• 000
    946

    I "mali" Sutalo je dosao iz metkovicke Neretve, ali je rodom iz onog grada u Hercegovini koji pocinje sa i.



    Nikada ne bih rekao da je tek par mjeseci bilo izmedju te dvije utakmice. Mislio sam da je cijela sezona prosla. Sreca da nisu svi zaboravni kao ja :cool:



    Naravno, i te na Hitrecu su mi mahom i najdraze, izuzmemo li Wolfsburg.
  • Infinity
    16.4k
    ali je rodom iz onog grada u Hercegovini koji pocinje sa i.Cavalera

    Da nije Iščapljine? :lol: :lol:
  • Bosna86
    11.7k
    U BiH vise Hrvata simpatizira Zelju od Zrinjskog, cak mislim da je i u Hrv ista situacija. Za nas mladje jel to plod neke suradnje u ex yu ili ?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Željo je prije rata bio klub koji su mnogi voljeli. Meni osobno Zrinjski nikada nije sjeo. I zbog tog stadiona kojega su uzeli od Veleža a i zbog kradezea. I sad mi je draže da Željo pobjedi nego Zrinja.
  • Infinity
    16.4k
    Meni je smijesno sto neki imaju razmisljanje da se 'mora' navijati za taj Zrinjski koji mi je antipatican. Sta ih treba podrzati jer u predznaku imaju 'Hrvatski'? Ima to i 50 drugih nogometnih klubova. To je klupski nogomet, ne vidim tu nacionalne interese. PL slabo pratim, pogotovo zadnjih par sezona, al ako mi je itko simpatican onda je to Zeljo, a ako je itko antipatican onda je to Zrinjski. Simpatije prema Zelji sam dobio zbog igraca koji su prije rata presli u Dinamo, ali i onako nekih usputnih stvari, a mladji sam, Juge se i ne sjecam.

    Svasta bih napisao, al ne bih da blatim forum, samo sam morao ukratko iznijeti svoje misljenje :lol:
  • Bosna86
    11.7k
    Ja ne pratim PL nikako, malo sam ispratio gradnju grbavice i mogu ti reci da mi je srce bilo puno
  • Infinity
    16.4k
    Za Dilavera sam jedva cuo prije dolaska u Dinamo, al covjek me odusevljava. Igra odlicno, a ove njegove izjave su melem za usi svakog navijaca Dinama. Nadam se da ce ostati sto duze, osvojiti puno trofeja, odigrati puno utakmica i postati legenda modernog vremena.
  • BluePhone67
    4.1k
    Sto se tice Zelje i Grbavice i akcije njihovih navijaca, mozes samo pozdraviti ovaj hvale vrijedan potez bez obzira sto nemas nikakve veze sa nikim od njih, a sve to nam govori da klub bez navijaca je klub bez duse jer koliko god bilo tesko uvijek se mozes osloniti na njih.

    Ne znam koliko bi se u Dinamu odazvalo takvim akcijama danas, ali sam siguran da nam je nekim slucajem potrebno, da mnogi nebi ostali ravnodusni prema ozbiljnosti situacije i sve to gledali prekrizenih ruku. Ne ulazim sada u to, sta bi bilo i kada bi bilo da glavonja nije uzeo ovo ili ono, vec cista situacija, njega nema, a klubu gori i treba nas.
  • 000
    946
    Da nije Iščapljine? :lol: :lol:Infinity

    Zar ima neki drugi na I? :yum:

    Dilaver je karakter, a toga je godinama falilo ovoj ekipi. Ne bi me čudilo da ponese kapetansku traku u perspektivi.
  • Infinity
    16.4k
    Mnogi ce pomoci ako bi trebalo, sve u skladu s mogucnostima. Zeljo je prodao preko 800 ulaznica koje su kostale po 1.000KM, a to je u BiH za neke i tri place, pa cak i vise. Dosta tih ulaznica su kupile firme, al mislim da to nije bitno. I navijaci Dinama imaju privatne poslove i slicno, sutra netko od njih moze kupiti deset takvih ulaznica.

    Neke manje akcije moze ispratiti i neki manji covjek. Bila je akcija da Zeljo zamjeni stolice na sjevernoj tribini i stolica je bila nesto manje od 30KM, cini mi se 27KM s prijevozom i ugradnjom. Ja sam bio u mogucnosti i kupio jednu. Zasto ne? Nije to neki novac, a bilo mi je drago sudjelovati u tako necem, pogotovo jer sam zaljubljenik u stadione i nogometnu infrastrukturu do te mjere da se od mene ocekuju svi bodovi na kvizovima kada je tema stadioni :rofl: Ja bih tu stolicu kupio i drugom klubu, bitno da je prica dobra i pozitivna. Ovo s 1.000KM mi je ipak bilo previse s obzirom da u tih deset godina necu otici na Grbavicu vise od jednom, eventualno dva puta. Sutra da Dinamo treba 1.000KM dao bi ih pa makar preko kredita, al to je ipak Dinamo i radi se o necem vecem, ne radi se o isplativosti i slicno.

    PS. Ta stolica je u startu bila 27KM, a kasnije je bila 11 ili 13KM, ne mogu se sjetiti tocno. Ovo govorim zbog one afere sa stolicama na Maksimiru kada su placene suhim zlatom. U Zelji su jednostavno pred kraj akcije dobili bolju ponudu i to je to.
  • Infinity
    16.4k
    Da nije Iščapljine? :lol: :lol:
    — Infinity

    Zar ima neki drugi na I? :yum:
    Cavalera

    Nema, jedan jedini. Mada, kad prodjes dolje svaki Mercedes su tablice 'IM'. Ne znam jel im to Imotski ili Izmostara :lol:
  • BluePhone67
    4.1k
    Zeljo je prodao preko 800 ulaznica koje su kostale po 1.000KM, a to je u BiH za neke i tri place, pa cak i viseInfinity

    Mislim da je 1000 km bila godisnja ulaznica za sljedecih 10 god.
  • 000
    946
    Mislim da je 1000 km bila godisnja ulaznica za sljedecih 10 god.BluePhone67

    Da. ''Dinamo'' je uzeo pet komada mislim.
  • Infinity
    16.4k
    Da, tocno tako. Desetogodisnja ulaznica, tako se nazivalo. Pisao sam vec ovdje da je i Dinamo kupio :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.