• Infinity
    16.4k
    Da je ranije dosao vjerojatno bi nas razocarao. Budimir je doslovno primjer onog spremio se 80% i nije prosao. On je ptica u glavi, barem je bio i tek sad u ovim godinama se malo spametovao i poceo shvacati nogomet ozbiljno i trenirati i zivjeti profesionalno. Ja zalim sto ranije nije dosao pameti i onda dosao u Dinamo. Da smo ga imali prije pet godina imali bi light verziju Obilinovica.

    Zao mi je sto ode, jer je pokazao da stvarno ima nos za gol, al mladji i brzi imaju prednost. On je kao treci napadac zaradjivao sigurno puno manje nego sto ce u Iranu, a u tim godinama s takvom karijerom iza sebe on mora juriti novac. Steta, volio bih da smo ga duze gledali u dresu Dinama, a volio bih jos vise da je takva zivotinja ranije dosla pameti i dosla u Dinamo. Prodao bi se gdje pozeli, a ne u Iran.

    Sretno mu u svakom slucaju, ja cu ga pamtiti kao jednog igraca koji je jako malo igrao, a jako puno dao i meni ce uvijek ostati drag.

    PS. Jos jedan otpisan iz Hajduka koji je uspio u Dinamu :lol:
  • xavier
    12.1k
    Evo, @Infinity napisao gotovo istu stvar :grin:
  • Blaz
    373
    Hntv ce prenosit sve utakmice iz turske
  • Mr Anderson
    8.2k
    Budimir je u svakom slučaju opravdao dolazak. Došao je badave, zabio je neke važne golove. U svakom slučaju, želim mu sreću u Iranu. Možda klub nešto i zaradi, makar je korist već i u tome što se rješavamo i Šoše.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Jel se znaju termini utakmica? Bojim se da će to sve biti dosta rano.
  • LovroZG
    1.3k
    Otišli su Knežević i Budimir. Vjerujem da će još otić Matel/Moharrami i Menalo pa ćemo imat taman optimalnih 23 igrača + mlade u momčafi. Prije svega od mladih imamo Horkaša za trećeg golmana i Marina.

    Eventualno bi i Musa mogo otić ak nabavimo nekog lijevog beka. Onaj Grk se čini zanimljiv. Redovno igra u dobroj momčadi koja se ubacila u sam vrh grčkog nogometa. Jučer je u kupu ušo s klupe.
  • Kwedi
    3.8k
    Dwi8bX3WwAAJGhE.jpg

    govno
  • marcio amoroso
    36.6k
    Smeće a ne navijač dinama.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Jel netko naišao na izjavu Nenada da želi zamjenu za Budimira.?
  • 000
    946
    https://i.rmbl.ws/s8/2/h/V/Q/S/hVQSa.aaa.mp4?b=0&u=cfsd oko 7:30

    "Vidjet ćemo. O imenima neću govoriti. Odlaskom Budimira ostajemo na dva napadača i to mi je premalo jer u slučaju ozljede ili kartona ne možemo ostati samo na jednom špicu u tri natjecanja. Stoga, definitivno bih volio da na toj poziciji dovedemo neko pojačanje."
  • xavier
    12.1k
    Hmmm...Bjelica je rotirao momčad i u HNL-u i Europi uglavnom nisu igrali isti sastavi. Međutim, na jesen smo imali dosta europskih utakmica. Ne bih želio ispasti pesimist, ali realno je da će ih na proljeće ipak biti dosta manje. S jedne strane je lijepo je imati široku rotaciju na svakoj poziciji, ali s druge strane nije realno imati 3 kvalitetna igrača za samo jednu poziciju jer će barem jedan u toj situaciji postati nezadovoljan.

    Ako igraš s jednom špicom, onda bi bilo logično da je treća opcija neki mlađi igrač ili netko tko nema problem s tim da je rezerva. Budimiru se nakon dobrog ulaska u sezonu očito nije sjedilo na klupi i to je to.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Pa nek se da prilika malom Ćužeu i sve 5.
  • deda
    32.7k
    Ma ima i Baturinu, Šipoša, dosta je. Jedino ako ne puca do finala Eurolige. :wink:

    U jesen smo imali 33 tekme, u proljeće zagarantiranih 21, plus ako ulete prolaz u finale kupa i prolazak Plzena. Ali preko 26 sumnjam.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma ima još “Budimira” sigurno. Nekima se da pred kraj karijere bit trećim napadačem za 100k € il čak i manje. A Ćuže bi se za to mjesto trećeg trebo izborit kroz pripreme. Dobro je počeo golovima na onoj međusobnoj.
  • Kwedi
    3.8k
    Rog na posudbu u Shalke navodno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.