• markoli
    1.7k
    Daaaaniii :heart:
  • r1oma
    1.5k
    Olmić rastura :ok:
  • Dinamosvetinja
    38
    Olmo ce se u Leipzigu kroz 2 3 sezone razviti u TOP igraca sa kojim ce mozda i uspjeti osvojiti Bundesligu a nakon toga mu sljedi Barca ili Real.Preporucujem svima da pogledaju Knajzovu reportazu na YT o njemu pa da viditi njegov nacin razmisljanja.Ne zanima ga doslovno nista osim nogometa a sa takvim stavom ce sigirno biti jedan od najvecih.Sto se tice Atletikovih 120 milki za Felixa najlosiji transfer Atĺetika u povjesti.Ne znam di im je mozak bio kad su takav transfer radili .
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Joao Felix je talenat i to kakav, u Benfici nije imao dobre suigrače i u tome jest stvar,a i tu je problem što je preplaćen kao i svaki prosječni nogometaš, i još mu ne leži što je došao u ekipu koja ne odgovara njegovom stilu igre(previše dafanzivno igra Atletico) , jer njegov način igre je preslikavanje kako je Iniesta imao svojevremeno u Barci , Felix bi Barci sjeo ko budali šamar sa ovakvim načinom igre, samo eto sudbina nije tako htjela i tjt.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Joao Felix nema jebenog pojma. Starkelja od 20 godina koji nije postigao praktički ništa, igrao u nekoj Benfici, sad truli u Atletico Madridu i skupio je tek 5 nastupa u portugalskoj A reprezentaciji.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    tvoj mi komentar liči kao sarkazam, ne znam jel jest ili nije, ali i Iniesta sa kojim sam ga usporedio, nije sa 20 godina bio glavni igrač Barcelone, daleko od toga , opušteno ima za momka vremena
  • Mali dioničar
    15.1k
    tvoj mi komentar liči kao sarkazamNavijač Dinama

    Liči kao što se liči zid ili nalikuje?
  • Bosna86
    11.6k
    Daleko od tog da nije dobar igrač, ali je nevjerovatno da je on otišao za 100+, a Olmo sa svim bonusima za 25...
  • Krizy
    38.4k
    Igrači koji su u jednoj sezoni zabili za 2 kluba u Ligi prvaka:

    2019/20 - Dani Olmo (Dinamo Zagreb, RB Leipzig)

    2019/20 - Erling Haaland (Red Bull Salzburg, Borussia Dortmund)
  • Navijač Dinama
    7.8k
    nevjerovatno da je on otišao za 100+, a Olmo sa svim bonusima za 25...Bosna86

    Ja mislim da je tu stvar, što je ovaj igrao u Benfici i i mozda imao takvu klauzulu, a ovaj je ipak igrao u Dinamu..
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ja mislim da se ipak radi o jezičnoj barijeri koju bi Dani imao u Madridu.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Leipzeig bi bio još jača ekipa da je ostao Timo Werner, Poulsen bi u napadu bio rasterećen, ovako ja im dajem šanse kao i Atalanti, borit će se ali mislim da ovo PSG na kvalitetu riješava,
  • Papastrumf
    10.4k
    Ma sigurno zato sto je Felix 4 puta bolji igrac.
  • Markelo
    2.5k
    Eto im tih 120 milja nek im sad sjedi kuci. Olmo i Leipzeig su u polufinalu i bit ce to spektakl protiv Psg-a.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment