• SAS1987
    20.2k
    bio sam vise puta na kutnim mjestima na zaokruzenim stadionima i ne fali im nista, dapace, negdje je i bolji pogled nego iza gola.Efes Pilsen

    Svakako ali bolje da su kutevi prazni i zato veci istok / zapad
  • NORTE
    25.2k
    Nadam se da će dinamo kao domaćin utakmice otvoriti novi stadion i da oko toga postoji konsenzus Grada i klubova.

    Red je i da bude otvoren rasprodanom tekmom.
    13.3. je predviđeno dinamo-Lokomotiva i nemam ništa protiv da u toj tekmi krenemo s ludnicom i nizom rasprodanih tekmi.
  • miro
    9.1k
    Kako ćemo se u to vrijeme boriti za osminu finala LP, predložio bih ipak da stadion otvore NK Zagreb i Dinamo II u nekoj prijateljskoj
  • Hnlovac
    6.5k
    Senf objavio neki promo video za Kranjču di se nalazi na tribinama. Senfa sa strane, ali preporučam pogledati isključivo da se vidi koliko je stadion veći uzivo nego na renderima, Istok izgleda ogromno kad si na njemu i sad kad je došao krov
  • Sajla
    21.2k
    gdje je objavljen video?
  • dumitrumitu
    1.9k
    Ovo je bilo teško za pogledat.
  • Hnlovac
    6.5k
    došlo mi na stranici grada Zagreba na instagramu. Na fejsu zasad nista
  • Denle
    358
    Senf je i u pocetku videa spomenuo i jedan zanimljivi fact

    Zagreb po prvi put od 2002. ima drzavne prvake u 5 najvecih timskih sportova u Hrv:

    - Nogomet
    - Kosarka
    - Rukomet
    - Odbojka
    - Vaterpolo
  • Sajla
    21.2k
    hvala. bilo bi dobro kad bi netko AI alatima maknuo tipa sa snimke i usporio video da bolje vidimo stadion ;)
  • Robi T
    387
    Mali promo stadiona+čestitka svim ZGklubovima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment