• Dragon1Warrior123
    3.3k
    jbg kolega. Mozda to nama ima smisla, ali ne vjerujem da bi se itko svojevoljno se odrekao 50% svojih primanja.
  • vjeko1701
    8.6k
    Ma naplati season update ko trećinu igre. Ubaci neki stadium pack, face pack i to isto naplati.Neka ne budu sve lige dostupne odmah nego nekih pola dok ostale moraš kupiti...itd itd. Puno bi se dalo zaraditi na posebnim igračima koji bi bili za online lige, možda neki classic stars pack, classic teams pack, classic jersey packs. Dao bi se napraviti model koji bi donio jednaku zaradu.
  • Dino
    2.7k
    Mislim da bi im bilo isplativije napravit kak Vjeko veli jer s tim DLC-evima lakse mogu zadrzat kupce neg da svake godine izbacuju “novu igru”. Znam po sebi, prvom mi ne pada na pamet kupovat svake godine novu Fifu za 550kn jer eto sad zlatan ne igra u Americi neg Milanu. Znam da puno ljudi kupuje uvijek najfrize izdanje, al vjerujem da nisam jedini koji bi rade platio DLC 150kn neg sve nanovo.
  • vjeko1701
    8.6k
    Točno to, ja još igram PES 17, lijepo si složio svoj HNL mini mod koji sam updateam i to je to.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    jednu igru svake tri godine i onda prodavati DLCvjeko1701

    Mislim, da je to PES napravio ove godine, od 2020 samo su ga ažuriral i tjt.
  • vjeko1701
    8.6k
    Svaka čast u tom slučaju!
  • Majki2111
    3.2k
    weai4wxfcrtnor3v.jpeg cwlg8ij4akgmxmee.jpeg
    Nastavljam epizodu sa Slaven Belupom. Odmah u drugoj sezoni izborena grupna faza preko Galate. U ligi krenuo kašljucavo, trenutno sam 7 sa 5 tekmi bez pobijede. Kao da mi igraju 2 različite ekipe ligu i europu. :meh:
  • SAS1987
    14.8k
    Nakon par godina opet malo zaigrao FM2020. Jel igra toliko jednostavnija ili imam sreče sa odabirom kluba? Uzeo Tenerife u 2. španjolskoj ligi, brez novca da bi radio neke transfere, prvih 11 mi uvjek nastavi asistent itd. a dominiram u ligi (nakon 30 kola imam 8 bodova ispred drugog) a u kupu ispao tek od Atletico Madrida.
  • Neki tip
    21.3k
    ili si, jednostavno, menadzerski genijalac :grin:
  • SAS1987
    14.8k
    napokon netko prepoznaje moj talent! :starstruck:
  • Nolifer
    8.2k

    ↪bbbjura
    Jedini lijevi bek na manageru u Dinamu koji se forsira je Brekalo.
    Ali dobro, nije ovo mjesto za ovu raspravu.
    Smotanihaker

    Eto možemo tu

    Je, Brekalo mi je isto u timu, kao i Jurišić i oba su mi dobra.

    Leovac mi ne želi produžiti ugovor, pa zato sam odlučio i sa njih dvoje igrati...
  • Smotanihaker
    702
    Pa onda dovedes Hojera koji rastura i nije skup ili jos bolje ako mozes dovesti Antona Nedylakova iz Ludogoreca. Ima determination 20 ako se ne varam i personaliti perfecionist sto je idealno za tutoring. Tako da ti par mladih bekaova moze rasti jako dobro uz njega.
  • Majki2111
    3.2k
    Nije mi fora u menađeru razvijad mladce. Nekako imam dojam da većina igra radi toga. Ja više volim sklepat ekipu od iskusnih poluproizvoda. Nemam živaca troit greške mladaca... Imam sreće da sam sad uspio to u Belupu na FM21, ne znam bih li imao živaca kstat u jednom klubu na dulje vrijeme da pričekam talenta da se razvije...
  • Nolifer
    8.2k
    Smotanihaker
    88
    Pa onda dovedes Hojera koji rastura i nije skup ili jos bolje ako mozes dovesti Antona Nedylakova iz Ludogoreca. Ima determination 20 ako se ne varam i personaliti perfecionist sto je idealno za tutoring. Tako da ti par mladih bekaova moze rasti jako dobro uz njega.
    Smotanihaker





    Kad bih imao para na tm budgetu, onda da, ovako za sada imam nešto sitno, pa moram koristiti vlastiti pogon, kaj je po meni oke. Kad dođem do ozbiljne love, onda budemo pričali.

    Jer to je već x puta da sam se vratio sa Dinamom igrati, nije mi prvi put...
  • Smotanihaker
    702
    Pa i ja vecinom igram samo sa Dinamom. Tako da su mi njegovi potencijali jako poznati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.