• agramZ
    2.3k
    lijepo nam je @Kwedi rekao.. ovo ne mozes izmisliti, zivio incest :lol:
  • Bosna86
    11.5k
    Kao što sam i naveo, Dinamo 2, i pustanje tekme da se Loksa priblizi drugoj poziciji, mutni poslovi koji su vidljivi svima od.strane nase uprave i samoga kluba......Navijač Dinama

    De mi objasni kako je ovo namještena utakmica... Loši jesmo bili ali ovo nema veze s namještenom utakmicom
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pobro, podruga ekipa, Loksa jeste jaka, mi jesmo losi jer imamo neiskušnjaka teže klase, i sami Dinamo bi zelio da Loksa bude druga nego tovari ili Riječani
    Živio, pozz
  • Navijač Dinama
    7.3k
    upisivali su u blizini stadiona,jer se moglo ić do one zastitne ograde i gledat utkamica, Riječani sa brda dozvole , Torca kod stadiona takoder puste, nas tjeraju upisuju i ostlaa sranja

    Jbmt.takvu policiju i odnos koji ne vrijedi za sve isto
  • marcio amoroso
    31.9k
    marcio amoroso molio bi opomenu za kolegu Era , mene se radi psovki opominje nkega nista :lol:Navijač Dinama

    Ti si psovao djecu, to na zoni neće biti nikada dopušteno.
    Ero je malo labavije to odradio :grin:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    joooj , haha tužit ču vas oću majkemi .. :lol: :lol: :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo je toliko bio los da nije bilo potrebe da nekom pusta, pogotovo ekipi koja zna igrati nogomet. Mi danas ne bi dobili Varazdin, Inter ili Istru, a da ne pricamo o ekipama iz vrha. Ovako bijesan nisam dugo bio.
  • Majki2111
    2.6k
    Neću u eksstreme ići. Znaju ljudi dosta neracionalno komentirat. Reći ću ovako.

    Prije je Lokomotiva bila jako dobra nego mi jako loši. Lokomotiva je odlična ekipa sa klasom i odlično atmosferom u ekipi.

    Mi jesmo mogli bit bolji al ne podcjenjujte Loksu. Zadivljen sam kako dečki igraju.

    One izjave kako Jovičević ne zna su neracionalne.
  • Majki2111
    2.6k
    Livaković:

    Bili smo bolji u prvom poluvremenu, kasnije se osjetilo da nam nedostaje Petković. Idemo dalje, čestitamo Lokomotivi na pobjedi, dobra su momčad, zasluženo i u finalu Kupa. Ivo Grbić je bio odličan, svaka mu čast. Penal? Da s moje pozicije sam mislio da će to biti penal, onako na prvu mi je više djelovalo kao penal nego da nije. Opet, sudac je gledao snimku, tko mu što onda može prigovoriti? Možda je prije toga bio prekršaj na Gavranoviću, ali očito je intenzitet faula bio preslab.

    Jovičević:

    Čestitam Lokomotivi na pobjedi, mi smo u prvom dijelu bili i bolji nego u Varaždinu, igrali bolje nego tamo, ali oni su imali raspoloženog Grbića. Nemam što prigovoriti igračima, imali smo ideju i dosta prilika. Nastavak smo počeli dobro, ali onda se u nas unijela nervoza. Željeli smo promjenama pojačati ritam utakmice, uspjeli smo ga i dići, ali nam je na kraju presudio taj penal. Ostaje gorak okus zbog poraza, a mi trebamo nivo igre iz prvog dijela produljiti na svih 90 minuta.
  • deda
    27.5k
    Deda zahvalan svojoj principijelnosti da ne gleda utakmice na kojima nije prisutan osobno ili drugi gledatelji. Očigledno sam uštedio par litara gorčine i dobar naramak bijesa. Bit ću totalno svjež u srijedu. :lol:
  • Nbbbm
    187
    Je li moguće da nakon svih ovih godina i svega kaj se događalo vi i dalje raspravljate o utakmici s jebenom Lokomotivom, čuj ljudi su bijesni na igru
  • Stihl
    3k
    Točno sam znal da bude to ovak nekak završilo, na anketi sam stisnuo da bu nerješeno, čisto da ne stisnem da bumo zgubili
  • Slavonac
    383
    ide mi na k**** da mi rezultat ipak ide na k****, sto god neko mislio uvijek ce mi poraz pokvariti raspolozenje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.