• BBB Sibenik
    4.4k
    Reka je pivot Maric jucer u emisiji da svi oni igraju za repku iz srca, jer nisu vezani ugovorom i honorarom za utakmice. Isto tako da novi trener koji bude izabran...da se njih isto nesto pita i postuje neka njihova zelja, mozda je to bija upravo Horvat.
  • Nolifer
    8.2k
    Cveba Horvat novi izbornik rukometasanamodi grebza

    Šogori su mu bili Zoran Mamić i Iztok Puc, a tata je legenda: 'Stalno me uspoređuju s njim'
  • flexXy
    2.3k
    Bila je to prava sportska kuća. To je bilo jedino mjesto gdje smo se na ljeto znali svi okupiti. Što se tiče Mamića, jasno da sam ostao s njima u dobrim odnosima. To su ljudi velika srca bez obzira na to što većina misli drugačije. Čujemo se, družimo se bez obzira na to što Zoran i Vanja više nisu zajedno. Čak mogu priznati da sam nogomet počeo pratiti zbog Zorana, a taj me sport prije uopće nije zanimao. Kad je Zoki postao trener Dinama, onda sam znao otići i na utakmice. Sad više ne stignem od svojih obaveza

    Krasan nam je izbornik: gobcev pijun i mamiceva familija
  • Eduardo
    20.4k
    Cveba Horvat novi izbornik rukometasanamodi grebza

    On ima diplomu? Sve me strah da ćemo OI vidjeti samo na TV-u.
  • og1986
    2.9k


    Bio je pomoćnik sada Červaru. Samo su ga unaprijedili.
  • Eduardo
    20.4k
    znam da je :up:
  • r1oma
    1.5k
    UFC_Fight_Night_184.jpg
    Sljedeći vikend
  • Navijač Dinama
    8.4k
    3zkp9mxuu2tzaws1.jpg
    Australia :smile:
  • Bosna86
    11.7k
    http://freestreams-live1.com/ksw-live-stream/ Evo link ako tko zeli pratiti nase momke

    Barrio win
  • Bosna86
    11.7k
    Gleda li tko ovaj balkanski cirkus na ksw
  • Markelo
    2.6k
    Ala gušta, lajavac Jurišić popušio. Još ga Musaev i nakon borbe fino složio. hihihi
  • mniokl
    283
    Cibona smijenila trenera nakon pobjede večeras.
  • Remiza
    54


    Razveselila me pobjeda jučer, sad nižemo i Primorsku za zelenim stolom pa dolazi Split. Ako se dobije to je onda ok s obzirom kako ide sezona. Posebna je priča otkaz Veliću, dokaz da nema jasne ideje kaj, kako i tko bi trebao s klubom raditi. Jasno je da je čovjek bio 365 lik s limitiranim mogućnostima ostvarivanja normalnog odnosa s igračima uz „pritiske“ tko mora igrati + „talačka kriza Prke i kluba“, ali ako mu se već daje otkaz onda mu ga daješ zadnjih 15 utakmica koje gubi, a ne sada.
  • Nolifer
    8.2k
    Hrvatski tenisač Marin Čilić nije se uspio plasirati u 2. kolo ATP turnira "Murray River Open" koji se održava u Melbourneu, on je protiv Francuza Jeremyja Chardyja propustio pet meč-lopti te je Francuz na kraju slavio sa 2-6, 6-3, 7-6 (8) nakon dva i pol sata igre.

    sve po starom

    A baš sam jutros odgledo meč i nisam mogao vjerovati. Mislio sam da će mu pomoć ova stanka, no međutim, ništa od njega.. Zreo za penziju i nek otvori akademiju..
  • Eduardo
    20.4k
    :grin:

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.