• marcio amoroso
    36.8k
    Pričekali dan pa osuli paljbu. Bojim se da Zokija to ne dira pretjerano. Zajeban je to menadžer koji dopusti da utakmicu godine dočeka sa dva stopera od kojih je jedan dijete i k tomu još na odlasku, a drugi lik kojega se hoće da riješe. Rezervne opcije za naprijed također nema (nijedno krilo na klupi).
    Samo se bojim da se njemu sve oprašta, ne bojim, nego nažalost znam.
  • og1986
    2.9k
    Nakon što je danas dalton rekao da nas je pomazila sreća sa kuglicama i kako nema nikakve ljutnje na tako loš pobačaj od bilo koga koji je povezan sa klubom. Kako ih boli briga kaj je samo pitanje kada će se Maksimir sam od sebe srušiti.

    Mislim da nas čeka dug i velik pad do dna.
  • flexXy
    2.3k

    Mozda su i Olivariju braca srezali placu zbog ispadanja iz lp i korona-krize pa se sad buni.
  • NORTE
    11.6k
    Olivari nakon pobjede 0:4 i promašenog penala za petardu spominje dva zicera koja je imao Ferencvaroš kod 0:0. Sutra je novi dan, 5 komada u mreži nekih amatera za ulazak u Europa ligu i prezimljavanje zahvaljujući pandemijskom rasporedu tekmi.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Olivari nakon pobjede 0:4 i promašenog penala za petardu spominje dva zicera koja je imao Ferencvaroš kod 0:0.NORTE

    To je i Blažičko govorio u prijenosu u srijedu, dosta koordinirana strategija.
  • vjeko1701
    8.6k
    Baš sam mislio citirati. Kao kritizira ih ali vrhunski ubacuje isprike...

    "Uostalom, zar prošle sezone s tim istim Fradijem i današnji trener Osijeka nije na Maksimiru odigrao 1:1, zar Mađari u Budimpešti nisu kod rezultata 0:0 imali dva zicera? Da su zabili, ne bi na koncu bilo 0:4"
  • Kwedi
    3.8k
    Kronika Pjongjanga donosi intervju sa Zokijem.

    Baš je fino posrao Bjelicu.

    https://we.tl/t-YtRErRRbkr

    (ko da smo zacoprali jučer kak mlađi četnik nije javno kenjao protiv Bjelice)
  • Morales7
    184
    Ako je ovo istina, a ne vidim zašto ne bi bila, onda je Bjelica bio već mislima daleko od Dinama ako je uzeo 40% manju isplatu. Nije Bjelica cvijeće u ovoj cijeloj priči
  • xavier
    12.1k


    O čemu točno pričaš? Ovaj "intervju" je stvarno samo dno PR-a. Toliko odvratnih stvari na jednom mjestu :vomit:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Jao Zoki poštenjačina, ne kužim zašto se Neno toliko s njime zakačio. On je tu dodao da pomogne klub. Živi za Dinamo, plakao nakon poraza, sam sebi najveći kritičar. Ma daj goni se više lopove... Toliko dno od covjeka ne znam kad sam zadnji put vidio, ali da je lik odlican lažov i govornik je, ne bi se inace zadrzo toliko. Zato i ne daje cesto intervjue jer mu treba bar mjesec dana da napise i izvježba pred bratom valjda...
  • Crusades1986
    12.7k
    Da, baš se fino iskenjao. Opet ista priča, alibiji, destabiliziranje Dinama, umanjivanje uspjeha, opet nas svi napadaju, svi žele srušit Dinamo, mediji su krivi, "ja nisam htio doć i bit trener". "Nisu vikali protiv Bandića". :lol:
    Pa sve dok će ovakvi šljamovi pričat protiv Bjelice, Bjelica ne da će bit cvijeće nego jebeni vrt pun cvijeća. Kakav nakaradan intervju, ko da čitam uljepšani intervju sa Zdravkom. Fuj.
  • Crusades1986
    12.7k
    pa naravno da je potpisao 40% smanjenja šta je trebao u situaciji kad su ga bacili niz štenge??

    Dobro, ja bih gonio do zadnjeg jebenog eura da mi isplate nakon onakvog tjeranja ali ja sam specifičan i ne bi im dao 40%.
  • Morales7
    184
    neka Bjelica demantira, bar se on voli u medijima pojavljivat. Bjelica je u Dinamu bio isključivo radi love, kad su mu srezali pobjegao prvom prilikom. Nitko ne osporava činjenicu da je bio dobar trener, ali ne vidim razlog zašto ga se diže u nebesa. Čovjek je imao Danija Olma u ekipi, Dinamo s njime jači 30,40%.. Da je htio ostat mogao je sigurno, ali on se nije vidio u Dinamu i mislio je da će završit u ligi petica, vidimo kako je to završilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.