• Dudu
    2.6k
    Neka i njima malo, da vide kako je nama bilo protiv Shakhtara
  • Crusades1986
    10.1k
    Jel svira radio?
  • Navijač Dinama
    7.8k
    mi smo taman dva u nadoknadi dobili i oni prošli dalje zobg toga, e sad im je doslo na naplatu, žabari obični
  • Majki2111
    2.8k
    Ekipa na forumu je sretna. Nisu uopće razočarani. Svaka čast. Nogomet s mudima. Igrač igrača. Havala im mogu samomreći.
  • Markelo
    2.5k
    Neymar ugasio radio. Ala gusta
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ekipa na forumu je sretna. Nisu uopće razočarani. Svaka čast. Nogomet s mudima. Igrač igrača. Havala im mogu samomrećiMajki-Papi2111

    Šta bi treba biti sretan raid Atalante????
    Ja prvi nisam, za sebe mogu rec.prvi da sam htio da ispadnu, nakon Juvea meni osobno najomraženija ekipa u Italiji, i još na tk sve igra im tovar u ekipi, da je neki Dinamovac ala Rog, Pjaca(ovo su primjeri , ovo ne znači da bi navijao za Real ili da sam.ikad navijao za Lpool odmosno sada Zenit zbog zadarskog ajnchajmera ili Lovrena) bio bi sretan i navijao bih za njih i želio im uspjeh u životu ovako ništa..

    Neymar koliko god mu srali i osporavali ga, i govorili ovakav onakav, čovjek klasu pokazao i za mnee i dalje nakon Lea i Cristiana najbolji igrac na svijetu( svaka čast i Lewi i svima drugima) ali ovaj je životinja kad treba
  • Majki2111
    2.8k
    To sam čitao njihov forum. Tu su krenule poruke analogija sa Shakhtarom i našim osjećajima, a kad na njihovom forumu ljudi veseli kaj su uopće došli do ovdje. Ja danas bio za njih. Htio sam da lijepa priča potraje i dalje kao Ajax 2019. Šteta kaj nije.
  • Dinamosvetinja
    38
    Atalanta igra lijep nogomet ali ni blizu ko Ajax prosle godine.Ono sta je Ajax igrao prosle godine je definitivno bio jedan od najlijepsih nogometa koje sam gledo.A jos uz to mlada ekipa sa prosjecnom starosti mozda 22 godine.
  • Dino
    2.3k

    E jel ti se da procitat objavu jos jednom prije neg kaj posaljes jer je dosta nespretno za citat :lol:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    jel ti se da procitat objavuDino

    Slabije :lol:
  • NORTE
    9.8k
    Neymar ugasio radio. Ala gustaMarkelo

    Radio je out, Neymar je 4K.
  • markoli
    1.7k
    Sad sam tek skužio da se dio utakmica igra na Luzu, a drugi na Jose Alvalade. Inače taj Sportingov stadion mi je baš predivan.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    meni također,mnogo mi bolji nego Luz, jedina zamjerka što su kopirali Goricu po šarenolikim bojama na tribinama :lol:
  • Bosna86
    11.6k
    Bravo momčino, pa vi plaćajte 120 milja za Felixa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment