• LovroZG
    1.3k
    Mi smo nažalost svjetski klub samo u njihovom paralelnom svemiru.

    U stvarnom životu smo klub s kojim se u Europi sprda i koji ne mari za svoje navijače, a i web na engleskom nam zgleda ovak:
    k66kcykbya08fbrf.png
  • SAS1987
    13.2k
    da, meni so ponudili pomoč za dobivanje OIB. Čak ih i moram pohvaliti da su bili jako korektni.

    Poštovani gosp. X,

    Zaprimili smo Vašu dokumentaciju potrebnu za učlanjenje međutim prema Zakonu o udrugama svaki član GNK Dinamo mora imati OIB. Ako isti ne posjedujete molimo da nastavite čitati. Uz sve naše napore i upite o potencijalnim zamjenskim brojem dokumenta, tj. brojem dokumenta koji strani državljanin posjeduje umjesto OIB-a, dobili smo negativne odgovore. Budući da smo svjesni da većina stranih državljana OIB ne posjeduje te da drugog načina nema, a u nadi da svojim budućim članovima što više pojednostavimo postupak dodjeljivanja OIB-a, uspostavili smo sljedeću proceduru.

    GNK Dinamo je dogovorio suradnju s odvjetničkim uredom u vidu pomoći pri dodjeljivanju OIB-a stranim državljanima. To znači da će naši suradnici, uz potpisanu punomoć i ostalu dokumentaciju, u Vaše ime moći zatražiti OIB. OIB se može izvaditi u Područnom uredu Zagreb – Ispostavi za nerezidente, Avenija Dubrovnik 32, 10000 Zagreb.

    Kako bi naši suradnici mogli za Vas izvaditi OIB trebate:
    1. ispuniti i potpisati punomoć koju Vam šaljemo (punomoć nije potrebno posebno ovjeravati već je dovoljno samo ispuniti)
    2. ispuniti i potpisati Zahtjev za određivanjem i dodjeljivanjem OIB-a
    3. poslati presliku osobnog dokumenta (osobna iskaznica ili putovnica)

    *U prilogu šaljemo Punomoć i Zahtjev za određivanjem i dodjeljivanjem OIB-a

    Navedenu dokumentaciju (punomoć, Zahtjev i presliku osobnog dokumenta) potrebno je poštom poslati na adresu:

    GNK Dinamo
    Odjel za članstvo
    Maksimirska 128
    10 000 Zagreb
    Hrvatska

    Kako bi postupak bio u potpunosti transparentan nije dovoljno poslati navedenu dokumentaciju e-poštom budući da je za dodjeljivanje OIB-a potreban original punomoći i zahtjeva te je kopija jedino moguća u slučaju preslike osobnog dokumenta (osobne iskaznice ili putovnice).

    Više informacija možete pronaći na sljedećoj adresi: https://www.porezna-uprava.hr/HR_OIB/Stranice/DodjeljivanjeOIBa.aspx

    S poštovanjem,
    Odjel za članstvo
    GNK Dinamo
    Maksimirska 128
    10 000 Zagreb
    Croatia
  • ZGBhoy
    1.7k


    Hvala ti Frende
  • Guinness
    1.9k
    Ove godine, za razliku od skoro 10 zadnjih, jako brzo sam dobio člansku nakon produženja članstva.

    Prošle godine produžio uz godišnju i čekao skoro 6 tjedana. Svake godine prije cca 3 tjedna čekanja.

    Ove godine uplatio i poslao potvrdu o uplati isti dan (subota) i u petak je članska bila na adresi.
    4 radna dana sam čekao, stvarno iznenađujuće.
  • Eduardo
    17.2k
    ja sam čekao skoro 4 tjedna kad sam produživao članstvo prije cca 1.5-2 mjeseca. Bilo bi super da tvoje iskustvo postane praksa, a ne iznimka.
  • nkdz
    829
    ja sam prije nekih 3 tjedna uplatio za produzenje clanstva, cekao sam nekih tjedan dana i bilo mi je na adresi.
    Kad sam uplatio odmah sam im i potvrdu na mail šibnuo.
    Svake godine je brzo dolazilo, ove još i brže.
    Super kaj se mene tice, sve pohvale onima koji ih izrađuju i bave se time
  • LovroZG
    1.3k
    Možda to ovisi i o tome di se ko nalazi. Sad ne znam dal je do pošte il kluba, al moj stari i ja smo produžili članstvo isti dan. Ja sam u Zagrebu i članska mi je došla za 2-3 dana, a stari je u jednom zagorskom selu i on je svoju člansku čeko ravno 10 dana.
  • xavier
    11.1k
    Ja redovito produžujem online i svaki put dođe iznenađujuće brzo (najviše 4-5 dana).
  • GZomanid
    572
    Ja svoju od prošle godine još čekam :rofl:
    Tri puta sam ih kontaktirao (tel, FM, mail) i na kraju odustao..
  • marcio amoroso
    31.9k
    wf9dftceoi68y14y.jpeg

    Cool izgleda članska :love:
  • r1oma
    1.5k
    Ovaj dizajn s grafitom je odlican :ok:
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da je takav dizajn bio na nekakvom džepnom kalendaru za ovu ili prošlu godinu.

    Meni došla neki dan uplatnica za produljenje članstva.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Mislim da je takav dizajn bio na nekakvom džepnom kalendaru za ovu ili prošlu godinu.Crusades1986

    Na pravom kalendaru je ovaj dizajn.
  • Crusades1986
    9.5k
    e da :up:
    Al ja sam ga vidio i na ovom manjem mislim.
  • flexXy
    1.9k

    Meni je dosao na cestitki za rodjendan taj dizajn
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.