• NORTE
    9.3k
    Dinamo je kao klub gigant za Wac. Na terenu uvijek može biti svašta.
  • LM1995
    1.7k
    Veliki je problem i težak raspored u vidu 7 tekmi u periodu od 3 tjedna. Osijek u gostima, pa Wolfsberger u gostima, Hajduk doma, Feynoord u gostima, Slaven u gostima, CSKA doma i Rijeka u gostima.
    Naravno da se neka tekma u HNL-u može (i vjerojatno hoće) odgoditi, ali i da se odgodi bit će teško.
  • SAS1987
    13.5k
    Koju mi sreću imamo ove godine. Feyenoord promasi penal te dobije crveni, protiv cska se nekako izvucemo a protiv wac opet crveni pa gol ioako nismo složili 4 normalne akcije na utakmici. Veseli me prva pozicija ali na takav nacin cemo je jako tezko zadrzati.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Zamisli samo kakvi ćemo tek biti kad krenemo igrati ako smo i ovako prvi :rofl:
  • Crusades1986
    9.8k
    Ja ću samo reć da je iluziorno išta očekivat i nadat se oko prolaska skupine (bez obzira na trenutačnu poziciju) kad nas jučer izvuče igrač koji do prije mjesec dana nije bio u nikakvim planovima oko pozicije u momčadi.
  • NORTE
    9.3k
    iluziorno išta očekivat i nadat se oko prolaska skupine (bez obzira na trenutačnu poziciju) kad nas jučer izvuče igrač koji do prije mjesec dana nije bio u nikakvim planovima oko pozicije u momčadi.Crusades1986

    Pa tu se vidi 'lucidnost' Zokija koji je prije mjesec dana htio dat Belog Hajduku za Jaira. Vratio je Belog i Izeta u momčad svjestan da ih nitko neće i da ih nema kom prodat, bolje ih plaćat da pomognu nego da su doma. Posebno sad kod raznih izostanaka zbog covida. Skupina je prolazna jer su protivnici smiješni. Sad vidimo da je Bjeličina skupina bila ozbiljnija.
  • deda
    28k
    S obzirom na igru rekao bih da nećemo više ni boda osvojiti. Ali godina je prevrtljiva. Sljedeća tekma je tek za 20 dana tko zna što će se do tada događati.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Skupina je prolazna jer su protivnici smiješni. Sad vidimo da je Bjeličina skupina bila ozbiljnija.NORTE

    Po čemu su smiješni? Cska je vodeća momčad ruske lige, Feyenoord je od dolaska Advocaata izgubio točno dvije utakmice, WAC realno nije nešto, ali sigurno nije smiješan. Anderlecht i Fener su bili u strašno lošoj formi onda i Spartak iz Trnave sigurno nije bolji od WACa.
  • Infinity
    15.2k
    Anderlecht i Fener te sezone nisu izborili ni Europu na kraju kroz domace prvenstvo, a Spartak se cak borio za opstanak, mada su uzeli kup. Daleko od toga da mislim da je ta grupa bila lagana, al jos dalje od toga da mislim da je ova grupa laksa. S Bjelicom bi se guralo lakse nego sa Zoranom, al Bjelica bi imao vise problema ove sezone nego tada. Ne bih dao ruku u vatru da bi Bjelica ove sezone mogao uzeti svih 18 bodova, a tad smo realno mogli, ali se nije islo na silu, bilo je bitno ne izgubiti zadnja dva kola i samo to je spasilo Anderlecht i Fener poraza u uzvratima.
  • deda
    28k
    A što mi volimo uvijek pljuvat svoje protivnike, mentalitet je to. Zato nam se često događa i podcjenjivanje. Ozbiljnim narodima se to ne događa.
  • Crusades1986
    9.8k
    Ako se Atiemwena prijavilo za Europu jer ga se nikom nije uspjelo uvaljat, zašto se onda i Hajrović nije prijavio za Europu? Znači na njega se računa u HNL- u ali ne i u Europi.

    Ako uzmemo u obzir činjenicu da se znalo da se može dogodit ovakva situacija s koronom i nedostatak opcija na desnom krilu? Jučer bi nam svaki igrač dobrodošao, pogotovo Hajrović. Bolje i da smo njega imali nego nekog juniora za tek toliko da se popuni zapisnik. Sreća je eufemizam za trenutačnu situaciju u skupini, uzevši u obzir kakvo nam je planiranje i vođenje igračke politike.
  • Infinity
    15.2k
    I meni je nejasno to za Hajrovica. U Sibeniku je odigrao dobru utakmicu i jucer bi protiv ovih bio korisniji nego Kastrati. Hajro kad je na 100% on je za Dinamo top igrac.

    Da se razumijemo, ja prvi vjerojatno ne bi Hajrovica prijavio, al to je zato jer vjerojatno ne bi na njega nikako ni racunao. Nasao bih mu klub i poslao ga na posudbu. Vjerojatno i s Belim isto. Al ako se vec kontalo da ce ga se prikljuciti ekipi onda ga se moralo prijaviti za Europu. Kad su se radile prijave morao si vec imat spreman kadar, nisi mogao dovesti Camacha il koga vec i naknadno ga prijaviti. Vec tad si znao da je Hajrovic mozda potreban i trebalo se s njim sjesti i porazgovarati kao sto vjerojatno i jeste, ali sa zakasnjenjem. Meni ce bit drago ako ga dobijemo zagrijanog u HNL-u, ali ostaje steta za EL.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ma protiv ovih smiješnih ekipa možemo i bez Hajrovića.
  • xavier
    11.1k
    Da se razumijemo, ja prvi vjerojatno ne bi Hajrovica prijavioInfinity

    Ali zašto ga ne bi prijavio? Slobodnih mjesta je bilo više nego dovoljno. Nije li logično da prijaviš sve igrače koje imaš, bez obzira računao na njih ili ne? Što gubiš prijavljivanjem igrača na kojeg ne računaš?

    Druga je stvar da imamo previše igrača pa da ih ne možeš sve prijaviti.
  • Crusades1986
    9.8k
    Jel se mogu za nokaut fazu prijavljivat igrači koji nisu bili prijavljeni za grupnu fazu ako ti igrači nisu novi u klubu, tj nisu došli u zimskom prijelaznom roku? Kratko rečeno, netko kao Hajrović.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.