• reziser
    6.8k
    odlične utakmice u HNLu, sve je bolji i nezvjesniji...
    ali da mi VAR ide na jednu stvar, ide
    ali svejedno odlične tekme i juler i danas!

    bit će zanimljva i iduća kola, a sve dolazi od tog da dinamo više nema toliku dominaciju
  • deda
    32.9k
    Ja sam bio uvjeren da su oni gledali dali je Andrijašević faulirao Pandžu. :monkey:
  • LovroZG
    1.3k
    Ne da se ovo riječima opisat.

    Al opet će se pričat o sudcima i to, bojim se, s razlogom. Kulenović je bio u zaleđu i vjerojatno je aktiviro "pasivno zaleđe" kad je poletio prema lopti koju je na kraju zahvatio Yateke, al meni se čini da je Pandža zadnji igro loptom? Onda se ne može pričat o zaleđu jer Pandža je loptu izbijo zbog Andrijaševića koji je bio s njim u skoku.
  • reziser
    6.8k
    kako bi volio da Istra priredi jos jedno iznenadjenje i uzme bar bod eeeee :up:
  • The Undertaker
    5.6k
    U trenutku kad je Andrijašević igrao glavom ili ramenom, Kulenović je bio u pasivnom zaleđu. Po meni, nije utjecao na igru i poništen je ispravan gol. Kao što nije bio ni penal. Jest da je onaj igrač Šibenika glup kao stup ali je bilo obostrano guranje/potezanje bez velikog inteziteta. Čista kompenzacija.
  • Bosna86
    11.7k
    Problem je sto su suci toliko loši da ljudi automatski stvaraju urote da je netko svjesno pokraden...Momcadi su brutalan napredak napravile, ali suci su ostali na istom mjestu
  • Gelipter
    3.7k
    Čudo utakmica. Žao mi je da Šibenik nije dobio, ali realan rezultat. Čisti gol poništen Yatekeu i kompenzacija s penalom iako je elemenata za penal bilo. Volim gledati Hnl, ove godine posebno, a sad još s ovim MaxTV to Go druge lige mogu i prekinuti. :lol:
  • deda
    32.9k
    Teška je tekma bila za suđenje, bilo je brdo gustih situacija. Tu uvijek sudac ispada kriv, sad VAR
  • mniokl
    283
    A sada borba za opstanak!
  • reziser
    6.8k
    nebih se tu slozio. Po cem je nogomet toliko napredovao? a suci nisu?
    i Var je trebao biti napredak...ne kazem da nije donio dobrih stvari, ali i dalje ima puno gresaka
    i to se nikad nece ispraviti
  • The Undertaker
    5.6k
    Teška je kad pusti bez kazne simuliranje igračima Rijeke. Padaju ko u partizanskim filmovima. Neriješeno je realan rezultat.
  • Gelipter
    3.7k
    Al stvarno kuriozitet koliko je puta u pet minuta bilo provjera. Ali valja se posvetiti novim uzbuđenjima s bilin tičima i jarcima.
  • deda
    32.9k
    U prvom je sudio penal od šuba za Rijeku i poništio ga nakon gledanja, tako da VAR ipak pomaže donošenju pravednosti, problem je kad se dva čovjeka ne mogu dogovorit je ili nije
  • reziser
    6.8k

    ni mi ovdje se nemozemo dogovoriti jel je ili nije, ni nakon toliko gledanja...
  • reziser
    6.8k
    neopisivo koliko mi fale odlasci na tekme, adrenalin, atmosfera, huk s najboljeg sjevera....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.