• xavier
    12.1k


    A što će klub napraviti? Postavljanjem Zokija na klupu opet se vraćamo u vremena kad gledatelji nisu bili poželjni. Uz reakciju publike koja je na tu odluku neminovna, mislim da bi njima više odgovaralo da gledatelja uopće nema.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    https://www.youtube.com/watch?v=IR8O5FS5MVk
    6:15-9:20
    Osječani o igranju Dinama na Pampasu za vrijeme europskih tekmi
  • agramZ
    2.5k
    i u pravu su. njihovo vlasnistvo. isto tako ne bi pustio reprezentaciju da igra na maksimiru kad bi bio u vlasnistvu dinama. zbog sugave repke seljacine zazivaju megalomanski maksimir. kad god pocne prica o stadionu uvijek se ubacuje reprezentacija i njihove potrebe..
  • Nino Bule
    13.9k
    Mislim ta prica nas stadion ne damo stoji, ali cine mi se potpuno neupuceni o tome koji su uvjeti da bi se na stadionu mogla igrat lp i prijedlozi poput "imate 15 stadiona u okolici zagreba samo stavite montazne tribine" su gluposti. Na kraju sta god oni mislili dinamo ce igrat ili na rujevici ili na pampasu europske utakmice.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Ja se slažem da nije u redu da sve ide za repku.Neki će reći da treba radit stadion kapaciteta Camp Noua jer eto "viceprvaci svijeta to zaslužuju".A kaj je s klubovima?Dođe mi da si kosu isčupam kad čujem komentare poput "jebe mi se za dinamo,ovo treba biti stadion za naše srebrne momke,a Dinamo nek si sam gradi svoj stadion".Pa koji Bog će nam dva faking stadiona?I da imamo dva,ovaj za repku bi se koristio maksimalno 4 puta u godini,ostatak odine ne bi ničemu služio.Pogle u kaj su se pretvorili neki stadioni u Brazilu nakon završetka prvenstva 2014.
  • agramZ
    2.5k
    nacionalni stadion bas zato i treba. da reprezentacija ima svoj stadion koji kako kazu "zasluzuje" a klubovi budu pusteni na miru da grade stadione po svojim potrebama. u vecini drzava imas nacionalni stadion, ne razumijem zasto u hrvatskoj reprezentacija mora svako malo igrati u nekoj drugoj regiji. svi ti nacionalni stadioni se koriste rijetko..
  • Sibirski plavac
    1.9k
    Neke od zemalja koje mi padaju na pamet da imaju poseban stadion za repku su Engleska i npr. Mađarska.Kaj će nama poseban reprezentativni stadion kad će skoro cijele godine biti prazan?Pa ni Španjolska,Italija,Švicarska,Portugal nemaju stadion posebno za repku,a nogometne su velesile.
  • agramZ
    2.5k
    spanjolska, italija, svicarska i portugal zato imaju sasvim normalne i pristojne stadione. inter, slaven, gorica, lokomotiva i svi ti slicni klubovi ce vjecno igrati na svojim "seoskim" stadionima. sta ce onda nama uopce stadion sa prosjekom od 3-4k? i nama cijelu godinu stadion stoji prazan. reprezentacija ce se uvijek zaliti kako im je sve premalo i "nepristojno".. neka dobiju svoju megalomaniju.
  • Sibirski plavac
    1.9k
    I nije mi jasno kaj se ovi Osječani bune zato kaj bu Pampas možda bio posuđen Dinamu?Pa jel Atalanta igrala na svom stadionu ove sezone u Europi?Sahtar isto.
  • SAS1987
    14.8k
    Zatvoren jug maksimira.. Jako pozitivno iznaneđenje i nadam se da ce zauvjek ostati zatvoren. Sada mi je još teze vjerovati da ce stadion dobiti licencu uefe.

