• Crusades1986
    12.1k
    Katastrofa. Evo baš jutros reportaža Jutarnjeg iz zagrebačkih noćnih klubova. Zatvoreni prostori u kojima su svi nagurani ko sardine bez ikakvih mjera. Ispred HNK svaki vikend pijančevanje i tulumarenje. Nikom niš. Samo su navijači na stadionima najveći problem, makar ne znam dal je bio i jedan slučaj da se netko tamo zarazio( hvala Bogu da nije, samo kazem).
  • Cosey
    508
    Prošli izbori pa možemo po starom. Glavno pitanje je kak će biti s idućom sezonom.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Finale kupa također bez gledatelja.Pa mogli su barem za tu tekmu pustit određeni broj gledatelja.
  • xavier
    12.1k
    Znači imao potvrđene zaraze sa svadbi (i to dosta njih) te iz noćnih klubova, a niti jednu s utakmice i što oni naprave? Zabrane gledatelje na utakmicama, ali naravno ne zabrane svadbe i rad noćnih klubova...sasvim logično :sad:
  • Crusades1986
    12.1k
    oduvijek smo znali dobro procjenjivat opasnosti i rizike. :rofl:
  • Mali dioničar
    15.2k
    I tako će Zoki ostati bez zasluženih ovacija za osvajanje prvenstva.
  • Crusades1986
    12.1k
    Meni je žao utakmice Osijek-Lokomotiva. Siguran sam da bi bio ambijent bio na nivou zbog vaznosti utakmice. Šteta :down:
    Znam da su za prošlu utakmicu otvorili zapad gore, ne znam jel na kraju bilo potrebe za tim.
  • Infinity
    16.4k
    Da nema korone Rujevica i GV bi trebali bit puni, a i ovako bi trebao biti spektakl. Jedva cekam subotu, bit ce to vrhunsko kolo, ali bi uz gledatelje to mogao biti stvarno show. Jos je veca zal to sto je u pitanju posljednje kolo. Mogli su barem to pustiti i za iducu sezonu razmatrati.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Pa baš zato što je trebala biti ludnica je i odlučeno da se zabrane gledatelji.
  • Crusades1986
    12.1k
    točno to. Ako se ovoliko igralo s gledateljima pusti i zadnje kolo, a iduću sezonu zabrani. I kaj će dobit s tim? Armada će opet sa stijena iznad tribine pratit utakmicu. Debilizam teški.

    Makar nema razloga za zabranu uopće. Jel evidentiran i jedan slučaj da se netko zarazio na stadionu?
  • Markelo
    2.6k
    Drzao otvoreno kad je bilo preko 100 zarazenih dnevno a zatvorio kad ih je 25 novih. Ne kuzim, al ajd
  • Guinness
    2.2k
    Drzao otvoreno kad je bilo preko 100 zarazenih dnevno a zatvorio kad ih je 25 novih. Ne kuzim, al ajdMarkelo

    Debilana i hrpa nelogičnosti oko tog već mjesecima...
    Pa od ovog naglog porasta 200% povećanja zaraženih mislim da nitko nije bio zaražen na utakmici, baš nitko.
  • gh0c
    256
    Zbog ovog medijskog virusa paralizirano je cijelo gospodarstvo na 2 mjeseca. Mediji su i službeno postali cenzurirani uz jasne režimske upute što se smije, a što mora objavljivati. Represija podignuta na novu razinu. Kršenja ljudskih prava uz provođenje nepostojećih zakona svakodnevica.
    Vi stvarno apelirate na razum kad je nogomet u pitanju?
  • Dino
    2.6k
    ne zabrane svadbe i rad noćnih klubova...sasvim logičnoxavier

    Klubovi i svadbeni prostori rade i stalno su puni za razliku od stadiona, lakse je zabranit nekih par tisuca ljudi neg desetak tisuca ljudi.
  • reziser
    6.8k
    Izgleda da tudor odlazi u tursku...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.