• deda
    32.6k
    Takva obavijest ti na webu stoji već godinama, tako da ne mora značiti da godišnje neće vrijediti za europska natjecanja. Iako velim, po meni bi to bilo realno, jer ovo sad je prejeftino i to treba korigirat.
  • Bosna86
    11.6k
    Sta bi ti napravio za Cehe, bi li omogucio vlasnicima godisnjih ulaz za dz ili bi pustio u prodaju 30 k ulaznica. To mi je jedino logicno objasnjenje zasto jos nisu pustili karte u b prodaju
  • deda
    32.6k
    Ja bih prodavao ulaznice tj. ne bih priznavao godišnju, ali bi onima s godišnjom dao pravo prvokupa od 3-4 dana za njihova mjesta.
  • Guinness
    2.2k
    to bi svatko s 2 grama mozga napravio. Al opet, govorimo o ljudima iz kluba...
  • reziser
    6.8k


    Bosna, taj clanak je stalno prisutan. To,ne znaci da godisnje nece vrijediti za evropsku ligu iduce godine. Samo da clanovi bez godisnjih imaju pravo na popust.
  • Infinity
    16.4k
    Belog treba ostavit na tribinama protiv Istre i Rudesa. Mislim da nije nuzan u tim utakmicama. Onda ga povesti u Plzen i ako bude bilo potrebe ubaciti ga. U Plzenu mu sigurno nece dati paznju ako u ove dvije utakmice ne bude ni na vidiku. To je sansa da svojim ulaskom napravi dar mar. Istina da bi ti bilo malo na divlje, oslanjanje na kvalitet pojedinca, a ne na timsku igru, ali on nam u ovom trenutku moze biti faktor iznenadjenja. Svakako se nece uigrati s ekipom u ovo dana sto ima do tad.
  • xavier
    12.1k
    A dobro sad, 2019. godina je, nije ovo sredina 20. stoljeća pa da nekog možeš "iznenaditi" igračem.

    Znaju da ga je Dinamo kupio i dostupne su snimke svih njegovih utakmica. Ok, naravno da ne znaju kako će ga Bjelica koristiti, ali lako mogu vidjeti koje su njegove igračke karakteristike.
  • Infinity
    16.4k
    Pa sigurno da ce znati sve o njemu, al nije da ce ga ocekivati i spremati se za njega kad sjedi na tribinama. Zato mislim da moze biti faktor iznenadjenja.
  • markoli
    1.7k
    Pa sigurno da ce znati sve o njemu, al nije da ce ga ocekivati i spremati se za njega kad sjedi na tribinama. Zato mislim da moze biti faktor iznenadjenja.Infinity

    Može biti i dvosjekli mač, jer je pitanje kako će se snaći u sustavu. Mislim da nije dobro da prvi put igra baš u udarnoj utakmici. Ovako će dobiti utakmicu dvije za uigravanje.
  • LovroZG
    1.3k
    Menalo navodno ide na posudbu u Belupo.
  • Infinity
    16.4k
    Ma znam, zato sam rekao da moze biti faktor iznenadjenja, ali i da je to malo na divlje. Tesko je ocekivati od Bjelice da ce to napraviti, dok bih recimo bio siguran da npr. Cico priprema nesto slicno.
  • Eduardo
    20.2k
    Evo, Vlak kaže da su razmišljali o Belom još prošle sezone dok je nastupao u drugoj ligi. Također kaže da je onog trenutka kad je Bjelica izrazio želju da Beli ostane kad nas, to je bila završena priča što se tiče posudbe.
  • LovroZG
    1.3k
    onog trenutka kad je Bjelica izrazio želju da Beli ostane kad nas, to je bila završena priča što se tiče posudbe.Eduardo

    Istinitost ove priče će se jedino potvrdit ak Mamić ostane trener u Al Ainu, inače ko zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.