• deda
    32.7k
    Nismo o tome otvorili temu, čak mislim da i ne bi bilo nekog interesa. Uvijek možeš ovdje o tome.
  • 000
    946
    Bilo je zanimljiv onaj clanak o odbojkasicama koji je netko stavio :cool:
  • xavier
    12.1k
    jedno su klubovi koji su osnovani kao takvi, a sasvim nešto drugo spajanje postojećih klubova koji imaju svoje povijesti.

    Znam ljude koji navijaju za Dinamo, ali nisu za recimo Cibonu, a znam i one koji su za Cibonu, ali nisu za Dinamo.
  • BluePhone67
    4.1k
    Nisam se dobro izrazio ..mislio sam na kosarkaske, rukometne , odbojkaske, futsal sekcijeBosna86

    Npr.. Na Office Dinamovim web stranicama nalazi se Dinamova obitelj i ove sekcije.. i to je to..

    https://gnkdinamo.hr/HR/Klub/DinamoFamily

    Sto se tice zamisli dali bi Dinamo mogao postati i djelovati kao SD nemam nista protiv da sve najbolje iz klubskog zagrebackog sporta stane pod istu kapu, jedino sto nebi volio da se mijenjaju njihova imena jer Cibona je za mene zauvijek Cibona bez obzira sto ne pratim niti kosarku opcenitu pa tako ni Cibonu, ali svako nebi volio da dodje do nekog dogovora i spajanja i da je prvi preduvjet mijenjanje imena.
  • Infinity
    16.4k
    Dva zenska nogometna kluba. Dva atletska kluba. Netko bi rekao klasicni Dinamo :lol:
  • Bosna86
    11.7k
    Dinamo ima uzasnu gledanost, ove ostale klubove necu ni komentirati .. Po meni jedino neka fuzija i uz dobar marketing kao sto je bio hype sa futsalom u ciboni se moze nesto pomaknuti s mrtve tocke
  • LovroZG
    1.3k
    Dva zenska nogometna kluba. Dva atletska kluba. Netko bi rekao klasicni Dinamo :lol:Infinity

    Ovaj drugi atletski klub je za invalide, a prvi za “normalne”.
    Zanimljivo mi je i da je prije taj klub za normalne isto bio Agram, al očito su se prešaltali na Zrinjevac iz nekog razloga. Kod Zrinjevca je ovo zanimljivo:”Na Skupštini je usvojen Godišnji izvještaj za 2018. godinu, kao i prijedlog Plana prihoda i rashoda za 2019. U Upravni odbor kluba je umjesto Tomislava Svetine izabrana Amra Peternel.”

    A dva ženska nogometna kluba su žešća glupost jer niti jedan nije službeno dio Dinama.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma tu je problem to šta su svi ti tradicionalni zagrebački klubovi u raznim sportovima uništeni i/ili opljačkani pa su se ljudi odmakli od njih. Čim je došlo do pomaka s Dinamom, gledanost i atmosfera su se popravili. Ista bi stvar bila s Cibonom kad bi se umjesto Bandića i društva u klubu pojavio neko pošten i podigo ga na noge.
    A što se tiče sportskog društva, ja bi radije da Dinamo sam osnuje svoje selekcije nego krene u neke fuzije ili nastavi sa sustavom Dinamove obitelji. “Clean start” mi je uvijek bolja opcija nego fuzije i preuzimanja.
  • Kwedi
    3.8k
    Biciklistički klub Dinamo jedini(?) je preostao od originalne sekcije "fiskulturaca" iz '45.
  • Guinness
    2.2k
    Trenutno ima čini mi se ženski odbojkaški klub, a nekada je postojao i vaterpolo klub Dinamo, navodno je znalo otić nešto "ekipe" na utakmice.
  • LovroZG
    1.3k
    Vaterpolski klub, osim imena, nije imo veze sa Dinamom.
  • Bosna86
    11.7k
    Hipotetski Boysi stave 20 krpa po gradu s pozivom na utakmicu Mladosti ..doslo bi 2 3 soma ljudi jer im je to simpa i drugacije i onda sve ovisi o sposobnosti uprave da te ljude zadrzi
  • Kwedi
    3.8k
    inače, tamo 2003.,04.,05. Gobac je u intervjuu za Večernji rekao kako bi bilo logično da RK Zagreb doda sebi ime Dinamo jer su ionako Boysi stalno dolazili, da se kao zaokruži priča.

    opet to je malo apsurdno jer - RK Medveščak bio je dio sportskog društva Medveščak[što je opet pokazatelj da Zagreb je imao sportska društva Medveščak i Mladost], međutim orginalno je bio isto jedan od "fiskultaraca", odnosno RK Dinamo :D
  • 000
    946
    Da se izgradio onaj toliko spominjani "Rukometni dom" na Sveticama, bilo bi i logicno u jednu ruku.
    Kad se sjetim samo onog navijanja '90ih u Domu sportova na rukometnim utakmicama... Uh...
    Islo se i na Cibonu organizirano redovno jedno vrijeme, pogotovo Euroliga, pa izbila ona pizdarija sa bakljama u dvorani, nakon toga pukla ljubav.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.