• LovroZG
    1.3k
    Da se ne klika ovaj clickbait portala s idiotskim naslovima:

    “ Izvršni odbor HNS-a danas će donijeti odluku o hrvatskom predstavniku u juniorskoj Ligi prvaka, točnije rečeno potvrdit će prijedlog Natjecateljske komisije HNS koja je predložila da to ipak bude Dinamo.

    HNS je odugovlačio s odlukom čekajući mišljenje UEFA-e, no kako ono do jučer nije stiglo odlučeno je da se pred IO izađe s opcijom Dinamo. Kako Izvršni odbor u pravilu prihvaća prijedloge svojih komisija zaključak je da će to napraviti i danas. Odluka će biti poslana na razmatranje UEFA-i koja bi trebala imati konačnu riječ, no s obzirom na praksu ne miješanja krovne europske nogometne organizacije u takve odluke, ona će biti samo potvrđena.

    Tijela Saveza su navodno odabrala tu odluku na osnovu koeficijenta po kojem su Modri nešto bolji od Bijelih.”
  • Guinness
    2k
    HNS je odugovlačio s odlukom čekajući mišljenje UEFA-e, no kako ono do jučer nije stiglo odlučeno je da se pred IO izađe s opcijom Dinamo. Kako Izvršni odbor u pravilu prihvaća prijedloge svojih komisija zaključak je da će to napraviti i danas. Odluka će biti poslana na razmatranje UEFA-i koja bi trebala imati konačnu riječ, no s obzirom na praksu ne miješanja krovne europske nogometne organizacije u takve odluke, ona će biti samo potvrđena.LovroZG

    fuj fuj fuj
  • Stihl
    3k

    Ma ovo je sramota. Jebe mi se za Hajduk ali ovo je stvarno nepošetno
  • Cosey
    467
    Nisu normalni, stvarno nisu normalni.

    Razumio bih da ide Dinamo dalje jer je prvi makar Hajduku fali jedna tekma, ali ovako...
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Normalno opet će dinamovci popušit propagandu da je nekome ovdje nešto ukradeno. Jer eto ako klubom drma taj koji drma, onda klub ništa nije osvojio nego je sve ukrao.
    A ko bi trebao bit "prvi" u situaciji u kojoj prvi ima dva boda više i tekmu manje od drugog, a da sve bude regularno.
    Da je Dinamo prvi, a Hajduk ima utakmicu manje bila bi opravdano još veća sramota nego da se "prvi" tj kvalifikant za youth ligu odlučio prema koeficijentu jer je cijela juniorska sezona poništena. Kao i koliko znam sva natjecanja po svim mlađim kategorijama.
    Uostalom sva ta juniorska natjecanja i razvikani turniri su kurac od ovce, napravljen da velike ribe još lakše pojedu manje. A ljudi se na to pale i navijaju.
    Kao bolji smo od vas u kadetima. Vau.
  • Papastrumf
    10.6k
    A ko bi trebao bit "prvi" u situaciji u kojoj prvi ima dva boda više i tekmu manje od drugog, a da sve bude regularno.Tradicija bunta

    Dva boda vise i tekmu vise :wink:
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Da, lapsus. Jasno je šta sam htio reć.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Samo lakše je u cijeloj histeriji bit slijep kraj zdravih očiju, pa će za koju godinu rodit mitomanija da je hajduku ukradena juniorska titula iako su imali više bodova. I to će tvrdit i dinamovci.
  • marcio amoroso
    33.8k
    I to će tvrdit i dinamovci.Tradicija bunta

    I to je najžalosnije od svega.
  • Stihl
    3k

    Nisam previše pratio juniore ali ako je cijela liga poništena onda može proć ovo sa koeficijentima ali ako liga nije poništena i proglašen je prvak onda je ok da prvak ide dalje. A ovo ostalo se sve slažem s tobom.
  • Infinity
    15.4k
    Po meni je i jedan i drugi potez neposten. Nitko ne garantuje da bi Dinamo uzeo tri boda u zaostaloj utakmici, kao sto nitko ne garantuje da ne bi. Koliko sam upucen, prvenstvo je ponisteno, nitko nece biti proglasen prvakom i odlucuje se samo tko ce u UYCL. Da sam HNS dao bih da cetiri prvoplasirana razigraju za plasman u UYCL, a prvaka ostavio neproglasenog kako i jest.

    Smijesno je glumiti neke pravednike i govoriti fuj, a kolega gore je jasno objasnio i zasto to ljudi rade. Da je na ovaj nacin drugoplasirana Istra otisla dalje pored prvoplasiranog Hajduka sve bi nam bilo super i logicno. Je*emo sami sebe i nitko nas ne mrzi koliko mrzimo sami sebe. Nema veceg mazohizma od biti navijac Dinama i to dokazujemo iz dana i dan.
  • Stihl
    3k

    Koliko sam upucen, prvenstvo je ponisteno, nitko nece biti proglasen prvakom i odlucuje se samo tko ce u UYCL.
    Ako je tako, onda ok. Kako nisam bas pratio juniore mislio sam da je hajduk sluzbeno proglasen juniorskim prvakom, a onda su temeljem nekih koeficijenata poslali Dinamo u UYCL.
  • Infinity
    15.4k
    Nisam 100% siguran, al mislim da sam negdje naletio na tu vijest. Zato kazem 'koliko sam upucen', a mozda nisam dobro upucen.
  • Cosey
    467
    Isprike, opet mi je jezik brži od pameti. Miješam se u nešto kaj ne pratim i nisam upućen.

    Ne kužim kak je normalno da se prvenstvo poništava i kak je normalno da se u europska natjecanja ide po koeficijentu, ali zapravo, ni ne želim znati.

    Je*emo sami sebe i nitko nas ne mrzi koliko mrzimo sami sebe. Nema veceg mazohizma od biti navijac Dinama i to dokazujemo iz dana i dan.Infinity

    Istina, samo kaj postoje dobri razlozi za to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.