• Navijač Dinama
    8.4k
    Uvijek neugodna Gorica :rofl: (sva sreca prijateljska, da ne bude ligaška blamaža)
  • Guinness
    2.2k
    Zbog čega bi poraz bio blamaža molim te lijepo? Konkurentniji i ambiciozniji klub u svakom smislu od bilo koga iz "velike trojke"
  • SAS1987
    14.8k
    Nije blamaza ali se svi na neki nacin bojimo kako ce dinamo bez bjelice izgledati sledjece sezone. Opet tezke blamaze u lp ili el.
  • deda
    32.9k
    Koliko vidim igrala su samo tri igrača iz prvih 11 tako da zasigurno ne treba trčat pred rudo sa zaključcima. Mi stariji imamo s tim iskustva.
  • Guinness
    2.2k
    Nije blamaza ali se svi na neki nacin bojimo kako ce dinamo bez bjelice izgledati sledjece sezone. Opet tezke blamaze u lp ili el.SAS1987

    Ne znam čemu bojazan? Sve najgore neka bude. Dugoročno se pokazalo da je Bjelica najgore šta se moglo dogoditi klubu.
    Da su nastavili dovodit klošare poput marija cvitanovića, jovičevića i sličnih prije 2 godine, kako je i bilo, ne bi vidjeli europe a svi bi za siću ošli... ovako, šteta.
    Uostalom, i sam Livaković je rekao da su na kraju sezone (2018) što prije htjeli pobjeći i za 2 mjeseca je već drukčija priča. Sad je vjerujem, pogotovo nakon svega, njima slična priča kao i prije 2 godine.
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Išao sam na to,mi smo Dinamo, najveći i najbolji klub u državi godinama, i da bi klubove u rangu Gorice trebali pobjeđivat i sa drugom eventualnom trećom postavom,nikakvo omaložavanje ekipe koja prangija Hajduka 2 put u 4 dana,

    Ova izgubljena tekma je poruka o tome kako su pojedini naveli, zapravo kako ce Dinamo izgledat,dali ce biti dominacija nad HNL i mozda "blagi" uspjeh u Europi, li ćemo jednostavno gledat Cvitanovićev Dinamo koji se patio protiv ekipa koji su lošiji nego i ova Gorica,
  • SAS1987
    14.8k
    Sve najgore neka bude.Guinness

    Mozda sam malo preoptimistican ali sve izgleda da ima Mamic sve manje i manje politicke protekcije. Pobjegao je u 3pm, izgubio Kolindu, najvecji saveznik Bandic je na koljenima i ceka konacni knockout, Zoki bi mogao opet u Emirate, Barisic je jako blizu izbacivanja iz kluba itd.

    Sigurno je da nikad nisu bili u goroj situaciji poslednjih 20 godina i to mi budi optimizam da bi se nesto moglo promjeniti.
  • Dino
    2.7k
    Bandic je na koljenima i ceka konacni knockoutSAS1987

    Ovo se prica otkad znam za sebe :lol:

    Barisic je jako blizu izbacivanja iz klubaSAS1987

    Bojim se da bi ga moglo zamijenit ono zlo od pandura tak da ne znam jel da se veselim il placem.
  • SAS1987
    14.8k
    Bojim se da bi ga moglo zamijenit ono zlo od pandura tak da ne znam jel da se veselim il placem.Dino

    Sigurno će staviti Antolica ili nekog slicnog ali postoji izborna procedura, znaci treba izglasati kamdidata na skupstini (sto nije problem) ali sa obzirom da statut kluba nije zakonski usklađen se clanovi kluba vjerovatno mogu žaliti. A ako se stvarno promjeniti politicka klima mogla bi zalba dati rezultat.

    A i mozda postoji vise kandidata / struja u skupštini pa bi moglo biti zanimljivo. Tko zna, mozda su Barisica namjerno minirali jer netko u klubu zeli postati predsjednik. A to bi znacilo da je netko direktno udario na Mamica.
  • Dino
    2.7k

    Al sumnjam da taj neko ko zeli udarit na Mamica ima cilj provesti izbore. Vise mi smrdi da bi neko htjel postat “novi Mamic”. Zasad mi se cini da takvih mozgova nema u upravi jer su vecinom bili njegovi igraci, al sve skupa bumo vidli kak se stvari odvijaju da se moze udarit u pravom trenu.
  • SAS1987
    14.8k
    Al sumnjam da taj neko ko zeli udarit na Mamica ima cilj provesti izbore.Dino

    Naravno da nece provesti izbore. Izbori ce biti tek tada kada ih na to natjera politika/sudovi ili masa ljudi na ulicama :smile:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    @Dino @SAS1987
    Slažem se sa vama, imam neki osjećaj kao da Krešimir PANDURolić radi iza leđa ZM, i to čekat ce da ovaj drugi ZM ode u Emirate , smjene Manolićevog vršnjaka Mirka , i onda op , novi predsjednik Krešo, i to ce se desit samo da sva pažnja bude na njemu pendreku od čovjeka,
  • KlasicZg
    556
    Lp, upravo vidio da se osnovala danas nova navijačka skupina koja će bodriti Cibonu, Fuliri Zagreb. Nisam upućen, ali kaj je onda sa Smogovcima?
  • Navijač Dinama
    8.4k
    Smogovci su bili ekipa BBB,
    Ako misliš na Cibonine "Smogovce" , ona je ekipa ugašena od tovarskie filijale (zadarskog Tornada)
  • Infinity
    16.5k
    Dugoročno se pokazalo da je Bjelica najgore šta se moglo dogoditi klubu.Guinness

    Mozda vama koji ne navijate za Dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.