• Infinity
    16.5k
    Ova sezona se igra bez gledatelja tako da nikome nista nece biti ponudjeno. S druge strane, ako zapad nije nastradao stadion bi dobio licencu bez istoka, jer je sve potrebno na zapadu i jugu. Istok i sjever su se mogli srusiti i Maksimir bi i dalje bio cat4.
  • Mali dioničar
    15.6k
    Istok i sjever su se mogli srusiti i Maksimir bi i dalje bio cat4.Infinity

    Iz monumetalno ružnog bit će pretvoren u najružnije zamisliv stadion.
  • SAS1987
    14.8k
    Ma ja ne vjerujem niti da će zapad dolje dobiti zeljeno svetlo. Sa tribine več godinama padaju bokovi betona što znači da je tribina trula i da je sigurno jako oštečen i čelik armiranega betona. Čak su i statičari za istok kazali da nisu niti sigurni koliko je štete napravo potres a koliko je bilo i prije.


    Evo u rebalansu proračuna grada više nema stavke projektne dokumentacije za novi stadion.
    ..a gradskim čelnicima nije teško bilo oduzeti ni 6,5 milijuna kuna namijenjenih projektnoj dokumentaciji za novi stadion...
    https://www.vecernji.hr/zagreb/stadion-maksimir-i-djecja-bolnica-opet-stavljeni-na-cekanje-1402863
  • xavier
    12.1k
    Ništa, zatvoriti istok i zapad te ostaviti samo sjever i jug i imamo stvarno unikatni stadion :smile:
  • SAS1987
    14.8k
    napraviti tretji nivo sjevera, rotirati teren za 90 a za pravednike iz Splita ostane jug koji će biti od terena udaljen nekih 100m :rofl:
  • agramZ
    2.5k
    bolje napraviti gornju etazu na jugu da se utakmicu mora pratiti sa jebenim teleskopom :lol:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    taman da izgleda ko onaj treći prsten na San Siru vidiš Sloveniju i pola Zagreva sa tribine :lol: :lol: :rofl:
  • Dino
    2.7k
    Kakav bi to legendaran stadion bio da ima sam sjever i jug...pa briem da bi bili na svim mogucim svjetskim sportskim portalima.
  • SAS1987
    14.8k
    pa briem da bi bili na svim mogucim svjetskim sportskim portalima.Dino

    To smo več sada. Ne pada mi na pamet gori stadion od nekog barem koliko toliko ozbiljnog kluba.
  • Infinity
    16.5k
    Klub nase ili vise razine nema gori stadion od nas, barem u Europi. Ima ovih po JA, kod njih top timovi igraju na stadionima koje bi UEFA jos jucer zatvorila.

    Ne pada mi napamet niti jedan tim koji je redovan europski ucesnik i da Europu igraju na tudjem stadionu. Mi smo na granici s tim, tek neki podstanar je gori od nas.
  • NORTE
    11.7k
    Klub nase ili vise razine nema gori stadion od nas, barem u Europi.Infinity

    Ali zato imamo najboljeg menadžera u Europi i najboljeg kradonačelnika na svijetu.
  • Dino
    2.7k
    Ali zato imamo najboljeg menadžera u EuropiNORTE

    Tak je, jebes stadion
  • SAS1987
    14.8k
    barem u Europi. Ima ovih po JA, kod njih top timovi igraju na stadionima koje bi UEFA jos jucer zatvorila.Infinity

    Nimajo u JA toliko loše stadione. Naravno, veliki je kontinent i ima tamo svašta ali ako bi ih UEFA zatvorila bi to bilo zbog nekih grešaka tipa da nisu svi uvjeti za novinare itd. A ne zbog neke opasnosti od rušenja.
  • Infinity
    16.5k
    Evo La Bombonera je nesiguran stadion, a to nitko ne dozivljava.

    Tamo na dobrom dijelu stadiona su radjene takve tribine da je to tesko pretvoriti u gledaliste sa stolicama, sve su klasicna stajanja. Ti stadioni nama na prvu ne izgledaju nista losije od nekog Koseva. Veliki su, tribine sastavljene, prilicno su popunjeni, al mnoge UEFA uslove ne ispunjavaju. Al to nije ni bitno, ispunjavaju uslove koje zahtjeva njihova krovna organizacija i zato se mi trebamo mjeriti sa stadionima iz Europe. Ni HNL klubovi se ne mjere s klubovima iz Estonije gdje su zahtjevi manje rigorozni.
  • xavier
    12.1k


    Ma @SAS1987 ne spori da ti stadioni po Africi i Južnoj Americi nisu u skladu s UEFA-inim kriterijima te da samim tim nisu sigurni kao europski nego želi reći da je stvarno raritet da klub na ovoj razini ima stadion kojem je jedna tribina zatvorena zbog statike, a s druge otpadaju komadi betona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.