• Krizy
    68.1k

    Posljednje četiri sezone prvak nakon 30 kola nije bio prvak na kraju.
    Najveća nadoknađena razlika je bila 2023./24. kada je Brugge bio četvrti s 19 bodova zaostatka nakon 30 kola, a na kraju osvojio prvenstvo s bodom više od Uniona.
  • Ludovic IX
    10.6k
    ali hrvatska je još uvijek mislim jedinstvena di je u ligu za prvaka stavila prvog iz druge lige... sezona 1995/96.. i taj prvi iz druge lige je imao samo 5 bodova manje od prvog iz prve lige na početku lige za prvaka
  • Krizy
    68.1k
    Istina :rofl:
    Varteks je u zadnje kolo ušao s 24 boda, mi i Hajduk po 23.
    Hajduk je dobio Varteks s 1:0, a mi Zagreb 1:3 i tako postali prvaci zbog bolje gol-razlike od Hajduka.
  • Mazalo
    470
    Analiza sudjenja za proslo kolo!


    "Međutim, u skladu s razgovorima vođenim s trenerima tijekom ljetnog zajedničkog sastanaka prije početka natjecateljske sezone (ljeto 2025. godine) i respektirajući Pravila nogometne igre, odlučeno je, uz prisustvo svih prisutnih trenera, da će svako očito neslaganje člana trenerskog osoblja nakon završetka poluvremena ili utakmice na terenu biti sankcionirano crvenim kartonom.

    Napominjemo da je trenerima dozvoljeno razgovarati 20 minuta nakon utakmice kako bi zatražili objašnjenja i podijelili svoja mišljenje na respektabilan način u sudačkim svlačionicama."

    Znaci koliko sam ja shvatio treneri ne smiju nista reci sucima nakon zavrsetka utakmice na terenu. Ali mogu im nakon utakmice uci u svlacionicu i 20 minuta raspravljati. Meni je to pravilno totalno glupo i zabranio bi bilo kakve ulaske u sudacku svlacionicu...
  • DrRatoljub
    472

    Upravo to. Ti onda dozvoljavaš ekipama da rade pritisak kolo unaprijed, ako već u teoriji ne mogu ua vrijeme te utakmice.
  • Ludovic IX
    10.6k
    još sam krivo napisao.. dinamo je ušao u ligu za prvaka sa 5 bodova, hajduk 4 a hrvatski dragovoljac iz druge lige sa 1 bodom..i da je spajić bio lud tj luđi i napravio neku mega ekipu, sa 10 utakmica je mogao osvojiti hnl iz druge lige
  • lukaoj
    149
    ne mislim da treba prepoloviti bodove. Recimo u Skotskoj i Grckoj se ne prepolavljaju bodovi kao u Belgiji.
  • Pacho
    14.4k
    Pogledajte Moldaviju ako zelite vidjeti jos debilniji format
  • plavi72
    2.3k
    Spominje li itko drugi gol Hajduka,je li se gledao var ili pošto je Rebić(udarac nogom u trbuh,ležanje igrača Slavena dok Hajduk daje gol) ne gleda se ?!
    Nisam nigdje vidio da itko komentira ili sam možda ja to sanjao sve...
    Dva poraza za redom ne gleda se ,onda, var :lol: i ja svašta pričam/pitam !
  • Ivdzo11
    9.2k
    Raspored donosi pet utakmica od petka do nedjelje. Kolo će otvoriti Slaven Belupo i Lokomotiva, s početkom u 18 sati. Glavni sudac bit će Patrik Pavlešić iz Duge Rese, dok će u VAR sobi biti Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca.

    Subotnji program započinje susretom između Dinama i Istre 1961 (15.00), a pravdu će na toj utakmici dijeliti Mateo Erceg iz Benkovca. Ivan Bebek iz Rijeke sjedit će u VAR-u. Od 17.15 se na Rujevici sastaju se Rijeka i Varaždin. Glavni sudac bit će Splićanin Duje Strukan, dok će uz VAR tehnologiju sve nadgledati njegov Ivan Matić iz Osijeka.

    U nedjelju će od 15 sati krenuti Gorica i Vukovar 1991 (HTV2, Max Sport 1). Utakmicu će voditi Patrik Kolarić iz Čakovca, a u VAR sobi bit će Mario Zebec iz Cestice. Kolo će zaključiti Osijek i Hajduk od 17.45, a na Opus Areni glavni sudac bit će Zagrepčanin Ante Čulina, a u VAR-sobi će glavni biti Ivan Vučković iz Zagreba. (HP)
  • Goncalo Santos
    3.4k
    Jos jedna utakmica u kojoj se uporno Dinamu pokusavaju ponistiti golovi, ali eto, zbog toga je jos sladja pobjeda.

    Da nema var-a, ovo bi bio najsramotnije ponisten gol ikada, provjera opet predugo trajala iako nista sporno nije bilo. Za beljin gol se isto probalo nesto navuci...
  • Navijač Dinama
    11.6k
    Šta je svirano uopće kod poništenog gola Lisice? Zaleđe Belje ili? Jer obzirom na ponovljeni snimak mi je to čista situacija(po pokošenom je Igrač istre bio u ovom drugom djelu nogom, a Beljo iza njega).
  • DerHerrKool
    330
    Zaleđe Belje. Pokazali su iz drugog kuta sa povučenom crtom
  • Crni86
    19.9k
    Mateo Erceg je najvece sudacko dvolicno govno.

    Kao prvo zuti karton Sergija. Ne bi nista reko da doticni sudac nije dozvoljavao sve i svasta da se radi Belji u prvom kolu protiv Osijeka i onda Sergi dobi zuti za valjda prvi faul na tekmi i za drugi faul upozorenje?!?!?!

    Situacija 2. Loncar je danas DVA puta nabio loptu nakon zvizduka. Tek je za drugo nabijanje dobil zuti karton. Zasto to govorim? Zato jer je doticni sudac bildao svoje misice na Luki Stojkovicu kad mu je za prvo napucavanje odmah dao drugi i iskljucujuci karton protiv Gorice.

    Di su zuti kartoni za Kumara kojeg je Beljo dva puta skolovao kao na skolskom dok ga ovaj oba puta cupa sa dve ruke. Mali nije dobio niti jedan zuti karton….. , a komotno je za svaku trebao dobiti po zuti. Sergiju se davalo na pocetku tekme ne….

    Nemam ja problema s kriterijem, ali da jedan sudac ima takvu ne konzistentnost u odlukama u istoj sezoni pa i samoj utakmici je meni sramotno pa usudio bi se rec da to radi namjerno.
  • Crusades
    22.1k
    Sad sam vidio snimku i sliku kod Mckenninog gola... ono dizat zastavicu je za zabranit sudit zauvijek. Zadnji igrač Istre je pored golmana, a i da se gleda predzadnji igrač Istre opet nije zaleđe. Masakar.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.