• Mali dioničar
    15.5k


    Zalijepio sam ti gore financijsko izvješće. Prihod od članarine nula.
  • Kwedi
    3.8k
    Oni uplaćuju taj novac koji je ustvari pozajmica, tako da oni dobiju nešto s tim da će ovi dobiti dionice jednog danaBosna86

    Klub se ne bavi članstvom desetak godina i NH preuzeo tu ulogu. Od te love šalju na žiro da bi to koristili ko kapitalizaciju i povećanje svojeg udjela.

    Oni uplaćuju taj novac koji je ustvari pozajmica, tako da oni dobiju nešto s tim da će ovi dobiti dionice jednog dana....Bosna86

    Od Tommya dio dobili i otplaćuju deset godina. To kaj Tommy zbog mira i marketinga im donira lovu, je sukob interesa.

    Radujem se danu kada će opet morati kleknuti pred HDZ i tražiti novi kreditBosna86

    Grad je vlasnik kluba. Nema tu klečanja(osim iza imena Rijeka) ako je Gradu u interesu da mu imovina ne propadne.
  • Infinity
    16.5k
    To sa članovima i Tommyem iskreno uz sav trud nisam nikad skuzioBosna86

    Ja sam to nekako ovako skuzio. NH je dobio dionice od Tommya na upravljanje, ne i u vlasnistvo dok ih ne isplate. Tommy placa sponzorstvo prema NH koji onda s tim parama otkupljuje prethodno dobijene dionice Tommya na upravljanje. NH preko veze gura reklamu Tommya na dres Hajduka i Hajduk od te reklame nema nista.

    To sam ja tako shvatio. Sve se to odradjuje s nula kuna, tj. prebija se, ali mi ovako lakse za objasniti.

    Ukratno. Nas Hajduk preko ledja Hajduka stjece vlasnistvo nad Hajdukom. To je sva poanta price.
  • The Undertaker
    5.5k
    Nije njima 120 mil proračun, vise se kreće oko 80-90Bosna86

    Po zadnjem izvješću 120 mil. kuna i gubitak od 30 mil.
  • Kwedi
    3.8k
    Prihod od članarine nula.Mali dioničar

    Knjiže ko pozajmice, lova osim hladnog pogona NHa ide na Hajdukov žirac. Na kraju bi to kroz kapitalizaciju trebalo kao bit povrat sredstava u broju dionica.
  • Kwedi
    3.8k
    Ima na NH stranici Q&A oko love kaj delaju
  • Mali dioničar
    15.5k
    hladnog pogonaKwedi

    Hladni pogon NH je 2 milje, a prihod od članarina 2,6. Ostalo donacije. Vise ko luster.

    Znam kaj ima, tamo im u imovini stoje dionice za 35 milja kuna. U imovini udruge.
  • Bosna86
    11.7k
    Klub se ne bavi članstvom desetak godina i NH preuzeo tu ulogu. Od te love šalju na žiro da bi to koristili ko kapitalizaciju i povećanje svojeg udjela.Kwedi

    Ovaj mi dio nije jasan, gdje je tu Hajduk... Zamisli da netko uplaćuje članarinu 10 godina nekoj udruzi Zona Dinamo umjesto Dinamu i onda Zona upadne kao šerif kad skupi dovoljno love... Science fiction
  • Zambatine škude
    2.7k
    Hladni pogon NH je 2 milje, a prihod od članarina 2,6. Ostalo donacije. Vise ko luster.Mali dioničar

    Što otpada na hladni pogon NH?
  • Mali dioničar
    15.5k
    Što otpada na hladni pogon NH?Zambatine škude

    Plaće 800.000, materijalni rashodi 1.300.000.
  • Zambatine škude
    2.7k
    Svašta, nemam drugi komentar.
  • Kwedi
    3.8k
    Zamisli da netko uplaćuje članarinu 10 godina nekoj udruzi Zona Dinamo umjesto Dinamu i onda Zona upadne kao šerif kad skupi dovoljno love... Science fictionBosna86

    Lova ide Hajduku svake godine od članarina. Lova nije na računu NH.

    Hajduk prije NH imao par hiljada članova; kad su ovi preuzeli došli do 40
  • deda
    32.8k
    Kwedi je u pravu, lova ide na račun kluba na kraju, ali nešto u omjeru 0,7 od 1 kune. Tako nešto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.