• Majki2111
    3.1k
    Na HNTV podkastu sam čuo kako je Goran Paracki jako podcijenjen igrač. Najbolji o kojem se nošta ne piše.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Paracki jeste dobar igrač.
  • Eduardo
    20.1k
    Grbić- Igor Silva, Majstorović, Kolinger, Čolina- Cokaj, Suk- Kastrati, Andrijašević, Jairo- Marićmarcio amoroso

    Nevistić - Igor Silva, Paracki, Škorić, Čabraja - Suk, Žaper - Lovrić, Caktaš, Kastrati - Marić

    Ovaj Igor Silva je bekčina samo takva :strong:

    EDIT; čak bih mogao i Mamića na LB. igra odlično pod Toplakom.
  • Neki tip
    21.3k
    možda ste upravo smislili neku sljedeću (ne)nagradnu igru..

    Sljedeće HNL sezone bi, umjesto prognoza rezultata (ili uz to) mogli sastavljati svoje ekipe HNL igrača i bodovati njihov učinak.. gol, asistencija, pobjeda, remi, čista mreža.. Rangirati ih prema vrijednostima na pocetku i slagati do nekog limita po svakom sudioniku igre (Npr, imas 1000 bodova na raspolaganju, ali Petkovic ti vrijedi 200 pa ti vidi isplati li se uloziti 1/5 ukupnog salda bas na njega.. TM moze biti neka referenca za dodjelu bodova).

    Postojala je prije takva nekakva igra, na tportalu ili gdje vec. Bila mi je zabavna, a sjetili ste me na nju s Parackim.. takvi igrači su bili zlato za igrače. Općenito je Belupo bio dobar izvor. Jeftini, a puno doprinosili bodovnom saldu. Sad bi recimo profitirao onaj koji bi uoci sezone nabacao Goricine i Lokomotivine igrace.
  • Eduardo
    20.1k
    HNL Fantasy, odlična stvar bi bila :strong:

    To je već malo kompliciranije za odraditi. @gh0c vjerojatno zna puno više o tome.
  • xavier
    12k
    Na puno mjesta je bio fantasy, bio je dobar na Snetu prije godinu i pol. Samo što to zahtijeva puno ozbiljniju organizacije od one za pogađanje rezultata i strijelaca.
  • Neki tip
    21.3k
    Možda bi mogli i neke kotizacije ubacit. Tipa 50 ili 100kn, pomognemo rad Zone.

    Za studoše i učenike 10kn, na povjerenje u status. :)

    Skupi se nešto za uloženi napor organizatora. :)
  • Infinity
    16.4k
    Fantasy ne mogu organizirati ni puno veci portali od nas tako da je to suludo za ocekivati od zone. Ja bih volio da HNS napravi sluzbeni fantasy, mislim da bi doprinijelo popularnosti lige. Ja Premiership nisam pratio tamo od prije 2010., a sad zadnje 2-3 sezone pratim samo zbog fantasya.

    Fantasy je super stvar, trazi od tebe par minuta tjedno, a cijeli vikend ti nudi zabavu. Nemoguce je pobijediti, ali napravis privatnu ligu s prijateljima gdje igras u gajbu i onda nedjeljom u 13.30 gledas Norwich-Crystal Palace i ne navijas ni za jedan klub nego za Pukkija :rofl: Sutra bi netko radi drazi te gajbe gledao Istra-Belupo ili bilo koju utakmicu koja ga realno ne zanima i koju nikad ne bi gledao. Mislim da bi to bio odlican marketinski trik. FA nudi nagrade za pobjednike kola, mjeseca, kao i pobjednika cijele sezone. Pobjednik na kraju ima placen turisticki aranzman za tjedan dana u UK i dvije nogometne utakmice kao i jos dosta nekih drugih nagrada. Identicna ponuda HNS-a ne bi bila za odbiti, jer je Hrvatska jako lijepa turisticka destinacija i mnogima bi dobro dosao besplatan godisnji.
  • marcio amoroso
    36.4k

    U jbt. Totalno zaboravio Caktasa. Upada u mojih 11 umjesto Andrijaševića.
  • Neki tip
    21.3k
    Fantasy ne mogu organizirati ni puno veci portali od nas tako da je to suludo za ocekivati od zone.Infinity

    A jbg, ne znam što to sve (tehnički i organizacijski) podrazumijeva, samo mi se učinilo kao dobra zabava. :)

    HNS-ov Fantasy.. pa, mislim da bi ih se dalo "nagovoriti".
  • Infinity
    16.4k
    Zabava je super, velim iz iskustva tog fantasya koji igram za Premiership, al sve je to previse posla. Moze se to i ovdje organizirati na malo drugaciji nacin, pa da nam ne treba nikakva tehnicka podrska, al nije mi to to. Pokusavao sam unazad godinama igrati HNL i BHPL fantasye po nekim portalima, al sve je to pretanko i nije zabavno.

    HNS kad bi se dao u taj posao stavio bih im se na raspolaganje :lol:
  • xavier
    12k
    @Infinity

    Kako sam napisao, Snet je imao odličan fantasy, a sve je odradio jedan čovjek. Vjerujem da to nije prevelik problem za kolegu @gh0c
  • Crusades1986
    12.1k
    Taj fantasy, koji bi bio odlicna ideja bas kao sto je kolega Infinity detaljno opisao i zamislio, isto ulazi u domenu marketinga i PRa na sto su u Dinamu i HNSu ocigledno alergicni.
  • Neki tip
    21.3k
    Svi ste na izborima ili gleda netko tekmu? Kakav (čudan) gol Bočkaja..
  • reziser
    6.8k
    gledam tekmu i izbore
    kaj sad sudac gleda?? kod svakog gola se nekaj gleda
    ubija me to
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.