• xavier
    12.1k
    Halilovića neću ni komentirati...po meni jedan od onih koje želiš što dalje od bilo koje ozbiljne momčadi.
  • deda
    32.7k
    Još jednu ću stvar naglasiti. Dinamo je odavno kvalitativno nadrastao razinu momčadi u kojoj netko može odigrati godinu-dvije umirovljeničkog nogometa. Nama trebaju igrači u punoj snazi koje možemo platiti i koji su vrijedni tih novaca. Ćorluka može doći ako može igrati tj. biti bolji od ostalih halfova na dispoziciji, što mislim da više nije. Da li nam on treba kao 3. half, o tome možemo već razgovarati.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Čarli je igračina. Za mene bolji od svih naših stopera. Normalno da ga vrijeme gazi i da neće još dugo biti bolji od njih ali trenutno je. Imamo puno igrača i glupost je sad još gomilati ih ali ako netko od stopera ode ja bi ga definitivno doveo.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Halilovića ni pod razno. Momak zna lopte ali je propuh u glavi, možda se promijenio na bolje, možda bi ga Nenad uštimao ali ja mu se nebi radovao da dođe.
  • Kwedi
    3.8k
    Dovodili smo već stopere koji su bili pri kraju karijere, ali će i takvi biti "vrhunska pojačanja za Dinamo"...prvi mi padaju na pamet Nowotny i Kovačxavier

    Nowotny je odigrao možda desetak utakmica. Kovač sezonu i pol. Nije baš "brat također" oduševio,ali nije baš ispao truba kao Jens.
  • 000
    946
    Jens je imao potrgano koljeno, a Mandžo mu je još dodatno lomio kičmu kad smo igrali protiv Zagreba u Kranjči onomad. Čak su marketinški djelovali kada je Nowotny stigao, izbacili šilterice i još neke stvari sa njegovim potpisom na tržište. Inače zvijer od igrača u svoje vrijeme u Leverkusenu.
    Čarlija bih volio vidjeti kao trenera/mentora klincima. Nikada nije bio brz, ali se znao inteligentno postaviti, na neki način pretvorio je manu u prednost. Od njega bi Šutalo i Franjić mogli dosta naučiti.

    Što se stopera tiče, Katica i Dilaver su pokazali put kojim treba hoditi, ako već ne možemo zadržati naše klince.
  • xavier
    12.1k
    Jens je polomio koljeno, a Robert nije bio ni blizu nekadašnjoj razini.
  • Beowulf112
    332
    Nema do legendarnog argentinca Cufrea :smile: .Osvojio je publiku odmah svojim pozrtvovnim igrama a dosao je isto u 30-tim.

    Po meni Carli je nepotreban.Nevalja mjenjat previse provjerenu formulu.
  • LovroZG
    1.3k
    Ćarli ima previše problema sa ozljedama zadnjih par sezona da ga dovućeš i dobro platiš. Cilj bi nam trebo bit da zadržimo Dilavera, KTC-a i Perića kolko god možemo jer je ta trojka odlično funkcionirala ove polusezone.
    Ne bi bilo naodmet ni da razvijemo Franjića il Šutala.
  • xavier
    12.1k
    Cufre mi je jedan od najdražih, ako ne i najdraži stranac u Dinamu.

    Nisam ja ni rekao da sam protiv 30-godišnjaka, posebno na stoperskim pozicijama, nego da sam protiv onih koji bi došli u Dinamo odraditi "laganini" sezonu na nižoj razini ovih prijašnjih.
  • Guinness
    2.2k
    Prije bih rekao da je u to vrijeme "osvojio publiku" (koje izuzev nas na Sjeveru nije niti bilo) tako što je na svakom gostovanju i domaćoj utakmici JEDINI u to vrijeme pozdravljao Sjever, iako je u to vrijeme to bio "teški zločin".
  • marcio amoroso
    36.6k
    Naš cilj nije uzeti novac ili skupljanje novca na kontu. Naš cilj je što veći sportski uspjeh. To su riječi Maxa Eberla. Eberl je sportski direktor Borussie Monchengladbach. Nadam se da ćemo mi nekad, još za naših života imati takav klub i takvu upravu. Kod nas je cilj skupljanje novca, nažalost u glavine džepove, fuj.
  • deda
    32.7k
    Rekao bih da je ta mantra čak i bitnija od pravnog ustroja kluba. On treba biti sredstvo za postizanje tog cilja.
  • xavier
    12.1k
    Naš cilj nije uzeti novac ili skupljanje novca na kontu. Naš cilj je što veći sportski uspjeh.marcio amoroso

    Amen. Ne vidim kako bilo koji navijač može razmišljati drugačije.

    Druga je stvar što je Mamić uspio uvjeriti dio navijača da trebamo slaviti kad najbolji igrači odlaze iz kluba.
  • Bosna86
    11.7k
    Prolazak skupine lp donosi ukupno preko 20 mil e ... mi smo uz jednu prodaju godisnje mogli imati zatvoren budzet i bez problema vec sad imati gotov stadion i tu sva prica o poslovnoj politici staje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.