• SAS1987
    14.7k
    Navodno klub "neplanirane prihode" od procenta stavlja u fond za stadion te kamp.
  • Crusades1986
    12.5k
    Kaj se prije nece napravit, stadion ili kamp? :rofl:
  • Neki tip
    21.3k
    Navodno klub "neplanirane prihode" od procenta stavlja u fond za stadion te kamp.SAS1987

    Ma kaj "navodno" - provjerena informacija. Čujem i da je Fond regrutirao stručnjake za ulaganja pa je kapital u zadnjih 15 godina otkad Fond postoji, udvostručen. Za Božić će navijačima objaviti da rušenje starog i gradnja novog Maksimira počinje u ožujku. Uf, možda sam sad malo pokvario iznenađenje..
  • SAS1987
    14.7k
    koliko ja znam su vec kupili cetiri lopate tako vise nema prepreka.
  • deda
    32.7k
    Dinamo bi trebao imati 20% od Brekalovog transfera plus 2,5% prema fondu solidarnosti. Dakle 22,5%
  • marcio amoroso
    36.6k
    Kaj se prije nece napravit, stadion ili kamp? :rofl:Crusades1986

    a2ellhva0filk2xv.jpeg

    Podsjeti me na ovo odmah :cool:
  • The Undertaker
    5.4k
    Kad bi Dinamo napravio svoj stadion, on bi ušao u imovinu kluba i bitno povećao vrijednost kluba u privatizaciji.
  • Kwedi
    3.8k
    omar kočar, jedan od zagrebačkih fakina [vidljivo iz imena :cool: ] ide na posudbu u drugu slovensku ligu.

    novi klub se kliče nk krško.
  • cron1ck
    1.7k
    Hajrovic na prosudbu u Lokomotivu, tako mediji neki prenose ali zvuci kao teza glupost. Ma da s burazerima nikad ne znas :lol:
  • NORTE
    11.5k
    Lokomotiva je nova Rijeka. Lijepa priča. Zašto bi bila glupost da otpisani Hajro ide u Loksu? Lokomotiva će dobit svu moguću pomoć od Dinama, Rapid je za 2 tjedna, najveća tekma u povijesti Lokse koja bi mogla odredit i budućnost filijale.
  • deda
    32.7k
    A što će s Izetom, pustit ga da igra za drugu?
  • Crusades1986
    12.5k
    Kak se promijeni status igrača u 2 godine, strašno
    Od pozicije neupitnog startera u prvoj godini s Bjelicom do toga da mora birat oće li igrat za Dinamo 2 ili 3
  • NORTE
    11.5k
    Kak se promijeni status igrača u 2 godine, strašno
    Od pozicije neupitnog startera u prvoj godini s Bjelicom do toga da mora birat oće li igrat za Dinamo 2 ili 3
    Crusades1986

    Izbor mu je Liga prvaka ili 2.Hnl, nije teško izabrat.
  • Beowulf112
    332
    A kako god..isplatio nam se..nismo puno ni ulozili u njega..osim place..tako da nije sigurno kategorija flop tipa anderson costa,papadopoulous,atiemwen itd..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions