• xavier
    12.1k
    nemoj me krivo shvatiti, ali čovjek bi po ovom što si napisao stekao dojam da u Dinamu mogu biti samo ljudi visokog karaktera i morala, a činjenica je da tamo egzistira jako puno ljudi koje bih opisao kao sve samo ne "karakterne" :yikes:
  • deda
    32.7k
    Kak ti mene uvijek krivo kužiš, govorim o karakteru alkoholičara tj. nedostatku karaktera. Ne govorim o poštenju, marljivosti, iskrenosti, čovjekoljublju te drugim karakternim osobinama. Alkoholičari 90% nemaju nikakav karakter.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Bože sačuvaj, ne gine mu par mjeseci zatvora.
  • BluePhone67
    4.1k


    Trebamo shvatit decka, nije bas bistar, a netko od prijatelja mu je sinoc rekao da je Sasa Matic slijep, a njemu nije bilo jasno kako se ovaj od Beograda do Osijeka dovezao sam. Nakon koncerta morao je i sam isprobati tu vjestinu zavezanih ociju i suncanim naocalama. :cool:

    Vozi Misko
  • xavier
    12.1k
    samo što se on u benzinsku nije zabio slučajno nego namjerno :fear:
  • deda
    32.7k
    Dečko je za žalit, ali morat će platit, mislim da mu 6 mjeseci ne gine.
  • marcio amoroso
    36.6k

    Mogao je ubiti jadnu ženu koja tu radi za 4, 5 tisuća kuna. Idiot.
  • BluePhone67
    4.1k
    samo što se on u benzinsku nije zabio slučajno nego namjernoxavier

    Kap koja je prelila casu je kada mu je prodavacica rekla da postoji brat Dejan koji je isto slijep i da on pjeva u Becu. To nije mogao podnijeti i odlucio je zaletit se u benzinsku.

    Salim se.. Pijana budala i idiot, NK Osijek je postupio ispravno sto je izbacen iz kluba, a nadam se da i ce pravna drzava odradit svoje i zasluzeno dobiti kaznu koja ga sljeduje. Moglo je sve ovo proci i gore sa pogibljem i drugim opasnostima za zivot, tako da se zajebavam malo i nadam se da je ovo samo jedinstveni slucaj i da se ovakve stvari nikada nikome ne dese. Uglavnom idiot :100: %
  • Papastrumf
    12.4k

    Deda, nemoj bit neozbiljan.
    Zato je Samirce bio u dva navrata zasticen kao licki medvjed, a sad je bio na milimetar od povratka i samo zbog ultimatuma Bjelice nije dosao.
  • Bosna86
    11.7k
    Kakvo slavlje u tovaristanu, morate priznati da su simpaticni ako nista. Zelim im da pobijede Rudes i Istru pa da napune Poljud i dobiju prskanje po faci od nas hahahahaha
  • Infinity
    16.4k
    Ta utakmica pada taman u vrijeme kad se ne treba stedjeti, puno poslije osmine finala i osam dana prije eventualnog cetvrtfinala. Igrat ce se srijedom. Na Poljudu ce u europskom terminu gostovati europska momcad. Kako krasno, simpaticno sto kazes.
  • Eduardo
    20.3k
    Kakvo slavlje u tovaristanuBosna86

    Baš :lol: al jebote da ti Tudor zabije glavom u 90+` :groan:
  • BluePhone67
    4.1k
    Rekli bi meni bliski tovari nakon Plzena kaj se mi tako veselimo sto smo dobili te Cehe, pa nije to Chelsea. Apropo njihovog danasnjeg slavlja protiv Slavena mi smo drugi svijet za njih, u svemu od samog poimanja sporta, kuture, realnosti, zivota, ma sve sto se moze covjek sjetit mi smo za njih televizor u boji. Ne mogu stati u bilo kakvu recenicu sa nama, pa njihov omjer nerealnog navijaca je 9/10 da je idiot samo mu daj sansu da ti to i dokaze. Imamo i mi svakavih ali to je kap u moru za ono sto se u njihovim glavama mota. Uzas
  • Mr Anderson
    8.2k
    Gledam tamo Sportnet forumu koji su izljevi frustracija, ko da su Dinamu zabili za naslov prvaka u zadnjoj minuti zadnjeg kola, a ne Belupu. I prvi među njima onaj debil Potapenko koji je kao neki moderator tamo.
  • BluePhone67
    4.1k
    Nije Pot kriv sto je moderator vec onaj koji ga drzi i koji ga je postavio, to je njegov propust i ako njemu kao gazdu takav odgovara to je njegov problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.