• Navijač Dinama
    8.4k
    Od mladih igrača koji kasnije mogu top biti, Luiz Henroque i Joao Castro, polušpice ali da vidite kakve,
    Fran Tomek
    M.Nikolic
    Julardzija
    Cokaj
    Marin
    Cavlina
    Zadro
    Duvnjak
    Vasilj
    Barisic

    Sve budu vrh igraci
  • Majki2111
    3.2k
    Nije direktno vezano za Dinamo, al krenut ću FM21 sa Wolfsbergerom. Čini se OK ekipa, a opet izazov. Vidit ćemo kak će ići.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Kod mene je Beljo mozda cak bolji od Barisica.Smotanihaker

    Beljo je nakon 2 3 sezone daleko najbolji napadač lige.

    Ja sam ga htio dovest al mi klub blokiro transfer jer je ima veliki potencijal, a ja nudio velike pare. I ode čovjek kod tovara za 4 i pol miliona(nezz otkud im tolike pare) i najbolji je napadač u ligi uz Barišića.


    Što se talenata tiče,
    Golman: Zadro Horkaš,
    Nazad: Brekalo i Hrvoj kroz koju sezonu mogu biti odlični,Milić

    Dok ste još u prvoj sezone dok je još cijena mal, dovedite Alexa Krala, Mustafu Kapia i Caspera Kozlowskog, i Thsivillia iz Kyeva, za dvi/tri sezone imate 3 igrača od 4 zvjezdice i okosnicu tima, a ujedno ih možete prodat za 50-60-ak milki.

    Barišić u napadu,ne prodajite ga pod hitno
  • SAS1987
    14.8k
    Nisam igrao FM od FM14. Kakvi su ovi novi? Vrijedi probati ili je sve isti kurac sa par novih featura (poboljšan media i team talk itd)?
  • nkdz
    887


    nisam igrao godinama do prosle godine kad sam ga uzeo na akciji i totalno se zaljepio za njega, sto nisam mislio da ce ikad vise biti moguce.
    Ovaj prosli je i vjerojatno najbolje ocijenjen u zadnjih 5-6 godina i fakat su recenzije pozitivne.
    Tak da cu definitivno uzet i novi

    tj.uzeo sam ga vec
  • Smotanihaker
    702
    I ja sam vec polusezonu na novom. Za sada je ok. Ne mogu se zaliti. Hehehe
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Dok ne dođe torrent kakav, bit cu na 20-ki , za sad je bolja nego 19-ka.
  • Majki2111
    3.2k
    Nije direktno vezano za Dinamo, al krenut ću FM21 sa Wolfsbergerom. Čini se OK ekipa, a opet izazov. Vidit ćemo kak će ići.
    a month ago
    Majki2111
    Epizoda s Wolfsbergerom je završila očajno. Dao otkaz nakon 10 kola. Sramotio sam se. Nisam gola mogo dat. Imo sam negdje 5-7 poraza u nizu. Nakon toga preuzimam Belupo spasit ga od ispadanja, Na kraju završio drugi. Sve to u sezoni 20/21. Koristio 3-2-5 formaciju kako menažer veli.
  • Neki tip
    21.3k
    Jel zna netko kak apdejtam klubove/igrace/transfere u FIFA20 na plejki?

    Mislim, znam apdejtat igru kao takvu, nije znanost, ali nis se ne promijeni u pogledu odlazaka/dolazaka u odnosu na stvarnost.

    Ne kupuje mi se FIFA21 samo zato da bih imao Lauritsena u momcadi.

    @Navijač Dinama, ti si mi nada. :grin:
  • Eduardo
    20.4k
    mislim da moraš kupiti 21. Sad bi ti update, a transferi su jedino što promjene u igri koju prodaju pod 'novu'. Updateom bi praktički imao verziju 21. :grimace:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Moraš uzet novu nazalost. Da imas ovu na PC-u mogo bi skinut mod, ali ovako ne updateaju vise jer bi im to smanjilo prodaje "nove" igrice...
  • vjeko1701
    8.6k
    Ne koristim konzole ali ne bi trebalo i tamo biti unofficial updatea?
  • Neki tip
    21.3k
    Sad bi ti update, a transferi su jedino što promjene u igri koju prodaju pod 'novu'.Eduardo

    Koji jad. :roll: :rage:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Dečki nemojte tako, svake godine dodaju jednu glupost koju niko nije tražio I transfere haha
  • vjeko1701
    8.6k
    Ma ja davno kažem da trebaju i PES i FIFA napraviti jednu igru svake tri godine i onda prodavati DLC i update pakete umjesto novih igri. Isto tako može doći i engine update i graphical overhaul i sve. Ovako mi je to sve jako razvodnjeno a i prozirno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.