• Infinity
    16.5k
    U teoriji ne, tj. moze se dogoditi da LP osvoji netko tko ju kroz ligu nije izborio, al u praksi se uvijek dogadja da LP osvoji ekipa koja je istu obezbijedila i kroz domace takmicenje pa bi mi isli od treceg pretkola. Sad nam se sranje moze dogoditi ako kvalifikacije krenu prije finala LP.

    Viceprvak ide od drugog LP, osvajac kupa od treceg EL, ostala dva od drugog EL. Tu nece biti nikakvih promjena.
  • Papastrumf
    12.5k
    Mi znaci jednom pobjedom osiguravamo europsku jesen. Nikad lakse do Europe. Jos ako domacini budemo u toj utakmici 3. pretkola..
  • Infinity
    16.5k
    Sad vidim da ce kvalifikacije poceti prije nego se zavrsi LP tako da ne znam kako ce to regulirati. Mogao bi lucky loser upasti ili ce neka liga imati predstavnika vise nego li su trebali. Mi jednom izborimo povlasticu treceg pretkola i popusit cemo po svemu sudeci.
  • Bosna86
    11.7k
    Kalendar Lige prvaka 2020./2021.:

    Pretkolo pretkola: 8. i 11. kolovoza

    Prvo pretkolo: 18. i 19. kolovoza

    Drugo pretkolo: 25. i 26. kolovoza

    Treće pretkolo: 15. i 16. rujna

    Play-off: 22. i 23. rujna (uzvrati tjedan dana kasnije)

    1. kolo: 20. i 21. listopada

    2. kolo: 27. i 28. listopada

    3. kolo: 3. i 4. studenog

    4. kolo: 24. i 25. studenog

    5. kolo: 1. i 2. prosinca

    6. kolo: 8. i 9. prosinca

    Blago rečeno, ove godine će biti paklen raspored.... Ako ćemo startati iz drugog pretkola, od onog trenutka kad službeno budemo prvi poslao bih sve igrače na godišnji i završio sezonu sa juniorima... Pripreme započeti 1.8 i to je to taman optimalno da se udje u formu na vrijeme
  • Infinity
    16.5k
    Dobrim dijelom se slazem, al ja bi im dao slobode dva tjedna, nek hlade muda i onda samo kondicioni derat do pocetka priprema
  • cron1ck
    1.7k
    Jel gleda tko Napoli i Juve? i jel netko zna sto im je ovo na tribinama?
  • Kwedi
    3.8k
    jel netko zna sto im je ovo na tribinama?cron1ck

    Navijači Sarajeva :smile:

    Ma to su vizualno nekak sredili kroz prijenos, nema ničeg na stadionu
  • Bosna86
    11.7k
    L’pool, Napoli, ali Hajduk, Hajduk neće nikadaa
  • Infinity
    16.5k
    Bilbao pusta s razglasa navijace. Ne znam jel ovo bila praksa i kod drugih spanskih klubova.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    jest kod nekih, i Real Madrid je puštao svoje protiv Valencie kad su igrali

    Inače Englezi koriste Fifa20 navijače, i kada gosti postignu pogodak također se napravi reakcija ali u manjem tonu :smile:
  • deda
    32.9k
    Četnik Ognjen Vranješ uhapšen u Banjaluci zbog tuče
  • deda
    32.9k
    5 igrača Zvezde imaju koronu
  • Infinity
    16.5k
    Na kraju ce europske uspjehe odlucivati testovi, tj. tko ima manje zarazenih.
  • nkdz
    887
    https://telesport.telegram.hr/price/derbi-davno-razdvojene-brace/

    nije bas aktualnost ali je zanimljivost, povijesna prica o nastanku Evertona i Liverpoola.
    Ak nekoga zanima taj aspekt, meni je jako zanimljivo bilo za procitati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.