• Kwedi
    3.8k
    Fatos u Wisli ipak
  • Kwedi
    3.8k
    Bjelica u kombinaciji za klupu Kijevljana
    https://ua.tribuna.com/football/1087289238.html
  • Kwedi
    3.8k
    Pardon, vidim Lucescu imenovan već
  • marcio amoroso
    36.4k
    Bjelica očigledno puca na nešto gdje će biti blizu žene i djece. Austrija, Njemačka, čak i Hrvatska. Dinamo mu je bio idealan, a i on nama.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja općenito ne razumijem te igrače koji se sa 30+ godina smucaju po nekim Rusijama, Kinama, Arabijama a uzeli su dobar novac. Pa zar ti nije isti klinac imao 23 ili 27 milijuna eura na računu. Vrati se kući i uživaj u svom gradu i klubu.
  • Dudu
    2.6k
    Misliš da imaju toliko ušteđen?! Uzet ću ti primjer Brozovića. Lik je odličan igrač, al teška sirovina: kurve, kocka, alkohol, voza Rolls Royce, ako tako nastavi živit frajer par godina nakon karijere neće imat za biber :lol:

    U Americi čini mi se da 50%ak posto profi sportaša: NBA, NFL, masne pare, nakon 5 godina završe bez ičega..
  • Bosna86
    11.6k
    U Americi čini mi se da 50%ak posto profi sportaša: NBA, NFL, masne pare, nakon 5 godina završe bez ičega..Dudu

    Zadnjih godina se radi dosta na edukaciji, imaju tecajeve i radionice u kojima im se objasnjava da ne moraju financirati cijeli hood i da ce im nestati sve pare ako to budu radili... Iverson je npr financirao sve ljude za koje je smatrao da su bili dio njegovog zivota dok nije imao nista, ako se dobro sjecam imao je 45 ljudi na platnom spisku
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ovi jači kao Čarli, Mandžo, Lovren itd sigurno imaju toliko ušteđeno. Broz je priča za sebe, a nije ni on sirotinja, vjeruj mi.
  • Kwedi
    3.8k
    Pa nije Rusija, a pogotovo Lenjingrad kao grad, Zenit kao klub i liga nešto slabo i u istom kontekstu kao Daleki istok
  • Infinity
    16.4k
    Neki prosjecni igraci u BiH PL jedva cekaju ponudu bivsih sovjeta, Azerbajdzan, Kazahstan, Gruzija... Ima teorija da oni daju fiksno 100.000 eura :lol: Tko god ode imao je 100.000 eura po sezoni i ako ubodes 2-3 sezone onda u najmanju ruku ovdje mozes uzet stan i auto ako nisi imao i eventualno pokrenuti neki posao, mada oni svi imaju jake veze i vrlo lako upadaju u neke drzavne poslove poput telekoma i slicno. Ako uspiju otici na istok prije 30. godine tako ce se obezbjedit za zivota, mada im se mnogim ne ide, radije tu igraju za sicu i onda kad osjete da im je vrijeme proslo odlaze na istok s 31-32 godine. Imamo savrsen primjer Budimira koji se zajebavao cijeli zivot i spametovao se tek kad mu je bilo vlak prolazio.

    Ja njih u potpunosti razumijem, da sam na njihovom mjestu uradio bih isto, pogotovo jer je ovih 100.000 eura bila prica prije 5-10 godina, sad sigurno uzimaju i bolje pare tamo. Al da sam zaradio 5 milijuna i da mi netko za 2-3 sezone nudi dodatni milijun cisto sumnjam da bih to prihvatio, radije bih kod kuce uzivao, a ni kod kuce sigurno neces igrati dzaba.
  • Neki tip
    21.3k
    Ima teorija da oni daju fiksno 100.000 euraInfinity

    Točno. Rođak mi igra ondje (u jednoj od nabrojanih, jelte), za upravo toliko. :)
  • Majki2111
    3.1k
    Pred par tjedana je rekao u intervjuu na Rtl sa Ines Godom da puca na istočno od Hrvatske (u kontekstu najrealnije mogućnosti).
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kako nam je uspio promaknit ovaj Gabriel dos santos( stoper Lille-a) navodno je igrao samo jednu utakmicu za prvi i 10 za drugi tim Dinama. A sad jedan od najboljih igrača Lillea i hoće ga MUFC za stoper tandem sa Maguierom
  • Dudu
    2.6k
    Nije promakao, Lille trazio 5 milijuna za njega sto se tada cinilo previse..
  • Infinity
    16.4k
    Htjeli smo dovest i Van Dijka svojevremeno, ali je cifra isto bila 5 milijuna eura. Da smo Messija ispustili nemam sta reci, Dinamu je tesko kockati se s tolikim transferom, mada bih volio da ih ostvarujemo i da se pokazu dobrim poslom. Tko zna za koliko su nam jos igraca trazili pet milja, a bili bi cisti promasaj. Lako je bit general poslije bitke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.