• SAS1987
    13k
    Sad moze Index poceti pisati da mozemo izvuci cigane.
  • Dudu
    2.6k
    Ovo s obranom je po meni nevjerojatno.

    Jer na startu sezone smo primili golova ko' nikad i onda dovedeš nekog Lauritsena, nakon niza neuspješnih pokušaja dovođenja stopera, prodaš Dilavera. Gvardiol postane najbolji lijevi bek u zadnjih 15 godina i Moharrami eksplodira u neku 2.0 verziju. Catherine od najboljeg obrambenog postane ono četvrti najkvalitetniji :D

    Majer postane vrhunski u duelima i obrani, sve stvari koje ja nisam mogao zamisliti na početku sezone. Ne znam za vas.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ovo s obranom je po meni nevjerojatno.Dudu

    Sve što ću reći je da je 2020 čudna godina haha
  • Neki tip
    18.3k
    Rekao sam da je ovo jadna skupina,NORTE

    Lijen sam prolazit skupinu po skupinu kao za hrvatske kvale za EP.

    Ajd pobroji jače skupine, kad već tvrdiš da je ova sranje.

    Naravno, imaj pritom na umu da je Dinamo krenuo iz 2. jakosne..

    Sigurno nije među najtežim, ali nije ni među najlakšim skupinama.
  • Mali Zeus
    8.6k
    Kako je netko na stranici prije napisao. Večeras ću uživati u uspjehu, a sutra ću razmišljati o tome tko je trener. :lol:
  • Crusades1986
    9.3k
    malo za raspravu... jesu li slabiji bili pretprošle sezone Anderlecht i Fenerbahče ili ove sezone CSKA i Feyenoord? Pošto se Bjelici "prigovaralo" da je prošao u skupini sa "nikad slabijim Anderlechtom i Fenerom."
  • Dudu
    2.6k
    Prije smo ispadali od nikad jačeg Ludogoreca, Črnomereca, Astre i sličnih, pa sad bar možemo proć kraj nikad slabijih Feyenoorda i CSKA :D
  • Bosna86
    11.1k
    Vise me veseli ovakav pobjednički stav kroz cijelu utakmicu nego bilo sta drugo... Pojačati se na zimu i potući će sa svima, pa dokle dođemo. nadam se da ćemo proljece dočekati na tribinama
  • Carrasco
    3.9k
    Pa CSKA je na diobi prvog mjesta, a Feyenoord ima 5 bodova manje od Ajaxa. Odakle uopće ideja da je ova skupina slaba?
  • mniokl
    247
    Catherine mi je danas izgledao kao najslabiji naš igrač na terenu uopće,da mi je to neko reko prije par mjeseci poslo bi ga u ludnicu.I ne mislim da je bio loš,dapače.
  • Neki tip
    18.3k
    Odakle uopće ideja da je ova skupina slaba?Carrasco

    Otud što smo je mi prošli. Uvijek je tako.. najslabija ikad, puno sreće, bla bla.. bilo Hrvatska ili Dinamo, kod nas se rijetko kad što zasluži.

    Nije tako samo u sportu.. jedan dio Hrvata naprosto uvijek nađe nešto što će tuđi uspjeh smjestiti u "realne" okvire.
  • Morales7
    184
    Uvjeren sam da ima dosta ljudi ovdje da bi rađe da Dinamo nije prošao
  • Markelo
    2.3k
    Pa tako je bilo i kad je reprezentacija osvojila 2 mjesto. Te protivnik nikad gori te imali lagan ždrijeb. Volimo srati po vlastitim uspjesima
  • Crusades1986
    9.3k
    Dajte samo navedite, tko je točno srao po ovom rezultatu sada?
    znači pitanje je bilo nastupi anderlechta/fenera i sad cska/feyenoord u skupini EL, ne u nacionalnim prvenstvima.
  • Papastrumf
    9.1k

    Po stanju na prvenstvenim tablicama, slabiji su bili Turci i Belgijanci. To je fakt.
    CSKA je sigurno najozbiljnija ekipa od svih nabrojanih i to uvjerljivo rekao bih.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.