• Neki tip
    18.8k
    Meni nikad ne dosadi :smile:

    cy4lhsygtacoxa02.jpg
    2e33sbscrvlo3gcf.jpg
    uip609jargmy8rqh.jpg
  • Miro93
    2.7k
    Dobra sisa nikad ne dosadi
  • r1oma
    1.5k
    :eyes:
  • Krizy
    35k
    5fr0upkmsmec8nxh.jpg
    Ljepša ova u skafanderu nego Mirta i slične koje se većinom vrte po našim portalima, mada i nije neki problem biti ljepši od Mirte :rofl:
    Attachment
    Screenshot_20201031_233224 (123K)
  • Kwedi
    3.8k


    Bila je uspješna sportašica, novinarka, televizijska voditeljica, a sada je napravila totalni prekret u karijeri. Lana Banely postala je dizajnerica interijera, a stan koji je uredila dokaz je da se i u novom poslu izvrsno snalazi. Taj je stan naš ovotjedni dom na kvadrat.

    možemo pogađat kojem bivšem ili sadašnjem igraču Dinama je ova ćuća dizajnirala ovaj nevjerojatno ružan stan
  • marcio amoroso
    31.8k
    nevjerojatno ružan stanKwedi

    Stan bez duše i srca.
  • markoli
    1.6k
    Uh, pola stana je u nekom visokom sjaju. Mogu misliti na što to liči nakon tjedan dana korištenja. Ne sviđa mi se ni malo.
  • Kwedi
    3.8k
    ma stan više liči ko gajba za fudbalere gdje mogu dovući neke kurabe, kvazi visok luksuz i izdrkavanje.

    inače, sjajan moment u vitrini; kip majke božje i polica ispod ogromna flaša šampanjca/vina
  • marcio amoroso
    31.8k
    inače, sjajan moment u vitrini; kip majke božje i polica ispod ogromna flaša šampanjca/vinaKwedi

    Podsjetilo me na tetovažu kod Mandze. Križ, i odmah ispod toga 4 karte, 4 asa :monkey:
  • xavier
    11.1k
    ma stan više liči ko gajba za fudbalere gdje mogu dovući neke kurabe, kvazi visok luksuz i izdrkavanje.Kwedi

    Mislim da prosječan nogometaš nema neko određeno mišljenje oko toga kako bi stan trebao izgledati. "Uredi ga kako je moderno i da izgleda skupo"...no zato se prosječna sponzoruša ne može zamisliti u stanu koji nije sav bijeli i sjajan.
  • Crusades1986
    9.5k
    5q31rzqctkt1gchq.jpg
    b001bftuppqu3v06.jpg
    Evo malo boljih.
  • r1oma
    1.5k
    Mila Horvat - prva dama Zone :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.