• Morales7
    184


    Ovo bi odmah potpisao
  • marcio amoroso
    36.4k
    Meni Čolak nikakav igrač. Koji će nam on klinac.
  • Blaz
    373
    Isti profil igraca kao gavran
  • xavier
    12k


    Moram priznati da mi ovo zvuči više kao spekulacija koju je "smislio" sam novinar baš na osnovu toga što se svima čini "logično" nego nešto što je čuo iz ozbiljnih izvora, ali nikad ne znaš. Činjenica je da Livaković, bez obzira na naše želje, vjerojatno neće ostati u klubu još ne znam koliko dugo, a u tom slučaju treba naći zamjenu.
  • thomas22
    262
    Prema istom portalu trampa sa rijekom, nevistic k nama, a menalo i kulen njima
  • The Undertaker
    5.1k
    Nema mi logike prodavati Petka prije ljeta i EP. Petko u formi je TV u boji za sve naše napadače. Ovo sa Nevistićem ima rezona.
  • vjeko1701
    8k
    Samo sumnjam da bi oni ostali bez golmana usred sezone pošto zamjenu baš nemaju na vidiku.
  • marcio amoroso
    36.4k
    a u tom slučaju treba naći zamjenu.xavier

    A Nevistić je ok zamjena. Ne kažem da će se ovo dogoditi, ali ima logike za sve strane.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Čolak bolji glavom, Gavran lukaviji. Inače slični igrači, da.
  • xavier
    12k


    Nevistić se stvarno čini kao dobra opcija iako je za golmane često teško prognozirati kako će se snaći u drugačijoj situaciji.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Samo ne znam jel istina ovo da hoće 3,5 milijuna.
    Realno je to dosta novca za golmana iz Rijeke koji nije ni prvi golman U21 reprezentacije. Također mislim da Dinamo može bez problema uzeti i više od 3,5 milijuna za Menala i Kuleta ako ovako nastave.
  • Infinity
    16.4k
    Nevistic je meni broj jedan za zamjenu iz HNL-a. Bilo bi idealno da mozemo Livakovica zadrzati jos sezonu, a da Rijeka i naredne sezone igra grupnu fazu i da ovaj skupi jos iskustva, mada mi je to malo nerealno s obzirom da bi tad ovom cijena jos otisla gore i imali bi konkurenciju pri pregovorima. Eventualno da ga kupimo odmah i da im ga ostavimo godinu dana.
  • xavier
    12k


    Što se tiče Nevistića, Riječani uvijek očekuju jako puno za svoje igrače ako bi ovi išli put Maksimira. Sjetimo se samo Čolaka gdje je Miško "tražio" 7 milijuna da bi ovaj na kraju otišao u Grčku za 3 milijuna.

    Kule i Menalo koliko ja znam već imaju dogovorene fiksne cijene po kojima ih Rijeka može otkupiti.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kule i Menalo koliko ja znam već imaju dogovorene fiksne cijene po kojima ih Rijeka može otkupitixavier

    Jel znaš kolike su?
  • xavier
    12k


    Izlazile su razne informacije, ali zaoravo su sve spekulacije. Nitko nije objavio o kojim iznosima se radi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions