• Bosna86
    11.5k
    Zvezda ima 30 milja eura, Hajduk će biti izmedju 5 i 10... Od većih klubova Barcelona je pred propasti

    Vremena se mijenjaju, trebaju pravila vrijediti za sve isto... Nije sramota krenuti kao rangers sa dna
  • deda
    27.4k
    Rijetko koji klub će ove godine poslovati u plusu. Procjenjujem neće ih biti više od 10%
  • agramZ
    2.3k
    ovi su svakog zajebali jer su za svakakve kredite obecavali sve i svasta. sada im nijedna banka vise ne daje kredit i na kraju veliki akademicari traze investitora da ih spasi, teska panika vlada.

    na kraju krajeva je becki derbi najduzi bez prestanka igrani derbi i odmah nakon edinburgh derbija i old firma najvise puta igrani derbi. i jedan i drugi klub nikada nisu ispali iz najviseg ranga, bilo bi lijepo to ocuvati, ne moraju valjda bas svi biti rangers.
  • Mali dioničar
    14k
    Od Božića, Ronalda se očekuje na desnome beku.Navijač Dinama

    Ne misliš da je Jakoliš možda bio Stanićeva ideja?

    Recimo Mario je od centarfora u Želji, veznog u HG/Croatiji, najboljeg strijelca belgijske lige dogurao do beka u reprezentaciji i Chelseju i uopće mu nije loše išlo.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne misliš da je Jakoliš možda bio Stanićeva ideja?Mali dioničar

    Ne znam, znam da je bilo ako je njegova ideja, onda je jako loša.

    Recimo Mario je od centarfora u Želji, veznog u HG/Croatiji, najboljeg strijeca belgijske lige dogurao do beka u reprezentaciji i Chelseju i uopće mu nije loše išloMali dioničar

    Mario je jedan u masi koji to uspije, Jakoliš i na svojoj prirodnoj poziciji( napadač) nije bio dobar. Mašio je nekoliko 100% šansi, od kojeg mi se prva u glavi izdvaja ona protiv sestrice u gostima prošle sezone, nakon čeg je dobio prijetnje.

    Razlik je u klasi kakva je očito bio Stanić i (ne) klasi koja je nažalost Jakoliš.
  • Mali dioničar
    14k


    Slažem se, ali nije ni prvi ni zadnji koji bi mogao postati kvalitetan igrač na poziciji koja originalno nije bila njegova.

    Recimo Silvio Marić je cijeli predseniorski staž igrao špicu, a u seniorima mu je Otto Barić otkrio poziciju i učinio ga igračem. Kao špica nije zabijao ni za Segestu gdje je bio na posudbi.

    Ne usporedjujem klase igrača nego činjenicu da nije rijetkost da se igrači pronadju na pozicijama koje nikad nisu igrali.

    Kad spominješ Juve, Pirla je na poziciju zadnjeg veznog stavio Ancelotti u Milanu jer pored Kake nije mogao igrati polušpicu, svoju originalnu poziciju. Na kraju je Pirlo postao pojam upravo na toj poziciji zadnjeg veznog na koju je dospio skoro pa slučajno.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    slažem se, nisi u krivu ništa, samo sam ja želio reći da je Jakoliš dosta loš igrač općenito.

    I to ne tvrdim ja kao ja "poznavaoc lopte" nego to svi tvrde i svi se sa njime najviše sprdaju, čak i u njihovom taboru.

    Uživo sam gledo Jakoliša prije 2 mjeseca, realno kad protiv trećeligaša (koji nogomet igraju kao neku vrstu hobia jer uz njega imaju posao) izgledaš loše, izgubljeno, vozaju te tamo vamo, imaš centaršut kao i da ga nemaš (tup, po podu , spor) a jedino u čem si od njih bolji jest da možeš više trčat, to je ipak problem.

    Volio bi kad bi me isti taj Jakoliš razuvjerio, ali forsiranje njega na beku je kao kod nas situacija u Dinamu kad Zoki forsira Majera na krilu, beskorisno.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zidane će dobit otkaz ako ispadne sa Realom iz LP.

    A kad je riječ o LP, UEFA planira uvest novi format, 32 ekipe ali 10 utakmica, gdje te ždrjebaju sa kim ćeš igrat. ( 5 doma, 5 gosti)
  • Infinity
    15.2k
    O tom formatu se pisalo na zoni danima. Nije 32 nego 36 i postoji i druga opcija takodjer s 36, ali sest grupa po sest klubova i takodjer deset kola.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nije 32 nego 36Infinity

    https://sportklub.rs/fudbal/champions-league/uefa-menja-format-lige-sampiona/

    Ja pročitao 32, evo link, da ne bude lažem ili nešto.
  • deda
    27.4k
    Već i ovak im svi igrači kukaju kako je previše utakmica. Pretvorili su ih u stoku, istina skupu stoku.
  • Infinity
    15.2k
    Ovi tek sad o ovome :snicker: Vijest je prilicno stara, a strani mediji su prenijeli drugacije. Nije prvi put da nasi nesto 'obrade'. Mislim da se na kassiesa forumu o tom pisalo.

    Englezi ovo zahtjevaju, navodno ce smanjiti broj klubova sa 20 na 18 i ukinut ce uzvrate u kupovima kako bi oslobodili termine.
  • Infinity
    15.2k
    Citajmo domace! :rofl: Ljudi s tocnim informacijama.
  • Mali dioničar
    14k
    Liga nacija polufinala;

    Španjolska-Italija; Belgija-Francuska

    Igra se u Italiji listopad 2021.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.