• Mali Zeus
    13.5k
    Kako je on propao, a još mlad.
  • Kwedi
    3.8k
    benfica hoće nekom utrpati kalaicu, ne znaju kam bi s njim.
  • Beli
    149
    Evo, povratak otpisanih: Kalaica, Jedvaj, Halilovic
  • Kwedi
    3.8k
    da nemaju velike ugovorne zahtjeve, svakog bi doveo
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Jedvaja bi odmah doveo, Halilovića možda, a Kalaica je po meni samo vječiti talent i mislim da ne bude baš neki veliki igrač od njega.
  • Neki tip
    21.3k
    svakog bi doveoKwedi

    Stvarno? Lika koji je do 24. godine promijenio 10 klubova, 5 sezona posuđivan, svaki put za sve manji i manji iznos..

    Ak se već busamo (ne ti, svi mi) u junačka prsa ponosnih Dinamovaca, gledamo ne samo kako nam vode klub nego i kako se ponašaju pritom (kao što i trebamo, da se razumijemo!), onda je Alen nažalost zadnji igrač kojeg bih doveo.

    U Dinamu želim igrače koji žele igrati za Dinamo, koji poštuju i cijene svoj posao, suigrače.

    Alen Halilović mi ni dok je bio u Dinamu ni otkad je otišao iz njega ne odaje dojam takvog igrača.

    Ne poznajem ga i ne sudim kao osobu, ali kao igrač Dinamu ne treba.
  • Kwedi
    3.8k
    doveo bih i njega.

    lik je prošao sve lige, da nešto zna - zna.

    potencijal nije ostvario,al sigurno nije za kustošiju i za rotaciju bi bio dobar.

    ovaj drugi dio, pod ugovorom je igrač koji se hvalio u društvu kako je fejkao godište u papirima, odmah nakon mjesec dana imao cirkus s nekom curom i prijavom...

    nogometni klub je ovo; ak daje sto posto na terenu i ne šteti ekipi, meni je prihvatljiv.

    ne zamaram se time kakvi su oni kao ličnosti, privatno itd.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Ne znam zakaj bi Kastrati bio bolji na poziciji koju je igrao Kandzior (a najčšće igra na desnoh strani) nego kaj bi to bio Halilović.
  • Neki tip
    21.3k
    Zato kaj Kastrati ne glumi Maradonu i Dinamo mu je doseg na koji je ponosan.

    Kada igra Halilović, na igralištu su potrebne 2 lopte, da Alen imaj kaj radit ak jedna lopta nije kod njega.
  • Neki tip
    21.3k
    nogometni klub je ovo; ak daje sto posto na terenu i ne šteti ekipi, meni je prihvatljiv.

    ne zamaram se time kakvi su oni kao ličnosti, privatno itd.
    Kwedi

    Slažem se, i ja sam napisao isto to kad je u putanju Alen kao osoba. Ne znam ga i ne zanima me

    Ali 100%? Alen Halilović? Ne šteti ekipi?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Možda više za sebe ne misli da je bogomdan, tko zna.
  • xavier
    12.1k
    Što se tiče Kastratija, možda se pokaže koristan u utakmicama protiv CSKA i Feyenoorda jer je stvarno "igrač manje" kad Dinamo dominira posjedom. Halilović mi se nikad nije sviđao jer stvarno ne volim takve igrače. No tko zna, možda je napokon malo sazrio u glavi.

    Jedan trener iz dinamovih mlađih kategorija svojedobro je rekao kako Alen uopće ne razumije koja je poanta nogometa i koliko god ti njemu objašnjavao, on i dalje po svom.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Halilović je nogometna klasa, ali očigledno glava nije na nivou nogu. Hoće li nekada biti, ne znam. Kakvi su sve igrači igrali u Dinamu i dobijali šanse pa može i on.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Što se tiče Kastratija, možda se pokaže koristan u utakmicama protiv CSKA i Feyenoorda jxavier

    To i ja mislim, u tekmama gdje ćemo biti u podređenom položaju može brzinom nešto napraviti. Čak mislim da ćemo biti svakome opasni sa Oršom i njim naprijed. Petko zna zadržati i produžiti loptu, onda su njih dvojica napast.
  • Infinity
    16.5k
    Što se tiče Kastratija, možda se pokaže koristan u utakmicama protiv CSKA i Feyenoorda jer je stvarno "igrač manje" kad Dinamo dominira posjedom.xavier

    O ovom neki dan pricam s prijateljom. Meni se Kastrati cini bas OK tip i nemam nista protiv njega kao osobe i volio bih da uspije, ali... Covjek ima problem s tehnikom i na postavljenu obranu on ne moze nista, ne moze dobiti ni jedan duel. Duga dubinska lopta iza ledja obrane i da on na to trci s branicima, tu pobjedjuje gotovo sigurno. To je igrac za kontre, igrac koji bi nam jako dobro dosao pod Bjelicom u Europi, jer Kadzior nije bio taj. Kadzior je igrac za postavljenu obranu, igrac od tehnike, covjek koji ce s 40 metara pogodit napadaca koji to zabija. Zato je i bio kralj HNL-a, jer Dinamo tu stalno napada.

    Od Kastratija ocekujem da ce ove jace utakmice u Europi istrcati sigurno barem po dvije kontre, al bojim se zavrsnog pasa. Kad pogledam statistiku u Loksi, pogodit ce kad tad, nece bas svaka preko noge. Sve u svemu, rado bih vidio bolje desno krilo u Dinamu, ali isto tako se ne bih rjesavao Kastratija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.