• 000
    946
    Mario Ćuže, 19-godišnji Metkovac koji je u Dinamo stigao 2013. iz Neretve, a jučer je potpisao profesionalni ugovor za Plave. Ove sezone upisao je 12 nastupa za drugu momčad i zabio tri pogotka (ukupno već ima 51 nastup i osam pogodaka) i sva četiri za juniorsku u Ligi prvaka u kojoj je briljirao. Zabio je dva pogotka i upisao tri asistencije, što znači da je bio zaslužan za pet od sedam Dinamovih pogodaka u elitnom natjecanju za juniore. Na njegovoj poziciji konkurencija je također prilično velika, no možda bi mu Bjelica mogao pružiti pokoju minutu, pogotovo ako se iskaže u Beleku.
  • Beowulf112
    332
    Nazalost tesko je opstat ako ne prodamo svake sezone bar jednog ili dvojicu za visemilijunske iznose.Drugi klubovi imaju jake sponzore,tv prava,vise prodanih ulaznica itd..

    Zato se nadam da ce uspjeh u europi i prolazak Viktorije privuc nekog jaceg stranog sponzora.To bi nam bila dobra financijska inekcija.
  • Kwedi
    3.8k
    Dobra financijska injekcija bi bila da četnici iz uprave zatraže 116 milijuna kuna nazad
  • 000
    946
    Kakva akcija u tri poteza, steta sto je Cvita nije arhivirao u mrezu:

    xvOGLr.gif

    Dobra financijska injekcija bi bila da četnici iz uprave zatraže 116 milijuna kuna nazadKwedi

    Pa sa obzirom na toliku kolicinu love, jos se i skromno zivjelo. Tu i tamo pokoji bentley, rolexic... i tako to.
  • Infinity
    16.4k
    Jel to Grasshopper?
  • 000
    946
    Nije, Bochum je u pitanju, valjda jedini transfer sa ugovorenom utakmicom da je i odigrana :cool:
  • BluePhone67
    4.1k
    Nije, Bochum je u pitanju, valjda jedini transfer sa ugovorenom utakmicom da je i odigranaCavalera

    i3wiwh0sgzavlzbr.jpg
  • Guinness
    2.2k
    Zadnja takva internacionalna "provjera" pred početak sezone je bila 2007 na Maksimiru protiv Wolfsburga, zar ne?
    Poslije se još igralo na Hitrecu protiv Maribora, Kopra i prošle sezone nakon 8 godina pauze...
  • deda
    32.7k
    Cavalera
    168
    Mario Ćuže, 19-godišnji Metkovac koji je u Dinamo stigao 2013. iz Neretve, a jučer je potpisao profesionalni ugovor za Plave
    Cavalera

    A što sam ja jučer napisao :wink:
  • 000
    946
    Mislim da ih je bilo jos par. Sjecam se one protiv Zelje na Maksimiru, poslije smo im uzvratili gostovanje, ali nije dobro proslo. Ne znam tocno datum, morao bih pogledati na ulaznici, ako jos imam negdje. A na Grbavici smo bili u ljeto 2005. Mozda je Maks bio godinu ranije.
    Bochum je bio u studenom, pa nije ta klasicna ''pripremna''.
    Bila je jos i tekma protiv Muenchen 1860, u gostima, 1996. ili 1997., to smo dobili 2-0 na njihovom starom igralistu. Na zalost ulaznicu sam negdje zametnuo, nedavno sam ju trazio i corak. Nisam organiziran kao legendarni kolekcionar, kolega @BluePhone67



    Da, bio si u pravu. To je svakako bila samo formalnost. Punoljetan je i nisu trebali slati ugovore tati u Metkovic :cool:
  • Infinity
    16.4k
    Nije, Bochum je u pitanju, valjda jedini transfer sa ugovorenom utakmicom da je i odigrana :cool:Cavalera

    Misljenja sam da je sve to trebalo iskoristiti. Taman pred pocetak sezone, animira se ljude. Mogli su doci Lyon, Tottenham i tko sve jos ne? Mislim da bi dobar dio onih koji kupuju kvalitetnog igraca pristali na to. Malo steka ugadjanje datuma, al dalo bi se srediti.

    Ne znam koliko je ljudi dosli protiv Bochuma, al onda protiv Wolfsburga je bilo oko 20.000. Ako se pred takvom publikom igraci ne mogu predstaviti, dati sve od sebe i pokazati ljudima da se isplati doci na sve utakmice, onda ne znam gdje se to moze predstaviti. Tko dodje na prijateljsku vrlo lako ce i na HNL.
  • BluePhone67
    4.1k
    Koliko trenutno igraca sada imamo da dolaze iz Metkovica ili iz Neretetvanske doline ? Tu i na juniore mislim.

    Edit: Cuze, Petkovic

    Mislio sam da je i Moro i Budimir, al ipak prvi je iz Solina, a drugi iz Sinja.
  • Papastrumf
    12.4k

    Zeljo na Maksimiru je bio u ljeto 2005., prije pocetka sezone, a na Grbavici nekoliko mjeseci kasnije u nekoj od reprezentativnih pauza.
  • Blaz
    373
    04.09.2005.
  • Kwedi
    3.8k
    Jel se računa Olimpija pred početak sezone 2008/09 na Hitrecu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.