    Ali sa obzirom da su zapad te sjever u dobrom stanju se jedino bojim da grad nece ici u neku rekonstrukciju tipa dovršetka sjeverne / zapadne tribine i gradnju novog istoka / juga.
  • Infinity
    16.5k
    Mogu osjecani pricati sta hoce. Stadion nije napravljen da im stoji kao ukras nego da donosi lovu, a Dinamo ce platiti najam i igrati. Pa nece Dinamo doci, odigrati, ostaviti smece za sobom i reci ko vas jebe. Dinamo ce im platiti sve troskove utakmice, jos ce Osijek biti u plusu. Racunaj tu da evo prvi ja umjesto 50 eura za nocenje u Zagrebu ostavim tih 50 eura u Osijeku. Gdje je tu hrana, pice, Osijek ce visestruko profitirati od tog da Dinamo tu igra. Navijaci im mogu biti ogorceni koliko hoce, ali NK Osijek jedva ceka da dize lovu na tom stadionu i Grad Osijek jedva ceka da im se u grad slije 12.000 ljudi koji ce nesto popiti, pojesti, platiti porez. Pa utakmica Dinamo - Manchester ce im biti turisticka atrakcija. Neki Grad Varazdin bi i besplatno ponudio stadion s obzirom da se isplati da ti toliko ljudi dodje i provede dan u tvom gradu.


    Zatvoren jug maksimira.. Jako pozitivno iznaneđenjeSAS1987

    Apsolutno se slazem s ovim!
  • Neki tip
    21.3k
    zbog sugave repkeagramZ

    Daj malo smiri doživljaj
  • reziser
    6.8k
    još malo pa će samo sjever biti otvoren za navijače......
    do kad više? ništa se ne miče s mrtve točke..
    a znamo koliko treba da se nešto izgradi...
    ne vidim svijetlo u ovom tunelu
  • Infinity
    16.5k
    Klubovi ako ce sami graditi stadione onda sumnjam da ce im se netko mijesati u kapacitet. Ako ce Dinamo dati 50m eura na stadion od 20.000 i javo se HNS s jos 50m da taj stadion bude 30.000 onda je to zajednicki projekt. Isto tako ako u projektu sudjeluje Grad onda Grad ima pravo da zeli veci stadion, jer oni znaju da ce se u grad sliti dodatnih 10.000 ljudi kad igra reprezentacija, a ponekad ce to napuniti i Dinamo.

    Dinamo da sam radi stadion od nekih 20.000 mislim da nitko osim navijaca reprezentacije nista ne bi rekao, jer nitko osim Dinama nije dao lovu, to je Dinamovo i cao. Moze netko reci da bi bilo bolje da je veci kapacitet, al blebetanje okolo je jedino pravo koje ima.

    Ja se nadam da ce Dinamo napraviti svoj stadion na svojoj zemlji, mada to danas djeluje nemoguce. Taj stadion bi sutra Dinamo mogao iznajmiti reprezentaciji ili nekom drugom ako im je dovoljan i zaraditi neku lovu od istog. Stadion i sluzi za to, da ti donosi pare, da preko njega napredujes.

    Daj Boze da Dinamo i Hajduk imaju nove stadione s 20-25.000 kapaciteta, Osijek i Rijeka s 12-15.000, ostatak lige s 3-10.000 i da je taj jedan stadion od 35-40.000 mjesta jedini problem naseg nogometa.

    Na kraju krajeva, Osijek je zelio stadion veci od 20.000 i kad su uvidjeli da nema smisla i potrebe krenuli su u gradnju stadiona od 12.000 mjesta. Nitko ne strajka zbog kapaciteta koji je manji od GV kojeg je repka bez problema punila i kojoj ce Pampas biti mal. Osijek gradi, Osijek ulaze, Osijek odredjuje pravila.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Pa jel Atalanta igrala na svom stadionu ove sezone u Europi?Sahtar isto.Sibirski plavac

    Trebaš pogledat stvari sa drugačije stajališta:
    Atalanta je igrala jer je bila primuđena tj. morala, stadion je bio urusit i u ponovnoj reizgradnji, a Sahtar jer je regija iz koje dolaze(Donjeck) zahvaćena ratnim sukobima a sam stadion skoro sravnit sa zemljom, i Dinamo je za vrijeme velikočentičke agresije svoje utakmice igrao van Lijepe naše, to što se osjecani bune davat stadion Dinamu na opotrebu to je njihova stvar,jer imaju opravdanih razloga koji su njima poznati, nisu ni klubovi Milan i Inter morali davat San Siro na upotrebu Atalanti, to je bila njihova slobodna volja i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.