• Hipo
    406
    Kad je zdrijeb?

    Nadam se barcelona, liverpool ili man utd.
  • Blaz
    373
    U petak
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ovak druga-treća utakmica koju sam ove dečke gledao uživo i dojam koji možda i vara, ali je uvijek isti;

    Marin ima predispozicije postati klasni igrač. Osim direktnih asistencija i golova, u ovakvoj utakmici svakim pasom i ostale igrače čini boljima. Antovski je vjerojatno dobar bek sam po sebi s obzirom na to da su ga doveli na temelju nekog skautinga, a Marin ga je danas par puta proigrao, otvorio mu prostor i kretanjem da je to bilo lijepo za gledati.

    I Šutalo je jako dobar, ali stoperski je posao zbilja nezahvalan - cijelu utakmicu dobro stoji na terenu, dobro izgleda, vlada situacijom, dobije svaki duel, u fazi kad ima loptu pogađa čak dijagonale na Marina, a onda opet malo black-outa u kasnijoj fazi utakmice i krivac za jednu opasnu situaciju.

    Ostali mi se čine prosječni igrači. Franjić, Gjira i Čuže malo jači potencijal, ali ne izgleda mi to impresivno kad se radi o popunjavanju seniorske ekipe.Na kraju krajeva, to i je normalno, kad bi iz svake generacije ušao 1, i to bi bilo ravno čudu. Gjira malo vuče na Gattusa, cijeli se daje za ekipu, na tome mu svaka čast.

    Šipoš dobar za ovu razinu natjecanja, ali čini mi se da je to njegov limit - podsjeća me stilom na Gorana Ljubojevića. Baturina onak teretan, a tat mu bio vižljast i brz, bit će da je na mamu. :)

    A Horkaša je Deda toliko nahvalio da ne znam da li je danas imao loš dan, ali klasična boljka hrvatskih golmana - uopće ne izlazi s crte. Dubinska lopta ide prema petercu, a on gleda i čeka. Nisam impresioniran njime.
  • deda
    32.6k
    Joj, joj, joj Dinamo moj. Samo to ću danas reći.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Sve potpisujem osim Gjire, ja vidim u njemu isto veliki potencijal. Marin realno klasa iznad svih, igracina već sad.
  • deda
    32.6k
    Gvardiol dečki, Gvardiol
  • Guinness
    2.2k
    . Antovski je vjerojatno dobar bek sam po sebi s obzirom na to da su ga doveli na temelju nekog skautinga, a Marin ga je danas par puta proigrao, otvorio mu prostor i kretanjem da je to bilo lijepo za gledati.Mali dioničar

    To je onaj iz Vardara doveden ove zime?

    Pitanje, jeli ikad i jedan klinac na tu foru "skautinga" kao taj mali bio konkurentant u prvoj momčadi ili se prodao dalje pa bio ok igrač?

    Recimo svaki prijelazni rok bude nekih dobrih klinaca koji su dovedeni iz inozemstva ali nikad ništa zapravo poslije nisam čuo o njima.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Eduardo?

    Olmo?

    Kovačić?

    Badelj?
  • deda
    32.6k
    Gojak
  • deda
    32.6k
    :lol:
    Bit je da ti je jedan od 20 dosta da ubodeš. Prije je bilo više promašaja, dojma sam da je posljednjih godina više pogodaka.
  • Mali dioničar
    15.2k
    U biti ih je više dovedenih pa usavršenih nego polaznika Hitrec Kaciana od najmanjih nogu. Čak i Zagrepčani poput Marića koji je ponikao u Lokomotivi nisu u Dinamu od pionira. Od mladjih igrača direktno Dinamovi od pionira su braća Šimić, Bišćan, Šokota.

    Mikić je došao iz Bistre, Tomas iz Bugojna, Modrić i Vrsaljko iz Zadra, Lovren iz Karlovca...
  • deda
    32.6k
    Scouting. Tonči Bašić je tek počeo raditi. Možemo očekivati da će on ubosti kojeg Dalmatinca sljedećih godina.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Ma danas je Dinamo u Hrvatskoj ko Chelsea. Kupi svakog Delača, Pašalića ili Pericu čisto da im se ne dogodi kaj se Hajduku dogodilo s Modrićem.

    A tu je (bila?) i Lokomotiva za ispravljanje eventualnih pogrešnih procjena tipa Pjaca ili inertnosti tipa Brozović.
  • deda
    32.6k
    Osijek će se uključiti sigurno u igru, orjunaši se stabiliziraju, jedino Rijeka radi po meni pogrešno.

    Ali prepoznavanje igrača je bitno. To imaš ili nemaš. Taj pokojni Bašić je recimo doveo Modrića i Vrsaljka jer je bio siguran da je to to, dok su tovari rekli nije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.