• Mali dioničar
    15.5k
    5h82oz2n69mllg00.png

    Hajduk prodaje u shopu manje od Dinama - 8 milja.

    Članarina je nula, Tommy ne plaća dres nego članarina ide Našem Hajduku za dionice Tommyja.

    Sponzorstva 14.

    Otkud sad 50?
  • Bosna86
    11.7k
    8clf4qqhr9fv9cup.png

    Ovo mi je bio izvor po kojem sam rekao 50 milja van transfera... 123 od transfera a imali su prihod 173 prošlu sezonu
  • The Undertaker
    5.5k
    Lani su prodali igrača za 120 mil. kuna (kupili za 20 mil. kuna) i imali dobit od 5 mil. kuna. Trebati će im barem 70-80 mil kuna od transfera a sad imaju negdje oko 5.
  • Mali dioničar
    15.5k
    U taj prihod idu i naknade od natjecanja i TV prava i Dinamov nastup u LP...

    Općenito je nevjerojatno medijsko svršavanje na njihove akcije.

    Vezano za marketing i prodaju u shopu - “omraženi i odnarodjeni” Dinamo proda više nego Hajduk.

    Vezano za članarinu - Dinamo dobije sav novac od 8.000 članova, Hajduk ne dobije ni kune od 30.000 članova.

    Munchauseni.
  • deda
    32.8k
    Broj članova je pao na 26000, prihod od ulaznica je u najmanju ruku upitan. Falit će para sigurno, iako mene više muči od kud će se Rijeka skrpat ako ne uđu u EL. Možda nam uvale Čolaka :lol:
  • The Undertaker
    5.5k
    Rijeka je u još goroj situaciji. Lani je imala gubitak od 30 mil. kuna. Ne znam koga bi oni mogli prodati da namire budžet od 120 mil. kuna.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Broj članova je pao na 26000deda

    Znači da su im svi članovi punoljetni, NH ima prihod 2,6 milja, Tommyju trebaju platiti jedno 3,5 za dionice. :rofl:
  • Bosna86
    11.7k
    To sa članovima i Tommyem iskreno uz sav trud nisam nikad skuzio... Oni uplaćuju taj novac koji je ustvari pozajmica, tako da oni dobiju nešto s tim da će ovi dobiti dionice jednog dana.... Ja sve ovo pišem jer mi se urezalo u sjećanje bahatost i priča sa prosvjeda 2014 kada su govorili da će i Dinamo i Rijeka( tad je Osijek još bio siroče) propasti a da će njih njihov model dovesti pred vrata raja... Radujem se danu kada će opet morati kleknuti pred HDZ i tražiti novi kredit
  • Bosna86
    11.7k
    Nije njima 120 mil proračun, vise se kreće oko 80-90 ... Nije bilo 30 već 16 ako se sjećam i da je Misko kao dao svoj novac koji se knjizi kao pozajmica
  • Crusades1986
    12.6k
    opet morati kleknuti pred HDZBosna86

    onda Opara više neće biti izdajica :grimace:
  • Kwedi
    3.8k
    I jedni i drugi su u igri za Europsku ligu. Neki manje, neki više,al plasman kroz mjesec dana preokrene generalno sliku i perspektivu kluba.

    Možda i preskoče Galatasaray, trenutno niko nemre garantirati favorite makar bio i Hajduk na drugoj strani
  • Mali dioničar
    15.5k
    Oni uplaćuju taj novac koji je ustvari pozajmica, tako da oni dobiju nešto s tim da će ovi dobiti dionice jednog dana....Bosna86

    Članovi daju pare Našem Hajduku, a Naš Hajduk postaje vlasnik dionica Hajduka.

    Naš Hajduk dionice kupuje od Tommyja, a Tommy dobiva reklamu na dresu.

    Ostali dioničari dobivaju kitu.
  • Bosna86
    11.7k
    Realnija mi je opcija da ispadnu protiv Renove nego da prodju Galatu... Jasno je da se svi oni nadaju čudu zvanom Europa, samo je to iz trenutne perspektive jako daleko
  • Zambatine škude
    2.7k
    Tu se potencira priča o turbo ozbiljnoj Rijeci i nikad jačem Osijeku kao legitimnoj konkurenciji, a totalno irelevantnom, petom Hajduku.

    Može mi netko objasniti tu veliku razliku kada su u najgoroj sezoni u svojoj povijesti zaostali 3-4 boda za navedenim klubovima? Jel onda Hajduk bliži Slaven Belupu nego Lokomotivi jer je razlika u odnosu na Slaven dvije pozicije na ljestvici, a u odnosu na Lokomotivu tri?

    Kakvi jesu da jesu, a sad su nikakvi, s bilo kakvog aspekta imaju najbolju početnu poziciju za ugroziti Dinamo nekad u budućnosti. Od brenda, broja navijača, medijske pokrivenosti i bitnosti, pa na kraju krajeva i bazena talenta. Čak i sad kad su totalna banana uvijek ispliva tu neki Pašalić, Vlašić, Kalinić, Bradarić, Bašić, pa i neki objektivno bezvezni ili nedokazani koje mogu prodati za okej/super lovu (Balić, Juranović, Erceg, Sušić, Palaversa, Letica)...

    Poanta posta? I kad su najgori su jednako dobri/loši (kako uzmeš) kao bilo tko osim Dinama.
  • Bosna86
    11.7k
    Znaci ako sam dobro shvatio, Hajduk ne dobija ni kunu od 26 000 članova? Malo mi je to nerealno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.