• Guinness
    2.2k
    Nadam se da će Osijek bit na kraju drugi i ići u kvalifikacije za LP. Mislim da imaju više šansi tamo nego filijala. Makar me ni oni ne oduševljavaju previše sa igrom i rezultatima. Uz boljeg trenera to bi bilo puno bolje.Crusades1986

    Nakon onog polufinala kupa su odlični po meni, iako ni mene Kulešević nije nešto oduševio ali mi je ostavio za sad bolji dojam od Skendera i pijanog Zekića.
    Koji god klub misli bit izborit skupine eurokupa mora bit konkurentan nama a i tovarima i rijeci. Ovi to itekako jesu i dobro izgledaju na terenu. Da zadrže kadar i dodaju još neko pojačanje na stoperskoj poziciji to bi izgledalo jako dobro po meni.
  • Eduardo
    20.1k
    Nakon onog polufinala kupa su odlični po meni,Guinness

    I tu su pomeli Rijeku do tog crvenog kartona. Ispali su samo spletom čudnih okolnosti.
  • Crusades1986
    12.1k
    iako ni mene Kulešević nije nešto oduševio ali mi je ostavio za sad bolji dojam od Skendera i pijanog Zekića.Guinness

    To je sasvim točno. Al kažem, mislim da bi kvalitetniji trener sa njihovim igračkim kadrom napravio još bolji rezultat. Kad pogledam većina njihovih pobjeda protiv ekipa iz gornjeg djela tablice je teškom mukom izborena. Igra na gostovanjima im je jako loša, mučenja sa Slaven Belupom i Istrom u gostima ne bi im trebala predstavljat takve probleme. Fali im još 2,3 pojačanja za neku ravnopravniju borbu se izravnim konkurentima i možebitni napad na Dinamo. Mislim da imaju još jednu rezervu potecijala koji bi trebalo iskoristit.
  • xavier
    12k
    Fali im još 2,3 pojačanja za neku ravnopravniju borbu se izravnim konkurentima i možebitni napad na Dinamo.Crusades1986

    Dinamo je do nedavno imao nenadoknadivu prednost na mjestu trenera, ali kad već Osijek nikako da dovede klasu na tu poziciju, spustio se Dinamo nažalost na osijekovu razinu.
  • Eduardo
    20.1k
    u ovom trenutku ovo je uvreda Kuleševiću, bez zezanja.
  • Crusades1986
    12.1k
    Ne kužite vi, to je Dinamo sve napravio kako bi HNL bio ravnopravniji i zanimljiviji gledateljima. :joke:
  • xavier
    12k


    Nije ovo toliko išlo njega koliko cijelo lutanje Osijeka s relativno anonimnim trenerima umjesto da dovedu jednog poštenog.
  • Eduardo
    20.1k
    to se slažem.
  • Eduardo
    20.1k
    Gledam neki dan Stanića u Hajduk podcastu i spominje probleme i greške koje su se gomilale zadnjih 15.god . Kad god se vraća na to spominje se zadnjih 15.god., zadnjih 15.god., zadnjih 15.god... Za sve je krivo zadnjih 15.god.

    Prije toga je sve bilo med i mlijeko? Tu možda nema uzročnika današnjem stanju?
  • NORTE
    11.4k
    15 godina od zadnje titule. Od tih 15 godina zadnjih 9 je NH.
  • Infinity
    16.4k
    Od tih 15 godina zadnjih 9 je NH.NORTE

    Zar ima vec toliko? :gasp: Al vrijeme ide u pm
  • Crusades1986
    12.1k
    Da su imalo sposobni i kvalitetni zakonom velikih brojeva u HNLu su trebali osvojit barem jednom prvo mjesto. Da ima imalo plana, kontinuiteta i vizije uzeli bi par kupova. Zadnji su uzeli prije 7 godina. Sjetite se sezone 2017./2018. Nikad losiji Dinamo osvojio prvenstvo. 3 trenera u sezoni. Poslusajte razgovor Kopica sa tovarima u Kranjci, oni sami to priznaju. Sami sebi pucaju cijelo vrijeme u noge i onda su im za to svi drugi krivi.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Super fotka iz Zaprešića.


    ouamw6gh88hjwm0w.jpeg
  • nkdz
    885


    kakvo je ovdje vrijeme zacudilo bi me vise od 100tinjak ljudi na tribinama s obzirom da i krov ponegdje pušta pa nije neka zaštita :D
  • Majki2111
    3.1k
    Ode Zaprešić i matematički. Iskreno da kažem, napokon. Nista nisu napravili ove sezone Zgadili su mi se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.