• Infinity
    15.1k
    Jedna zanimljivost, cak ni nemam HTV2 :rofl: Doduse, nemam ni HNTV, ali podcast pogledam na youtubeu, to mi cak bolje odgovara, jer nisam ogranicen s gledanjem u odredjenom terminu. Sazetke svakako pogledam na youtubeu poslije svake utakmice, pa cak i ova prva kola kupa.
  • Neki tip
    18.8k
    podcast pogledam na youtubeu, to mi cak bolje odgovara, jer nisam ogranicen s gledanjem u odredjenom terminu. Sazetke svakako pogledam na youtubeu poslije svake utakmiceInfinity

    Pa kad si normalan čovjek koji živi u 2020., a ne metuzalem koji čeka ponedjeljak, htv2 i 20:05. :lol:

    Ok, golove najčešće i ja pogledam ranije..

    Hvala, @NewGeneration, pogledat ću poneki podcast na youtubeu, možda se i zakačim.
  • deda
    27.3k
    Gledam malo tovarima na ljeto ističu ugovori: Jurić, Caktaš, Jradi, Gyurcso. Mujakić, Todorović i Nayir ističu posudbe. Imat će oni grdih problema sastaviti ozbiljnu momčad. Čini mi se da nisu dotakli dno.
  • Bosna86
    11.5k
    15.11 im stižu na naplatu zaostaci od corone... 40% igračima su skinuli i to dolazi na naplatu jer im igrači nisu pristali da se odreknu toga.... Lipi trenuci, nije da ne gustam
  • deda
    27.3k
    Čekaj, sad nekad imaju feštu za 70 godina Torcide jel
  • Bosna86
    11.5k
    Prekosutra... Biti će posebna emisija na HRT u prime timeu u njihovu čast, možda objasne kako slave 70 g a 30 nisu postojali :smile:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Strahonja odigra ulogu Oka sokolovog i to je to.Neki tip sa Zapada

    Kako ti se Strahonja čini u usporedbu sa Beusanom?
  • vafenss
    233

    Preporucam ti i Tribina podcast, btw i ja sam nekad bio skeptican i bilo mi je cudno sve to jos u doba kad je inkubator tek krenuo al naviknes se i onda ti to i izbaci velikim dijelom gledanje tv-a
  • Neki tip
    18.8k
    trebalo mi je da se naviknem, jer je Beusan čitavu vječnost to radio, ali draži mi je Strahonja. Izravniji je u prosudbama i nemam osjećaj da toliko podilazi i opravdava kao što je Beusan često radio.

    Beusan je imao nešto šarma, ali mislim da je Strahonja nekako pošteniji u komentarima.

    Brko je često koristio termin "pametno suđenje" što je u principu samo eufemizam za "ne sudi što vidiš, nego obrati pažnju na minutu utakmice, rezultat, klubove i sve ostalo". Mogu razumjet tu sudačku perspektivu, ali onda ne bi trebao biti Oko sokolovo, nego tihi sudački consigliere.
  • Markelo
    2.5k
    Stadion mi je bio najbolji dok je Joško bio komentator. Mada uvijek s lošim forama kojima su se smijali samo Šapit i Beusan više reda radi, najbolje je analizirao igru momčadi i udarao je po svima. Svi ostali komentatori su nekako mlaki i dosadni.

    Slažem se sa @Neki tip sa Zapada Strahonja mi je puno ozbiljniji od Beusana i stručniji. Na početku je opravdavao greške sudaca, kasnije je postao oštriji prema njima. Beusan je bio tip "tu pusti" pa tu nadoknadi", "kompenziraj ako si negdje pogriješio", onda je isto nekad ispadao smješan kao kad je branio suca koji nije svirao penal za Srbe protiv Švicaraca na Sp-u pa mu se i Prosinečki u studiju smijao.
  • xavier
    11.1k
    Beusan je bio hodajuće opravdanje za greške sudaca. Kad god se ispostavilo da odluka nije bila ispravna, Beusan je to ugurao u "slobodno sudačko uvjerenje". Da je netko svoje znanje temeljio isključivo na njegovim komentarima, zaključio bi da u nogometu zapravo i nema previše jasnih i nedvosmislenih pravila nego da sudac izađe na teren i onda u hodu odlučuje što bi bilo ispravno, a što ne.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Beusan je bio kao ekspert a kako @xavier veli svaka druga mu je bila slobodno sudačko uvjerenje. Strahonja je dosta bolji.
    Emisija kao emisija je čista dosada, zbog voditelja i zbog gostiju, tipični gosti nogometnih emisija kod nas koji sipaju floskule, tu i tam pokušaju nešto o taktici pa ispadne smiješno.

    Problem Stadiona je i što natrpaju i ostale sportove pa onda sve to izgleda nabacano i na brzinu umjesto da to bude emisija samo o nogometu. Ima HRT i drugih kanala za dr. sportove, ali to je neka druga priča.
  • The Undertaker
    3.9k
    Beusan je u sudačku terminologiju uveo pojam "common sense". U početku je to imalo nekog smisla jer se odnosilo npr. na situacije da nećeš svirati kraj utakmice ako ekipa koja gubi ima korner ili sl. Kasnije je to evoluiralo u to da sudac kod odluke mora gledati širi kontekst: stanje na tablici, političku situaciju, sudačke interese, stanje na tribini, kvalitetu ribe za ručak i sl.
  • Neki tip
    18.8k
    da, to sam par postova gore napisao.. baš je iritirao tim pristupom. Ima nekog smisla samo kao savjet iskusnog suca mlađima, na marginama nekog seminara, ne kad tumačiš ispravnost odluke na TV.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.