• xavier
    12k
    Pa Loksa ima stadionKwedi

    Plavi vulkan na Kajzerici? :cool:

    Meni je super kako ih svi i dalje nazivaju "klubom s Kajzerice" :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    divan stadion, svaku tekmu krcatreziser

    Pa kakve veze sad to ima s tvojom konstatacijom "ipak imaju stadion"?
  • Sibirski plavac
    1.7k
    To u vezi navijača je i meni razlog zakaj favoriziram osijek za drugo mjesto.Baš mi je žao lokosa.Pitam se kakav je osjećaj tim igračima kad neku pobjedu ostvare,ili naprave neki uspjeh,a znaju da nemaju s kim to proslavit jer im je prosjek posjećenosti 27 ljudi sa obiteljima igrača i redarima.
  • Kwedi
    3.8k
    Meni je super kako ih svi i dalje nazivaju "klubom s Kajzerice" :rofl:xavier

    A dobro, Cibosi su i dalje Vukovi s Tuškanca :grimace:
  • reziser
    6.8k

    imaju nešto bolji neg kaj ima loksa :razz:
  • xavier
    12k
    Cibosi su i dalje Vukovi s TuškancaKwedi

    Istina :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    Baš da je Gradski vrt sad Bernabeu u odnosu na Zagrebov stadion...
  • reziser
    6.8k
    i PPd klub iz veprinačke :rofl:
  • xavier
    12k
    Baš mi je žao lokosa.Pitam se kakav je osjećaj tim igračima kad neku pobjedu ostvare,ili naprave neki uspjeh,a znaju da nemaju s kim to proslavitSibirski plavac

    Bude ima lakše kad se sjete hajdukovih igrača kojima navijači pišu grafite po kućama i pozivaju ih na red na ulici. Odjednom nemati navijače više nije tako loše iz perspktive igrača :wink:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Zadnje kolo je finale. Ta tekma će odlučiti, Osijeku će trebati pobjeda i ovako sretni kakvi jesu će je vjerojatno i izboriti.
  • deda
    32.6k
    Mene zanima od kud će pare tovarima, a i Riječanima
  • marcio amoroso
    36.4k

    Od prodaje igrača.
  • deda
    32.6k
    Samo kojih, cijela momčad im ne vrijedi koliko im je godišnji budžet
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ma vrijedi. Rijeka ima dva golmana za prodati, ima Čolaka, Lepinjicu, Smolčića itd.
    Tovarija ima Nejašmića, Čolinu, Vuškovića itd. Ima uvijek netko.
  • Crusades1986
    12.1k
    Nadam se da će Osijek bit na kraju drugi i ići u kvalifikacije za LP. Mislim da imaju više šansi tamo nego filijala. Makar me ni oni ne oduševljavaju previše sa igrom i rezultatima. Uz boljeg trenera to bi bilo puno bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.