• Kwedi
    3.8k
    Meni je suludo da na forumu Dinama gdje bi se isključivo trebalo baviti Dinamom, postoji topic Hajduk.

    Toliko od mene na ovoj temi.
  • BluePhone67
    4.1k
    Evo da otvorimo i zatvorimo ovu temu.

    Lp
    BluePhone67

    Sam sebe cu citirat. Iako bi volio da ostanu pikanterije vidljive.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ja isto ne vidim zasto na dinamovom forumu postoji tema o tim cetnicima?
  • xavier
    12.1k
    Moram priznati da ni meni nije jasno čemu ova tema...da ili ako na hajdukovom forumu postoji tema o Dinamu, rekli bismo da su kompleksaši i da čak ni na svom forumu ne mogu bez Dinama.
  • Eduardo
    20.3k
    TIBOR HALILOVIĆ potpisao je s Rijekom ugovor na dvije i pol godine uz mogućnost produžetka na još godinu dana.
  • Eduardo
    20.3k
    I Mudražija napustio Osijek. Ostali su bez dva najbolja veznjaka.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Nije mi jasan Osijek. Tako će teško i 4. mjesto zadržati.
  • deda
    32.7k
    A gle, kuže da prvi ne mogu bit. Niže od 4. teško mogu. Meštar mora Mađarima dokazat da će klub moći i bez njih funkcionirat tj. da može raditi solidne transfere. Para će trebat i za stadion. Osijek će napast kad bude trebalo i postat će nam glavni konkurent za dvije godine, ne bojte se.
  • LovroZG
    1.3k
    Osijek je umjesto Hajradinovića besplatno doveo onog Madžara iz Astane što je mislim dobra zamjena. A i za Mudražiju će sigurno dovest neku zamjenu.

    Ak će iko imat problema zbog izlaznih transfera, to će bit Rijeka. Mišković se latio posla s kojim se očito ne nosi najbolje. Niti ima dost svojih para, niti nalazi investitore nakon Volpija. Niti se brine za mlade ko Osijek koji je puno potentniji projekt.
  • deda
    32.7k
    Rijekin koncept je vrlo upitan, dok smo mi slali ergelu i mogli su haračit po Osijeku, išlo je. Vrela talenata ima Dinamo, četnici i Osijek, nema drugih izvora.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma cijela Hrvatska je vrelo talenata, al ak želiš ne plaćat masne odštete za mlade onda im noraš ponudit kvalitetnu školu nogometa i perspektivu u seniorima. Rijeka trenutno ne nudi perspektivu, a i kvaliteta škole je upitna, iako imaju par zanimljivih igrača.
  • Bosna86
    11.7k
    Uspjeh repke i dinama je puno pomogao ostalim klubovima u HNL, prije par godina nije bilo sanse da se za ovakve iznose prodaju igraci koji nisu u Dinamu
  • Guinness
    2.2k
    Nekako mi slabo sjeda na želudac ta teza. Činjenica je da sve češće se sad "zaviruje" u naše dvorište iz svakakvih liga zato što se iz aviona vidi da se za 3-4 miliona eura može dovest kvalitetan igrač za donji dom lige 5ica ili gornji dom belgijske, danske, češke itd lige. Ali je također i činjenica da se do prije par godina nije isplaćivalo po 100 milijuna eura za nekog. 20 - 30 milijuna su vrijedili igrači top igrači, a prosječni engleski klub nije davao po 20-30 milijuna eura tad kao danas za prosječnog igrača. Isto tako klubovi poput Ajaxa nisu bili u poziciji dobit 60-70 milijuna za nekog, a kamoli Osijek ili netko "treći" u HNL-u. Eduardov transfer otprije 12 godina danas bi iznosio oko 30-35 miliona eura po trenutnom tržištu.
  • Eduardo
    20.3k
    Eduardov transfer otprije 12 godina danas bi iznosio oko 30-35 miliona eura po trenutnom tržištu.bk5b

    I vrrijedio bi svakog centa :)
  • Infinity
    16.4k
    Osijek - Hajduk 0-1
    Rijeka - Gorica 1-3

    Glavne prijetnje su stradale na domacem terenu. Nakon meca u GV pomislio sam kako ce Hajduk lagano izborit Europu, ali sam sada sumnjicav. Ova Gorica se nece tako dati. Iskreno bih volio da postanu respektabilan klub koji moze svima pomrsiti racune. HNL to treba.

    U svakom slucaju mislim da nas ceka lagana setnja do titule, a za ostala tri mjesta zestoka borba pet klubova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.