• NORTE
    11.6k
    Bjelica ima preveliki ego i ako i 1% misli da ne moze biti ispred Dinama mislim da nece doci.Infinity

    Ma nema šanse da bi on zbog 'straha' od neuspjeha odbio klupu ovakvog Osijeka. Prošetao bi se ovom smiješnom ligom. O motivu za osvetom da ne govorim. 8 bodova je ništa, igra se još 33 kola.
  • Bosna86
    11.7k
    A dobro stari nije Bjelica superman... -15 iza Dinama ako bude bio, nek se udara nogom u guzicu
  • Papastrumf
    12.5k
    Prosetao bi se moj k.
    Vjerojatno ce ih dosta podici, al treba Osijek jos puno pure jesti da prestigne dinamo.
  • Infinity
    16.5k
    Ova liga nije smijesna i ovaj Osijek nije vanzemaljska momcad koja se ne odbija. Sretno mu bilo, al zelim mu poraz u svakoj utakmici s nama, kao i poziciju nize.
  • Markelo
    2.6k
    Da se Neno moze samo tako prosetat ligom ne bi 2 put ispadao iz kupa od Rijeke
  • Infinity
    16.5k
    Kao sto se i Kek setao pet sezona s Rijekom. Ili se to ipak dogodilo samo jednom u tih pet punih sezona?
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Drago mi je da je došao u Osijek zbog konkurentnosti lige i lijepe priče kod njih sa stadionom i ulaganjem Mađara. Ali kao što su kolege već rekli, njemu sva sreća protiv svih osim nas i želim mu odlično drugo mjesto u HNL-u :D
  • xavier
    12.1k
    Naravno da se neće prošetati ligom, Dinamo je bez obzira na trenera apsolutni favorit, ali ne treba uzimati u obzir Keka i Rijeku kao usporedbe jer je Miško uvijek pazio na svaku kunu dok mislim da će Osijek trošiti sve više i više.
  • Kwedi
    3.8k
    lijepe priče kod njih sa stadionom i ulaganjem MađaraDragon1Warrior123

    Može mi neko objasniti kaj je to kod njih lijepa priča?
    Onda je Dinamo bajka
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Dobro Kwedi nemoš reć da nije. Digli su se praktički iz bankrota i skoro ispadanja iz lige do vrha HNL-a, imaju mogućnost Europe, sad evo dovode Bjelicu za trenera, Sredili stadion malo i prave najljepši stadion u Hrvatskoj. Navijači se vratili u klub. Da ne nastavljam dalje.
  • Nino Bule
    13.9k
    Na hntv podcastu utakmicu po utakmicu kazu da je hajduk kontaktirao biscana, naravno ovaj ih je glatko odbio. Stvarno ne znam kakve budale rade u tom klubu da im takvo sto padne na pamet
  • Kwedi
    3.8k
    Dinamo u 15 godina najbolji klub jugoistočne Europe. Predivna priča, koju pizdu strininu kukamo i kaj nam smeta?

    Jebote, taj novac je iz političke-mafijaške kombinacije Putina i Orbana, a indirektno i mi kao država sjebani jer se protuzakonito lova izvukla preko MOL-a iz INA-e i plus utjecaj da se ne radi LNG i energenti sa zapadne strane čime plaćamo treći najskuplji plin u Europi, a Rusija i ruski priljepci ala Orban s frendom iz istog sela Mesarošom taj novac peru preko "lijepih priča" u Osijeku, Srbiji, Sloveniji, a da ne govorim kolike su muljaže sa Osijekom konkretno od stadiona i financiranja pa do financijskog fer pleja i koliko košta sponzorstvo od strane Ugara...

    Dinamo je onda u odnosu na tu lijepu priču Trnoružica, a Zdravko je princ koji je od luzerskog kluba napravio najbolji klub istočno od 15. meridijana i koji vrag mi seremo, smeta nam jak Dinamo sa stalnim sudjelovanjem u europskim grupnim natjecanjima
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Taman gledam na nekim osijekovim forumima i stranicama komentare na Bjelicu kao trenera Osijeka.Dok je nas trenirao mrzili su ga,vrijeđali,prekrižili njegov grafit u Osijeku,a sad ga hvale i svim srcem žele da povede Osijek u nove pobjede.
    Iskreno ne znam zakaj su ga mrzili jer je u Dinamu bio,ako Dinamo nije neki rival Osijeku.Ne znam za ostale,ali jedini klubovi u Hrvatskoj koje ja smatram našim rivalima su tovari i Rijeka.Nikad nisam Osijek smatrao nekim rivalom.Jedini klub za koji znam da navijači Osijeka ne vole i imaju rivalstvo je Cibalia(Slavonski derbi),i sad radi onog sranja od suđenja u kupu u zadnje vrijeme rivalom smatraju i Rijeku.
  • Crusades1986
    12.6k
    To je čisto pridavanje vaznošti nečemu nevažnome, svojevrsno skupljanje klikova. Nit je čovjek rekao nešto protiv Osijeka, nit napravio nešto da opravda takvu "reakciju". Bar kolko ja znam nisam vidio ništa inkriminirajuće od Bjelice. Jedino ako je neoprostivi grijeh preuzet Dinamo.

    To mi je u rangu onoga s onim Armadinim bojkotiranjem Bišćana i Pilipovića. Sad ako postane trener i poveže 3 pobjede da vidiš kak će se mural nacrtat sam od sebe. Prodali bi se za jedan kup a glume veće katolike od samog Pape.
  • Bosna86
    11.7k
    To mi je u rangu onoga s onim Armadinim bojkotiranjem Bišćana i Pilipovića.Crusades1986

    Nije bas isto, Bišćan je imao povijest s njima prije preuzimanja Rijeke, vjerovatno netko od kolega koje arhiviraju stvari ima sliku pa nek zalijepi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.