• Infinity
    16.4k
    Danas spomenes Wolfla i o njemu pojma nemaju neki veliki navijaci Dinama. Kad se izvukao Plzen tocno mi je kroz glavu proslo kako mora biti neki clanak i da se javnost upozna s tom velicinom.
  • dinamo vitez
    300
    Moram priznat da me malo brine ova najavljena postava, mada se i meni u teoriji sviđa ideja sa tercetom Olmo-Moro-Gojak, to i nije baš bajno izgledalo protiv Istre. Doduše, protiv Viktorije će sigurno biti puno drukčija utakmica i vjerojatno nešto otvoreniji protivnik, ali isto tako i puno kvalitetniji. Mislim da će i Gavranović, pa i Izet dosta faliti, oni su ti koji imaju taj pedigre zabijanja u Europi. Sa 0-0 bih bio dosta zadovoljan.

    Ono što mi ulijeva nadu jest činjenica da Bjelica ima te churchillovske manire nepokolebljivog vođe kojemu iz izjava/s lica nikad ne možeš očitat ni najmanju trunku zabrinutosti. To i činjenica da je Dinamo pod njegovim vodstvom u zadnjih 16 gostujućih utakmica primio 4 gola, u zadnjih 14 ukupno također 4, od tog 2 protiv Rudeša. Ukupno 22/37 utakmica čiste mreže. Malo sam se zabavljao statistikom ovih dana uoči Plzena, pa evo ako koga zanima, obrana stvarno izgleda fenomenalno zasad:

    19pay7q.png
  • 000
    946
    Da li je poslije tiskana ova knjiga o Mari što se spominje u članku?
  • BluePhone67
    4k
    x5gumidc9k1sdkom.jpg

    Da, naravno jos 1954 godine
  • 000
    946
    Reprint u novije doba sam mislio?
  • BluePhone67
    4k
    Reprint u novije doba sam mislio?Cavalera

    Ma ne, tko bi to radio pa u Jugi su molili Boga da Dinamo bude na margini kamoli da ga se promovira bilo koje vrste. Prvi put sam inace cuo da netko radi reprint za Dinamove knjige od DTSM sto ce napraviti od Milceca i Dinamovo proljece, znalo je biti vise printanih izdanja pa cak i nadogradnje u tom novom izdanju, al za reprint prvi put cujem kada je Dinamo u pitanju.
  • xavier
    12.1k
    od svih tih silnih nesretnih ispadanja, promašenih stopostotnih prilika, primljenih glupih golova, "austrijskih zločinaca"...meni je ipak "najjače" ispadanje u LP 1998/99. Dinamo drugi u grupi s Olympiakosom, Portom i Ajaxom i to je bila jedina sezona LP gdje drugi nije išao dalje :grimace:

    Mislim da je svima koji su bili na stadionu ostala u sjećanju zadnja utakmica protiv Grka na potpuno smrznutom terenu. Dinamo je ganjao pobjedu i gol razliku, ali na kraju je završilo samo 1:1 :sad:
  • marcio amoroso
    36.5k

    Uvijek su nas neke nesreće ganjale. Sto kaže ona pjesma “preživjeli smo sve jebene prokletinje”
    Ali to sa grupom lp gdje završavamo drugi a samo prvi ide dalje je definitivno vrh. Par godina poslije je već i treći igrao na proljeće.
  • deda
    32.6k
    Sretan 63. rođendan našem Zeki!
  • BluePhone67
    4k
    od svih tih silnih nesretnih ispadanja, promašenih stopostotnih prilika, primljenih glupih golova, "austrijskih zločinaca"...meni je ipak "najjače" ispadanje u LP 1998/99. Dinamo drugi u grupi s Olympiakosom, Portom i Ajaxom i to je bila jedina sezona LP gdje drugi nije išao dalje :grimace:xavier

    Nismo mi te kurate srece da ko tovari i orjunasi sa jedva 6 bodova u grupi prodjemo dalje sa protivnicima losijeg ranga kao mi u to doba i to kao drugi se provucemo dalje jer se tako bodovala LP pa ide i drugi, a da ne govorim o tome da nakon grupne faze odmah si u cetrvrtfinalu i sa time se kurcis i hranis za citav zivot famoznom uspjehu.
  • Infinity
    16.4k
    Interesantno da su Dinamo i Hajduk imali identican omjer te dvije sezone. 2-2-2 5:7. I oni prodju, a Dinamo ne. Takodjer su i jedni i drugi bili najlosija drugoplasirana ekipa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.