• hmoody
    128
    Ne baš lagan raspored na početku prvenstva.
    Novo rijeme vani, Square doma, Universitas vani i Crnica vani.

    Očekujem 7 bodova iz te 4 tekme, a sa svim iznad toga bi bio jako zadovoljan.
  • Infinity
    15.2k
    Kojeg datuma je prvo kolo?
  • De Oliveira
    912
    Kako je zavrsila prijateljska?
  • Mr Blue
    3.3k
    Tukao Dinamo 6:1
    Uvjerljiva pobjeda Dinama protiv bivšeg prvoligaša

    Iduću trening utakmicu odigrat ćemo iduće nedjelje u sklopu zajedničkog treninga s TSV Weilimdorfom, prvakom Njemačke iz 2019. i polufinalistom iz prošle sezone.
  • Mr Blue
    3.3k
    Slažem se s vama, zasada ovo izgleda sasvim dobro. Znao sam da će biti dobar, ali Novak je na Šalati odigrao vrhunsku tekmu, samo neka nastavi tako dalje... Matković mi se sviđa na temelju ove jedne utakmice, ali želim vidjeti još svakako, a vidim da je Badrov zabio i Novom Marofu sinoć. Dobro za njega, dobro i za nas. Kako se bliži sezona sve sam optimističniji da ćemo bit na razini na lijevoj strani nakon odlaska Čekija..

    Ja se i dalje nadam da smo za godinu dana tu.NORTE
    Kad bi gledatelji bili na te dvije tribine, uključujući donji prsten velike tribine, to bi moglo biti lijepo ispasti. Ovako razdvojeno bi izgledalo čudno, još s praznom velikom tribinom nasuprot. Vidjet ćemo, Šalata je svakako unikatna..

    Očekujem 7 bodova iz te 4 tekme, a sa svim iznad toga bi bio jako zadovoljan.hmoody
    Također. S današnje pozicije, s manje od 7 bodova bih bio nezadovoljan jer mislim da imamo kvalitetu za 9 bodova. Novo Vrijeme će bit čupavo, Square očekujem pobjedu i revanš za njihovu pobjedu u 2. kolu prošle godine.. Universitas moramo dobit ako mislimo ozbiljno, a Crnica je nagazna mina od koje još nikad nismo izgubili, doma ili vani.
  • NORTE
    9.1k
    Kad bi gledatelji bili na te dvije tribine, uključujući donji prsten velike tribine, to bi moglo biti lijepo ispasti. Ovako razdvojeno bi izgledalo čudno, još s praznom velikom tribinom nasuprot. Vidjet ćemo, Šalata je svakako unikatna..Mr Blue

    Iako su te tribine razdvojene navijanje bi siguran sam bilo odlično. Na sjevernoj tribini kop, a zapadnoj svi ostali koji stanu. Ne znam na koji donji prsten misliš? Neke montažne dolje uz teren ili? Ako misliš na donji dio/prsten velike tribine zvuči mi jako nategnuto da je to upotrebljivo a gornji prsten nije za upotrebu...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    prvakom Njemačke iz 2019. i polufinalistom iz prošle sezone.Mr Blue

    Zvuči dobro. :smile:
  • Mr Blue
    3.3k
    mislim na taj donji dio/prsten. Vidjet ćemo svakako, ja ostajem pesimist po pitanju što će se sve dogoditi sa Šalatom kao objektom...

    Njemačka futsal liga "nije nešto". Jača je naša, dosta što ne znači da će tako i ostati ako se futsal nastavi zapostavljati. Weilimdorf je naslov osvojio s ekipom prepunom igrača poniklih u BiH ligi. Nisu svakako za podcjenjivanje, ali iskreno očekujem kako ćemo biti bolji od njih.
  • Mr Blue
    3.3k
    Prvi intervju s mladim Filipom Novakom. Nole već neko vrijeme trenira sa seniorskom ekipom, ali prošlu sezonu je proveo uglavnom nastupajući za juniore s kojima je osvojio 1.HMNL Zapad i igrao neslužbeno juniorsko finale. Na Šalati se predstavio izvrsnom igrom, iako lopta nije htjela u gol.

    Prvi intervju Novaka za klupsku stranicu pročitajte u nastavku:
    Filip Novak: Želim opravdati povjerenje koje sam dobio od Kluba

    A na klupskom YouTube kanalu donosimo i kompilaciju najboljih Novakovih poteza s utakmice protiv Hammarbya: Filip Novak (Futsal Dinamo) vs Hammarby
  • Mr Blue
    3.3k
    0ynbqvr55mbf67u1.png

    Nikeovi dresovi koje smo nosili posljednje dvije sezone polagano odlaze u povijest. U Football Maniiji ostalo je još svega nekoliko dresova (245kn), a plavi možete nabaviti i u personaliziranoj varijanti putem akcije Plavi prijatelj --> Plavi prijatelj!

    Uskoro stižu nove garniture Nikeovih dresova.
  • mileni
    93
    Planira li Futsal Dinamo imati u prodaji donje dijelove dresa?
  • Mr Blue
    3.3k
    Ovo ne ovisi samo o nama već i o dobavljačima opreme ako se ne varam, u ovom slučaju Football Mania u čijim poslovnicama se mogu kupiti preostali dresovi.

    Mi svakako želimo to. Ne samo donji dio dresa, već i još nekoliko službenih artikala, ali ne pita se samo nas.. Nadam se da bude, i to puno više od hlačica.
  • Mr Blue
    3.3k
    Zbog jednog pozitivnog na koronu, Nijemci su nažalost u zadnji tren otkazali dolazak u Zagreb. No, današnji protivnik je ipak pronađen. Više na linku:
    Nijemci otkazali nastup, u nedjelju ipak dvije Dinamove utakmice!

    * Druga tekma je tekma košarkaša Dinama
  • De Oliveira
    912
    Kako je zavrsila utakmica?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.