Keyser Soze
vjeko1701
Ovo sto Graf radi, ili je ekstremno sposoban ili je ekstremno glup i nesposoban, sa tendencijom prema ovome drugome ipak... — Orc123
NORTE
Piše se po X-u da Hajduk dovodi onog Romao-a iz Qarabaga koji se povezivao prije s nama. — Keyser Soze
Klenx
U Ferencvaroš je došao besplatno iz Qarabaga, ima ugovor još tri godine, ali zadnja tri mjeseca se sezone je igrao jako malo. — NORTE
Jos-Optimus
Jurki
Jos-Optimus
Jurki
rakurs
Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.