• Infinity
    16.4k
    Ovo sa stepenicama nikako da shvatim te debile od ljudi. Bio sam protiv Plzena na istoku na sektoru 5 gore na vrhu, zadnji red. Onaj krajnji sektor uz jug, onaj malo uzi je bio skoro prazan, a ja se moram boriti s ljudima da izadjem gore do vrha. Ne razumijem zasto stajati na stepenicama kad imas slobodnih stolica i kad i tu mozes stajati jer nitko i nije sjedio. Ne mislim da ljude treba tjerati da sjede na mjestima koja pisu na ulaznici, al zastitari bi ih trebali tjerati da ne stoje na stepenicama, barem ne na istoku i zapadu. Kad ti moras nekoga moliti da se makne s prolaza koji mora biti prazan, a da ne pricamo o ljudima koji stoje dolje na samim ulazima. I onda zbog takvih dobijes kaznu.
  • 000
    946
    Hajdukovi su navijači ogorčeni, smatraju da im se krše osnovna ljudska prava te da je ovakva odluka diskriminirajuća i protuustavna. Najavljuju i daljnje korake, pa bi ova priča mogla dobiti i svoj nastavak.
  • deda
    32.6k
    Postali su ko Zagorci, se buju tužili. I Dinamo, i MUP, i RH, i Reića, i SD, i Liama Gallachera.
  • 000
    946
    Samo neka Roryja Gallaghera ostave na miru.
  • Infinity
    16.4k
    Bas se vidi da nisu europski klub, jer da jesu davno bi naucili da to tako ne moze :rofl:
  • 000
    946
    "Dear UEFA, As a HNK Hajduk fan from Split, I was disagreed with the recent decision by GNK Dinamo from Zagreb: they banned the sale of tickets for visitors' stand for Croatian nationals. By this, the same club violates the rights, the Constitution of the Republic of Croatia and discriminates all the supporters of Benfica who live in Croatia with dual citizenship. Torcida (fans of Hajduk) has good friendship with No Name Boys (fans of Benfica) and this decision of Dinamo breaks it. If they want to prevent the scum, they should hire more police officers and clerks, but without restrictions for certain people. It is funny that people with Serbian citizenship can normally buy and attend the game, but Croats can't. The Croatian Office for the Protection of Rights has already been informed, but they have rejected the appeal because they are "not competent for that case". Please make good decision as a sports organization and justly decide on this problem. Best regards"

    Ima netko par ulaznica viska, da decki iz Splita pogledaju europsku tekmu uzivo?
  • BluePhone67
    4k
    Jel Vrbanovic jos u UEFA-i, da stisne delete na mejl
  • Guinness
    2.2k
    Čekaj samo malo pa godinama je hrv državljanima zabranjeno kupovat karte za gostujući sektor na euro utakmici Maksimira šta glume debile??
  • 000
    946
    šta glume debilebk5b

    Ma ne glume.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Njima nema pomoći. Ustvari ima. Autoput i Lika.
  • Mr Anderson
    8k
    Potapenko mi tamo dao 7 dana ban bez ikakvog razloga, raspravljao sam normalno s Antom na temi Hajduka. Sigurno će izbrisat sve. Kakav bolesnik.
  • marcio amoroso
    36.5k

    Reakcija na dedin post od jučer vjerovatno. Sad ih treba porokati sve tamo, ja nisam moderator tamo pa ne mogu ali da jesam samo zbog onog orgijanja na Osijekovoj temi bi mi trojica popila ban.
  • Mr Anderson
    8k
    Poslao sam mu na PP poruku osobne prirode. A poslat ću i pritužbu. Treći put me banira bez valjanog razloga.
  • marcio amoroso
    36.5k
    A sto ljude nazivaju balijama nema bana? Psihijatrija teška je kod njih.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Evo i orao je odletio na 7 dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.