• xavier
    11.1k


    Naravno, nitko ti ne brani za proljeće zamijeniti jednog igrača drugim odnosno samo dodati igrača kojeg nisi prijavio ako imaš slobodnih mjesta, a Dinamo ima.
  • flexXy
    1.9k
    Mislim da se mogu dodati samo 3 nova
  • Infinity
    15.2k
    Ali zašto ga ne bi prijavio? Slobodnih mjesta je bilo više nego dovoljno. Nije li logično da prijaviš sve igrače koje imaš, bez obzira računao na njih ili ne? Što gubiš prijavljivanjem igrača na kojeg ne računaš?

    Druga je stvar da imamo previše igrača pa da ih ne možeš sve prijaviti.
    xavier

    Pa objasnio sam u nastavku. Ja prvo ne bih dozvolio da imam u ekipi Hajrovica na kojeg ne racunam. Bio bi mi na posudbi ili bi ucinio sve da konacno proradi i da se na njega moze racunati. Ne igra on za sicu da ga se samo zanemari. I ako na istog ne racunam, a do zadnjeg trena mu nisam nasao novi klub, jos dodamo trenutnu situaciju gdje nemamo drugo desno krilo koje se (navodno) trazilo, ali se nije dovelo, sjeo bih s istim i sredio stvari, te ga prijavio za Europu.
  • xavier
    11.1k
    Mislim da se mogu dodati samo 3 novaflexXy

    Da, 3 nova.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Mišić će biti jedan definitivno, ako Izet proradi vjerojatno i on.
  • xavier
    11.1k
    Ja prvo ne bih dozvolio da imam u ekipi Hajrovica na kojeg ne racunam. Bio bi mi na posudbi ili bi ucinio sve da konacno proradi i da se na njega moze racunati.Infinity

    Ali on nije na posudbi nego je tu i kad dođe rok za prijavu, a on je i dalje tvoj igrač, nema ama baš nikakav valjan razlog da ga ne prijaviš ako imaš još mjesta.

    A na posudbu ga ne možeš poslati ako on to ne želi i spreman je sjediti na klupi.
  • Infinity
    15.2k
    Opet da se ponovim. Kad dodje zadnji rok sjeo bih s njim i rijesio da konacno pocne igrati. A ako ce on tjerati svoj inat onda ce i klub tjerati svoj, te ga nece prijaviti za Europu, ali je onda glupo nakon tri dana prikljuciti ga HNL karavani.

    Rekoh vec. Ja sebi prvo ne bih dozvolio ovakvu situaciju. Hajrovic ako je toliko glup da mu je jedini cilj dr*at ku*ac onda mi ne bi igrao ni EL, a ni HNL. Trcao bi Sljemenom u 6 ujutro po receptu prijatelja s juga.

    I opet da potvrdim. Prvo, ja bih ga osobno poslao na posudbu. Drugo, ako nije na posudbi onda bih rijesio s njim stvari. Trece, ako se stvari ne rijese onda mi ne bi igrao nista. Valjda je malo jasnije sad.
  • Majki2111
    2.6k
    Kaj je s njim, kad se očekuje da će bit u kadru za utkamicu?
  • Crusades1986
    9.8k
    Upravo to. Ako igra, igra sve, a ne samo HNL. Ovo je ni piškio ni kakio.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Iskreno ne znam. Vidim da ga nema još na treninzima sa ostatkom momčadi, to nije dobar znak.
  • xavier
    11.1k


    Jednom ću valjda dočekati da shvatiš da nisi u pravu, ali ne. Ti ćeš radije napisati 10 kartica teksta opravdavajući nešto što nema logike.

    Nitko ne kaže da treba igrati, ali ako ima slobodnih mjesta, a ti ga ne prijaviš, onda se inatiš jedino sebi, a ne njemu. Kako se njemu inatiš što ga ne prijaviš kad ga ne trebaš stavljati u igru ako to ne želiš i kad ga prijaviš?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Naša grupa je po kvotama za prolaz postala ubjedljivo najizjednačenija.
    Cska 2,50
    Feyenoord 3,75
    Dinamo 4,00
    WAC 4,50

    Prije početka natjecanja je to izgledalo ovako
    Cska 1,50
    Feyenoord 2,75
    Dinamo 4,50
    WAC 9,00
    marcio amoroso

    Evo update.
    Dinamo 2,90
    Feyenoord 3,00
    CSKA 3,70
    WAC 5,50
  • Infinity
    15.2k
    Koja je razlika da li sam ga prijavio ili nisam ako ga ne mislim nikako koristiti do kraja ugovora? Mrtvo slovo na papiru.
  • xavier
    11.1k


    Ja stvarno mislim da me sad trolaš pa ću izaći iz ove rasprave.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.