• NORTE
    8.9k
    U polupismenom obraćanju iz kluba vrijedi izdvojiti da je "Dinamo najmanje kriv za stanje stadiona". Svaka čast, klub koji je iz gradskog i vlastitog proračuna u zadnjih 15 godina ulupao milijune kuna u ovo što imamo danas. Još jednom svaka čast toj sposobnoj upravi na stadionu kojeg imamo. Koliko su uštedjeli za novi stadion u 15 godina poslovanja?
  • flexXy
    1.8k
    Dinamo je u protekle dvije sezone dostigao svoj zenit, vrhunac, mnogi od današnjih igrača nemaju više takav motiv, vjerojatno su već trebali otići iz Maksimira, biti na drugim adresa, ostvariti transfere. Tu prije svega mislimo na Petkovića, Oršića, Ademija, Stojanovića... Teško je od tih igrača očekivati da će opet biti na razini od protekle dvije sezone, oni su, nekako, svoje napravili. Nije realno očekivati da će i treću sezonu zaredom haračiti po Europi.

    I za kraj - nema više sjajne atmosfere u gradu i na tribinama. Dinamo je u posljednje dvije eurosezone na neki način bio - pokret. U Zagreb su stizali navijački autobusi iz Slavonije, Like i Hercegovine, mnogi ljudi su govorili da su “napaljeni na Dinamo kao osamdeset druge”, iako današnji Dinamo ima sasvim drukčije konotacije, danas je prisutan isključivo sportski, a ne nacionalni naboj. Atmosfera je bila poticajna, danas više nije tako.

    Evo Olivari nam je svima otkrio koji je problem ove sezone: nismo prodali sve igrače koji valjaju i navijači su krivi. Pa jel ovo moze normalna osoba napisat.
  • Kwedi
    3.8k
    25. 10. 2020.
    Attachment
    1_PDFsam_7851 (17M)
  • Krizy
    35k
    4bs5lah745dhfsm5.jpg
    Prati li itko dame? :wink:
    0a5lbamqr6se8ttq.jpg
  • SAS1987
    13.2k
    To je neka stara slika? Imaju pumine dresove.
  • Krizy
    35k
    Da, nisam našao ekipnu novu.
    Evo sad:
    0f862rj9fmufye3w.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Prati li itko dame? :wink:Krizy

    To ti je kao pratit Dinamo II, kadete i sl.
  • Krizy
    35k
    A ne piše se baš o ŽNK pa eto da ispitam :yum: :joke:
  • immerwieder
    1.2k
    imaju dvije zvjezdice, ili mi se čini,
    zapravo da li one uopće smiju imati zvjezdice kad nisu nikaj osvojile
  • Infinity
    15.1k
    Neki dan sam naletio na neki sazetak, mislim da je protiv Marjana bilo 4-0. Odgledah i pokajah se. Nisam ja tu ocekivao neki spektakularan nogomet, al ono je bas lose. Igrale su u dresu iz sezone 18/19. Ocito se tu ne ulaze ni neki ozbiljniji napor, a ni neki novci. Ima se ekipa cisto da bi se imala. Ne znam jel UEFA to zahtjeva pri licenciranju, nesto se spominjalo prije par godina.

    Tu i tamo sam u zivotu pogledao neku utakmicu zenskog nogometa i to je daleko od negledljivog, mada nisam nikad gledao HNL za zene. Gledao sam LP, EP i SP. Tu se u zavrsnicama igra dobar nogomet.

    Meni je osobno zao sto Dinamo ne ulozi malo vise u zensku ekipu. Prvo bi uspjesi mogli potaknuti veci broj djevojcica da trenira i to bi doprinijelo razvoju zenskog nogometa u Zagrebu i Hrvatskoj. Zenski nogomet kosta puno manje od muskog i za neku sitnu lovu bi ti zenska ekipa mogla igrati europska natjecanja. To je stvar prestiza, sve vise velikih klubova ulaze u zensku ekipu. Lyon dominira europskim nogometom posljednjih deset sezona, a njihov budzet se krece 3-3.5 milijuna eura za sezonu. Ne mora ZNK Dinamo osvajati LP, al za neki milijuncic moze biti konkurencija u grupi, pa i knockout fazi kasnije. Inace, PSG ima duplo veci proracun od Lyona, ali titulu jos nisu osvojili, a u LP su tek dva puta dogurali do finala gdje su ih dobili jednom Lyon i jednom Frankfurt. Prije tog finala s Frankfurtom su uspjeli izbaciti Lyona.


    Inace, tek sam nakon odgledanog sazetka gore navedene utakmice skontao koliko smijesno zvuci kad netko izgovori ŽNK Dinamo - ŽNK Marijan - ženka Dinamo - ženka Marjan :rofl:
  • Baneki
    707
    SN uz jutarnju kavicu. Thnx. @Kwedi
  • Mali dioničar
    13.9k
    ...i tak saznaš da je u Urugvaju humanitarna akcija da djeci kupiš Big Mac...i to Suarez! :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.