• Infinity
    15.2k
    I ja cu morat na IPTV, jer sam od nove godine ostao bez Arena :worry:
  • NORTE
    8.9k
    Osijek će doć do uspjeha brzo, posebno s novim stadionom, jake konkurencije osim Dinama bar trenutno nemaju. Mene veseli da pojačavaju momčad, a Bjelica se dokazao s dovođenjem svojih želja u Mamićevom Dinamu, kako onda ne bi mogao u svom Osijeku.
  • Morales7
    184


    Treba vidjet kako će sad izgledat nakon priprema jer na jesen su stvarno imali punoooo sreće u više susreta i provlačili se. Iako pripreme nisu mjerilo, nisu baš u nekoj formi, ali kažem treba vidjet kako će sad izgledat. I dalje mislim da su dosta iza Dinama
  • NORTE
    8.9k
    Gledao sam Istra-Osijek i to je bila sramota kako gosti loše igraju.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    jel to Telemach koristiš? Znam da su sve žalili koji su inal iTelemach da su im ukinuli Arene, nisam 100% siguran ali čak i neki su se mislim žalili na ukidanje SK programa.
  • Neki tip
    18.9k
    Bome se Talys gadno zamjerio Bjelici:

    "Osim što je zaradio visoku novčanu kaznu zbog prekršaja pravila ponašanja, Oliveira Talys je odlukom trenera Nenada Bjelice određen za treniranje s momčadi Osijeka II. Brazilac će tako zauvijek pamtiti ovozimske pripreme, koje je s dosadašnjim suigračima provodio u Rovinju.

    Da, dosadašnjim suigračima, jer Bjelica je trener čvrste ruke, jasnih stavova i onaj koji misli što izgovori. A, nije mu se baš otelo preko usana, već je razvidno zauzeo stajalište po kojem, dok je on u Osijeku, za Talysa više nema mjesta među Bijelo-plavima i može potražiti novi klub, koji će prethodno morati novčano obeštetiti Osječane."

    Izvor: SN
  • deda
    27.4k
    Kurve navodno
  • Mali dioničar
    13.9k
    Nije želio biti usamljen u hotelu Lone.
  • Crusades1986
    9.5k
    Močinić bez kluba
  • Neki tip
    18.9k
    Močinić bez klubaCrusades1986

    O jbt.. kad se u Istri nije uspio nametnuti, znači da su mu ozljede zbilja pojele karijeru. Šteta, vrlo dobar HNL igrač.
  • Infinity
    15.2k
    Ma imam Total TV, a Telemach je vlasnik. M:tel je ukinuo SK. Oni su to smisleno uradili, tj. u dogovoru. Nebitno sad. Nema sanse da prikljucim oba ili da imam samo jedan. Hercegovce necu koristit ni u ludilu, najgori operater u drzavi i sire. Prikljucim IPTV i mozak na pasu.
  • deda
    27.4k
    Drugovi kmečavci su dobili novog trenera, Talijan Paolo Tramezzani.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Opa, i to mi se čini jako dobrog trenera ako ćemo gledat njegov cv. Bit će zanimljivo jako! :D
  • marcio amoroso
    31.8k
    Bunkeraški trener. U trenerskoj karijeri je vodio 85 utakmica i uzeo točno 140 bodova, njegove momčadi su u prosjeku zabijale 1,38 golova po utakmici.
    Momčadi Bjelice su zabijale 1,61 gol, Rožmanove 1,72, Sixove 1,56. Mamićeve su zabijale 2,23 gola u prosjeku, ali njega neću uzeti u obzir jer trenira jako dominantnu momčad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.