• Infinity
    16.5k
    Inace ako se ne varam Neno je tad izbacio Zokija u playoffu iz lige prvakaMarkelo

    Djelomicno si upravu. Dinamo je tad ispao od Austrije, ali je na Maksimiru Kruno izgubio 2-0, a Zoran je u gostima dobio 3-2. Ostao je dojam da bi ih Dinamo sa Zoranom u dvije utakmice rijesio.

    Zanimljivo mi je ovo tepanje Neno, kao da ste kucni prijatelji :rofl:
  • domobran86
    179
    Moze pomoc, idem se uclanit online i sad ova uplatnica mi je jasna sam treba platit. Al kaj treba sa pristupnicom isprintat pa poslikat na mail popunjenu il kaj? Jel trebam i ovu privolu jer sam maloljetan ako moze objasnjenje. Hvala.
  • Ludovic IX
    7.3k
    2 godine smo gledali kakav dinamo može biti tj da može biti i bolji.. naravno, nekom to nije bio cilj pa smo se vratili na staro..ali nadam se da će nakon što ovo prođe, dinamo u zadnje dvije godine biti stalna pojava a loše sezone samo izuzetak
  • Kwedi
    3.8k
    18.9.2020.
    Attachment
    1_PDFsam_7637 (24M)
  • NORTE
    11.6k
    Ma lako za to šta su ostali bez pustih milijuna eura od Lige prvaka, ono što će Mamićima svi navijači pamtit da su od najboljeg Dinama i stručnog stožera svojim samoubilačkim odlukama sjebali klub u smjeru slobodnog pada. Od plitkog potoka zvanog Dunav i 4:0 protiv nikad moćnije Atalante došli smo do toga da nas Hajduk razvali na Maksimiru i utopimo se u istom tom Dunavu a momčad nije ništa slabija. Pisao sam nedavno koliko je/će pandemija sjebat nikad jači Dinamo. Zna se tko je virus u Dinamu.
  • Guinness
    2.2k
    Nažalost podijelili su po grupama

    Group 1
    Seeded
    Young Boys (SUI)*
    GNK Dinamo (CRO)*

    Unseeded
    Floriana (MLT) vs Flora Tallinn (EST)
    Tirana (ALB)**
    KuPS (FIN) vs Sūduva (LTU)
    Djurgården (SWE) / CFR Cluj (ROU)
  • Infinity
    16.5k
    Odlicna grupica. Zadnji par ne bi bilo lose izbjeci, ali je prolazno. Ova prva tri poderat lagano.
  • Dino
    2.7k
    ono što će Mamićima svi navijači pamtit da su od najboljeg Dinama i stručnog stožera svojim samoubilačkim odlukama sjebali klub u smjeru slobodnog pada.NORTE

    Razgovarao sam s dosta ljudi, starijih i mladih, kojima su “bitni rezultati” i ovog puta sam stvarno zakljucio da je tu u pitanju manjak inteligencije povezan s ljubomorom.

    Naime kad bih spomenuo tko je kriv za tjeranje Bjelice, odgovor bude “Pa kaj nije htjel smanjit placu, ionak ima godisnju zaradu ko pol Hrvatske, a i ti igraci isto skup s njim. Svi klubovi stede, a sad ovi ne bi.” Itd

    Ljude koji nisu upuceni je jako lako uvjerit prek SNa, GNK YT kanala i slicno da su krivci pravednici i obrnuto.

    Moguce da sam naletio na krive ljude, al sumnjam iskreno da tak ne razmislja vecina ovih “bitni rezultati”.
  • vjeko1701
    8.6k
    Znači na sreću još nisam pričao s osobom koja je popušila tu priču. Svi imaju jednu od sljedećih teorija
    - gurao je krive igrače
    - postao je prepopularan
    - "pokvario" je par transfera tražeći igrače da mu ostanu.
  • Kwedi
    3.8k
    dok ne dođe na red beatifikacija nenada bjelice, nek ostane zapisano da nije baš bez grijeha po pitanju nekih kriterija; robert mišković, super-duper fenomenomenalan napadač bio na posudbi u dinamu dok se igrala liga prvaka te ga se forsiralo na pripremama u istri.

    igrač iz zapisnika lige prvaka danas igra za osijek 2, a prva momčad muku muči sa špicom.

    robert mišković je sin od bjeličinog frenda još iz mlađih kategorija osijeka.
  • xavier
    12.1k
    Rekao bih da je lako moguće da ima dosta istine u onom što je napisano na Snetu odnosno da Zdravko čak i nije imao problema s Bjelicom nego da je on bio sporan Zokiju koji nije mogao podnijeti da ovaj tako uspješno vodi klub na sportskom planu i želio je pokazati da je on "bolji".
  • Kwedi
    3.8k
    činjenica je kako je Bjelica isto tako na kraju sezone htio napustit klub; odlični rezultati dvije sezone, najbolji klub iz zemlje viceprvaka svijeta, al virus, zamrzavanje sezone i financijsko stezanje remena na nogometnom tržištu su pokvarile kalkulacije o angažmanu u ligi Petice.

    jedini vjerojatno problem između njega i Zokija je tko mora igrati, Gvardiol je mogao biti već za 105 milijuna u Leedsu da se gurnulo ga ranije ili potrebe za Moubadnjeom.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Bjelica je za naše uslove top trener, ali nit je čudotvorac (vidjelo se na ponudama koje je dobio nakon raskida sa Dinamom i na klubu koji je preuzeo), a nit je moralna vertikala.
    Mislim da bi svima nama bilo draže da nam klub trenira on, nego ovaj lopov trenutno, ali raditi od njega majku Terezu i Zidanea je pogrešno.
  • Majki2111
    3.3k
    a nit je moralna vertikala.marcio amoroso

    Jel to uopće bitno? Prebacio je očekivanja velike večine navijača i kod mnogih stekao beskonačan kredibilitet. Posao obavljao vrhunski.
  • vjeko1701
    8.6k
    činjenica je kako je Bjelica isto tako na kraju sezone htio napustit klubKwedi

    Odkad i odkud je to činjenica? To se naveliko piše a nigdje ne mogu naći apsolutno nikakav službeni spomen toga. Pa čovjek bi mislio da bi mlađe govno na sva zvona to pričao da je tako tako da se opravda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.