• Dudu
    2.6k
    A bankovne garancije, otkud nekom s foruma 5 milijuna kuna koje moze riskirati ulaganjem u Sibenik :yikes:
  • Bosna86
    11.7k
    nek se javi, nećemo mu ništa :smile:
  • deda
    32.8k
    Dug je nekoliko milijuna kuna, investitor se obavezao 5 godina investirati po minimalno 3 milijuna u klub. Nema šanse da bi stadion ušao u vrijednost, možda će im dati neku koncesiju.
  • flexXy
    2.3k

    Poznato mi je iz nekih izvora da se dobiva dugogodisnja koncesija nad Subicevcom te se grad obvezuje i dalje financirati omladinske pogone. Ova ponuda jos treba proci neku sportsku komisiju ali mislim da je to to. Navodno dolaze pojacanja vec u ovoj reprezentativnoj stanci.
  • Neki tip
    21.3k
    Dug je nekoliko milijuna kuna, investitor se obavezao 5 godina investirati po minimalno 3 milijuna u klub. Nema šanse da bi stadion ušao u vrijednost, možda će im dati neku koncesiju.deda

    E, to pitam. Obveza investiranja, dug.. očekivano, ali ta info mi je falila.

    Stadion naravno da nije u imovini, zato pitah za koncesiju, jer za pretpostaviti je da na raspolaganje stadionom ipak računaju.

    A zašto Grad prodaje, to mi je sasvim jasno. :)
  • Neki tip
    21.3k
    bankovne garancije, otkud nekom s foruma 5 milijuna kuna koje moze riskirati ulaganjem u Sibenik :yikes:Dudu

    E jbg, onda niš.. :lol:

    Velim, nisam pozorno popratio uvjete natječaja, ne namjeravah se javiti. :)
    Ali spominjanje mogućnosti da Šibenik kupi neki forumaš ionako je tu samo karikiranja radi. ;)
    Nije da sam ozbiljno zamišljao konzorcij tebe, mene i Navijača Dinama kak si kupujemo klub sa Šubićevca. :wink:
  • SAS1987
    14.8k
    Sa preuzimanjem Šibenika sa strane konzorcija "Zona Dinamo" bi Hajduk pao na 6. mjesto.
  • Kwedi
    3.8k
    Nije da sam ozbiljno zamišljao konzorcij tebe, mene i Navijača Dinama kak si kupujemo klub sa Šubićevca. :wink:Neki tip sa Zapada

    Mišković i Meszaros :smile:
  • Neki tip
    21.3k
    Mišković i Meszaros :smile:Kwedi

    Tko je tko? :lol:
    Ipak u ovoj priči ciljamo na isti klub pa bi došlo nešto kao Volpi-Mišković. :chin: @Dudu se žali da on nema za ulaganje pa nek nam bude sportski direktor ilitiga Srećko Juričić.
  • Kwedi
    3.8k
    jao budale, ja mislio napisat meštrović, a napisao miška. sori :heart:
  • vjeko1701
    8.6k
    Ma zašto ne Miško i tko god je sad na mjestu Meštra, lijepo naprave zajednički feeder klub xD xD
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Jebote i tko spomeni Šibenik i dionice :lol:

    Cijeli forum hoće imat udio :lol: :lol:
  • Bosna86
    11.7k
    Ne znam za Šibenik, ali jednog dana odredjen iznos za Dinamove dionice sigurno
  • Infinity
    16.5k
    Slazem se. U najmanju ruku uzeti jednu onako simbolicno.
  • deda
    32.8k
    Ta kvaziprivatizacija je jedan od većih fijaska ove elite u upravi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.